IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

    1. (https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/listovka-i-kratka-harakteristika-na-vaksinata-na-o/); (https://www.mh.government.bg/media/f...ka-moderna.pdf); (https://www.bda.bg/images/stories/do..._154181_bg.pdf); (https://www.mh.government.bg/media/f...n-covid-19.pdf
    Трилиони пъти да наричате ваксини тези експериментални бълвочи, няма да успеете по Гьобелсовски да промените фактите, че са препарати в клинична фаза на изпитание 3 някои до 2023, други до 2024, с разрешение за употреба под условие (EULA) че с тях се провежда генна терапия, че Модерна съдържа SM102, отговорна за луциферазата, че съдържат PEG 2000 и куп други канцерогенни вещества.

    Всичко това го има на чист български език в линковете които съм дал в поста. Това са линкове към листовките на експерименталните препарати от Министерството на здравеопазването.

    Колегата Песимист е прав, безпредметно е да се спори с радиотролочките по темата. Ще се включа отново след 4-5 месеца, когато ефектът от експеримента стане по-осезаем



    Last edited by drainlan21; 30.12.2021, 11:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Е, малце се престараваш. За коклюш, шарка, полиомиелит, туберкулоза - това са по известните, те какви са, да не би да си блъскаме бустери през три месеца, за да не седнем в инвалидни колички.
      да вляза и аз малко в теория на конспирацията
      за съжаление ковид-ът има вероятност да пипан с цел създаване на биологично оръжие, което със сигурност е мислено така, че за носител да ползват вирус, който трудно може да бъде 'хакнат' с ваксина или лек.

      виж,че вече 2 пълни години не се пестят пари и цялата научна общност се бори с това нещо без някакъв ясен и траен(!) лек.

      без да искам да обидя противниците на ваксините, но нещата малко ми приличат на средновековието и сблъсъкът на църква с наука.
      научните хора са били обявявани за поклонници на дявола, а сега хората, които се опитват да създадат лек и ваксина са обявени за готвители на скрит геноцид над човечеството

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Не знам пиян ли си, или си се надрусал...
        Такава глупост не бях чел отдавна....
        Нито аз, нито някой друг съм чул да се е заразил с холера, едра шарка, туберкулоза, дифтерия и кво беше там още (за тях има истински, ефективни ваксини)....

        И е точно така, както си го казал: "Просто се удрят в скафандъра и падат преди да проникнат в теб" за разлика от експерименталките, дето нито пазят от заразяване, нито намаляват смъртността.
        Нещата са малко по-сложни със старите ваксини. Първо тук таме все още има туберколоза. После няма такава със 100% ефективност, а при някои е само 60-70%. Но са стерилизиращи и дори при такава ниска ефективност е достатъчно да се изчистят вирусите, които пък не са РНК тип.
        И разбира се старите ваксини придобиват най-голяма сила не благодарение на действието си а на хигиената и подобреният стандарт на живот най-вече след 50-60те години.... Когато и без ваксини заболяванията са били на изчезване, а ваксините са циментирали само нещата и пазят от бъдещи греди.
        Сегашното нещо обаче НЕ Е ваксина. То просто ползва МАРКЕТИНГОВО думата ваксина, за да покаже оФцете принудутелно-задължитеният характер на течността за всички и се възползва от генерално добрият имидж на думата ваксина до момента.
        В същото време гледам във форума слугите на Кире са активирани и ни ''оазясняват'' ''ползите'' от ваксините.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
          Е, малце се престараваш. За коклюш, шарка, полиомиелит, туберкулоза - това са по известните, те какви са, да не би да си блъскаме бустери през три месеца, за да не седнем в инвалидни колички.
          Браво
          Продължавай да мислиш, и ще разбереш защо този вирус е подплашил лекарита по целия свят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            А ти съзнаваш ли каква безсмислица си написал, многознайко
            Значи другите ваксини създават около теб невидим защитен скафандър,
            който не допуска до теб никакъв вирус или бактерия ? ?
            Просто се удрят в скафандъра и падат преди да проникнат в теб
            Не знам пиян ли си, или си се надрусал...
            Такава глупост не бях чел отдавна....
            Нито аз, нито някой друг съм чул да се е заразил с холера, едра шарка, туберкулоза, дифтерия и кво беше там още (за тях има истински, ефективни ваксини)....

            И е точно така, както си го казал: "Просто се удрят в скафандъра и падат преди да проникнат в теб" за разлика от експерименталките, дето нито пазят от заразяване, нито намаляват смъртността.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Добре, прав си в разсъжденията. Но стигнахме дотам, след всичките мерки и щуротии, че чакаме да видим какво ще стане - отново сме в изходна позиция. И наистина е така.
              при нас проблемът е, че не спазваме правила и сме тарикати. това ни излиза през носа.

              аз ще бъда много щастлив ако се окаже, че вирусчето е т..ак работа, че ваксините са били излишни (ваксиниран съм тройно) и България премине без проблем през идващата вълна. ще се радвам да съм в групата на ваксинираните-балъци, защото това ще означава , че ще дадем малко жертви, а това всъщност е най-важното нещо.

              за съжаление досега в цялата криза единственото добро беше първата вълна, когато се смяхме на генерал Годжи..тогава бая ни постресна човекът и в крайна сметка я преминахме без да усетим,защото спазвахме доста по-сериозно правилата, но това ни изигра лоша шега в следващите вълни, когато решихме, че морето е до колене и директно се изстреляхме в челните места на световните класации по тарикатлък в условия на криза.



              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                А ти съзнаваш ли каква безсмислица си написал, многознайко
                Значи другите ваксини създават около теб невидим защитен скафандър,
                който не допуска до теб никакъв вирус или бактерия ? ?
                Просто се удрят в скафандъра и падат преди да проникнат в теб
                Е, малце се престараваш. За коклюш, шарка, полиомиелит, туберкулоза - това са по известните, те какви са, да не би да си блъскаме бустери през три месеца, за да не седнем в инвалидни колички.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Берти,
                  болднатият израз е сам по себе си безсмислица.
                  Предлагам на световната медицинска общност да престане да използва термина "ваксини" за експерименталките.
                  Ваксините (истинските и проверените) са ваксини точно защото спират да се заразиш.
                  Нека експерименталките, бустерите и тем подобните бъдещи варианти на бълвочите да се наричат с некъв друг термин - лекарите да си го измислят.
                  Експерименталките са обида за ваксините, каквито трябва да бъдат по учебник.
                  А ти съзнаваш ли каква безсмислица си написал, многознайко
                  Значи другите ваксини създават около теб невидим защитен скафандър,
                  който не допуска до теб никакъв вирус или бактерия ? ?
                  Просто се удрят в скафандъра и падат преди да проникнат в теб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    в Европа стегнато се ваксинираха и сега има огромна група с по 2 ваксини, но вече минали 5-6 месеца и съответно ефекта пада. + стана ясно, че омикрона май май не се спира от ваксината, но зависи как се кара в крайна сметка.

                    мисля, че преди март ще имаме и алтернативна статистика - какво се случва в едно общество, което вярва повече на фейса от колкото на здравните си власти.

                    ако сте прави следва България да не ни засегне омикрона като в такава степен както западна Европа, че сме малко ваксинирани. като се изключат фалшивите ваксинирани вероятно е под 25% покритието.
                    Добре, прав си в разсъжденията. Но стигнахме дотам, след всичките мерки и щуротии, че чакаме да видим какво ще стане - отново сме в изходна позиция. И наистина е така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      PCR-a не го смятам на едно с ваксините, за съжаление го слагам в графа - 'нищо ми няма', а после -'май е вирусче', после 'това са измислици', я тест ааа болен съм я още един... накрая поне 2 пцр-а на калпак + една торба лекарства от аптеката и тн и тн

                      като се тегли чертата ще видиш, че тарикатите в РБ сме се охарчили много повече за ПЦР + загубихме хора (над средната за последните 10г смъртност!!!!!) колкото един град с размерите на Силистра,Смолян,Самоков по избор.. само докато драскаме срещу ваксините и как мерките са геноцид (и такива глупости се изписаха).

                      хем не спазваме правилата, хем сме тарикати, хем накрая сме се охарчили сигурно челници в Европа за общо действащи лекарства и ПЦР-и и антигенни тестове.

                      а накрая си измиваме ръцете за глупостта си с лошата здравна система и световната конспирация.

                      сами си го причиняваме!
                      Друже, ние загубихме 3 милиона за 30 години. Виждаш ли как се мести фокусът - виждаш само това, което ти показват и повтарят до втръсване. А за 3-те милиона съм прочел сумарно два-три пъти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                        https://blitz.bg/zdraveopazvane/prof...ews859910.html

                        Питат баба Радка - защо омикронът засяга предимно ваксинирани /в Западна Европа/, тя отговаря - защото няма неваксинирани /нищо, че ваксините трябваше да са решили проблема/. А тук на въпроса - защо само неваксинирани дават положителни тестове, не казва - защото няма ваксинирани. Оттук зрънце истина, оттам зрънце истина и накрая лъжата пременена в цялата истина. Вирусология от висш пилотаж си е това.
                        в Европа стегнато се ваксинираха и сега има огромна група с по 2 ваксини, но вече минали 5-6 месеца и съответно ефекта пада. + стана ясно, че омикрона май май не се спира от ваксината, но зависи как се кара в крайна сметка.

                        мисля, че преди март ще имаме и алтернативна статистика - какво се случва в едно общество, което вярва повече на фейса от колкото на здравните си власти.

                        ако сте прави следва България да не ни засегне омикрона като в такава степен както западна Европа, че сме малко ваксинирани. като се изключат фалшивите ваксинирани вероятно е под 25% покритието.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • https://blitz.bg/zdraveopazvane/prof...ews859910.html

                          Питат баба Радка - защо омикронът засяга предимно ваксинирани /в Западна Европа/, тя отговаря - защото няма неваксинирани /нищо, че ваксините трябваше да са решили проблема/. А тук на въпроса - защо само неваксинирани дават положителни тестове, не казва - защото няма ваксинирани. Оттук зрънце истина, оттам зрънце истина и накрая лъжата пременена в цялата истина. Вирусология от висш пилотаж си е това.
                          Last edited by pinoccio; 30.12.2021, 09:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Берти,

                            по най-груби сметки само за ваксини и за ПСР-и (и за двете се доказа, че са достатъчно измамни неща), досега са отишли поне 1 трлн. долара в световен мащаб. От тях чистата печалба за фармите е поне 500 млрд. долара.
                            И това ако го наричаш пари за семки....

                            Вече се досети, че шефовете им са взели яки бонуси, а пък чорбаджиите им потриват доволно ръце и ще вдигат яки наздравици утре
                            PCR-a не го смятам на едно с ваксините, за съжаление го слагам в графа - 'нищо ми няма', а после -'май е вирусче', после 'това са измислици', я тест ааа болен съм я още един... накрая поне 2 пцр-а на калпак + една торба лекарства от аптеката и тн и тн

                            като се тегли чертата ще видиш, че тарикатите в РБ сме се охарчили много повече за ПЦР + загубихме хора (над средната за последните 10г смъртност!!!!!) колкото един град с размерите на Силистра,Смолян,Самоков по избор.. само докато драскаме срещу ваксините и как мерките са геноцид (и такива глупости се изписаха).

                            хем не спазваме правилата, хем сме тарикати, хем накрая сме се охарчили сигурно челници в Европа за общо действащи лекарства и ПЦР-и и антигенни тестове.

                            а накрая си измиваме ръцете за глупостта си с лошата здравна система и световната конспирация.

                            сами си го причиняваме!
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              докато всички са вперили очи във ваксините и Бил Гейтс, който ги следи в тоалетната през 5г-то, много повече пари се дадоха за тестове,парацетамоли,нурофени и тн общи медикаменти, а най-голямата кражба е през безконтролното печатане и инфлацията. На фона на това парите от и за ваксинини са в раздел пари за семки.
                              На това му се казва - диверсифициране на портфейла.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                докато всички са вперили очи във ваксините и Бил Гейтс, който ги следи в тоалетната през 5г-то, много повече пари се дадоха за тестове,парацетамоли,нурофени и тн общи медикаменти, а най-голямата кражба е през безконтролното печатане и инфлацията. На фона на това парите от и за ваксинини са в раздел пари за семки.
                                Берти,

                                по най-груби сметки само за ваксини и за ПСР-и (и за двете се доказа, че са достатъчно измамни неща), досега са отишли поне 1 трлн. долара в световен мащаб. От тях чистата печалба за фармите е поне 500 млрд. долара.
                                И това ако го наричаш пари за семки....

                                Вече се досети, че шефовете им са взели яки бонуси, а пък чорбаджиите им потриват доволно ръце и ще вдигат яки наздравици утре
                                Last edited by Kildirim_Bei; 30.12.2021, 09:24.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X