IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Няма страшно бе
    Вие сте най-"умните" и вас не ви вкараха в "матрицата"
    Дерзайте, товарищи
    Държава Умряли / Заболели % Ваксинирани % Заболели Умряли Заболели / 1М Умряли / 1М
    Bulgaria 4,15% 15.51% 453,689 18,841 65,871 2,735
    Portugal 1,74% 79.95% 1,009,571 17,601 99,337 1,732
    France 1,73% 70.21% 6,533,383 112,976 99,843 1,726
    Ireland 1,54% 73.38% 329,388 5,074 65,878 1,015
    Netherlands 0,94% 69.41% 1,909,211 17,927 111,145 1,044
    Finland 0,85% 71.53% 119,32 1,008 21,497 182
    Denmark 0,77% 75.25% 333,815 2,562 57,404 441
    Israel 0,66% 68.17% 1,055,836 6,991 113,214 751
    Norway 0,55% 71.27% 146,373 811 26,764 148
    Cyprus 0,42% 64.49% 110,098 467 90,446 384
    Iceland 0,31% 77.08% 10,705 33 31,136 96
    Italy 0,29% 66.87% 4,456,765 128,579 73,835 2,13
    Не ще да ти уври главата че България и преди ковида си е била е била по смъртност не само преди тези държави дето цитираш ами и преди почти всички в света и така е много отдавна.Ама ако си трол ще си слагаш таблиците,дето се вика лаф да става.

    Коефициент на смъртността в страните по света, подредени по последни данни в таблиците (в ‰, брой починали за една година на 1000 души от населението

    Страна 2012 2013 2014
    1 ЮАР 17.23 17.36 17.49
    2 Украйна 15.76 15.75 15.72
    3 Лесото 15.18 15.02 14.91
    4 Чад 15.16 14.85 14.56
    5 Гвинея-Бисау 15.01 14.77 14.54
    6 България 14.32 14.31 14.30
    7 Афганистан 14.59 14.35 14.12
    28 Румъния 11.84 11.86 11.88
    36 Португалия 10.86 10.91 10.97
    45 Чехия 10.94 11.01 10.29
    46 Дания 10.19 10.21 10.23
    59 Великобритания 9.33 9.33 9.34
    94 САЩ 8.39 8.39 8.15
    111 Куба 7.52 7.58 7.6
    151 Албания 6.25 6.36 6.47
    222 Кувейт 2.13 2.14 2.16
    224 Катар 1.55 1.54 1.53
    Last edited by Jazabel; 05.09.2021, 19:59.
    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
      Сега лекарите нямат отговорност ако умреш от ковид. Защото е Голямата болест. Иначе от хепатит, чума, холера, менингит, тетанус, дифтерит и всички други много по-опасни болести им се търси отговорност и най-малкото се разследва.

      Но от Ковид не.

      Даже имат изгода да умреш от ковид в ръчичките им, ще те надуват до пръсване с изкуственото дишане, защото това ги поставя на първа линия в борбата със "страшната болест", идват и повечко парички в джоба, а и изпълняват желанието на правителството за "страшна статистика".

      Бихте ли помислили върху това?

      Коментар


      • Мизерията .....

        (1) Киро Брейка - ОТ ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА! - YouTube

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Няма нищо общо ! Даже и не се доближава .

          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...80%D0%B8%D1%8F
          Смъртност в България


          2020 има ръст от "скромните " 20% .Откъде идва този голям %? Как се получава този "парадокс" ?

          Връзка с кораба майка има ли ? или си говорим само некви глупави клишета колкото да не заспим
          Май ти си в радиосянка(много никове взехте да ползвате лафа за връзката с кораба майка). Да не би ръстът да е благодарение на повишеното качество на лечение(щот явно не харесваш тезата ми за ниското качество на лечение в болниците от провинцията). И за пояснение, не че повишената смъртност не е заради вируса. Отговорът беше относно питането ти- защо е по-висока(рекордна) спрямо другите. Опитай да схванеш разликата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
            Чиста статистика ако се ваксинираш сравнено с грип, ако не 40 пъти по-голяма вероятност да умреш. И тук изобщо не отчитаме дългосрочните последици….
            https://dnes.dir.bg/obshtestvo/okolo...sa-vaksinirani
            Интересно. За последната седмица у нас са починали почти 400 от Ковид. Д-р Кацаров казва 95% от починалите са неваксинирани, следователно починалите ваксинирани са около 20. Също така казва, че 1 на 1000 от вакинираните заразени умира. Значи зад тези 20 починали седят 20хил. заразени ваксинирани. И то само за седмица. И тъй като знаем, че има лаг около 2 седмици(че нали Делта е по-скоротечна) между диагностициране и смърт, реших да погледна бройката на заболелите от преди 2 седмици на седмична база. Гледам заразени около 8500 общо. Ами сега, реших че бъркам. Викам си я да видя в New Jersey(благодаря Барба), колко са заразените и починалите ваксинирани. И какво да видя от около 15000 случая, починали само 150. Тоест 1 на 100. Разлика спрямо Кацаровото 1 на 1000- един порядък, ма колко е то. Пък нали сравняваме с грипа и ползваме CFR 4% за неваксинираните при смърт от Ковид, едно звучи 4 пъти(някак си невзрачно), друго си е 40 пъти. Ама, ние им вярваме, де
            Last edited by neptun266; 05.09.2021, 18:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

              Още съм жив и в много добро самочувствие.
              Предполагам, че ще живея повече години от теб.

              А това, че съм преживял досегашните години много по-качествено от теб, е без съмнение.
              Това не е пречка да се гътнеш само за една минута да не дава Господ.Човек може да умре точно когато си мисли че е най здрав и това не може да му се случи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                Влез в някоя провинциална болница и ще разбереш що мрем така, дори без Ковид
                Няма нищо общо ! Даже и не се доближава .

                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...80%D0%B8%D1%8F
                Смъртност в България


                2020 има ръст от "скромните " 20% .Откъде идва този голям %? Как се получава този "парадокс" ?

                Връзка с кораба майка има ли ? или си говорим само некви глупави клишета колкото да не заспим
                Last edited by petrg5s; 05.09.2021, 17:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  С автомат ги пазят да не излязат че да не се спънат в някоя накривена плочка?
                  Ами по-добре с автомати ,но да са ЖИВИ ,отколкото анархия и после в гробищата.

                  Ти за себе си какво би избрал? Жив "роб",но всъщност ,не си никакъв роб ,а може да правиш всичко,или да си мъртъв ? кое избираш?
                  Last edited by petrg5s; 05.09.2021, 17:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Класика. Чудя се колко такива идиоти има и каква част от тях са записани от ковид и колко от "естествена смърт".
                    Още съм жив и в много добро самочувствие.
                    Предполагам, че ще живея повече години от теб.

                    А това, че съм преживял досегашните години много по-качествено от теб, е без съмнение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                      Като нарцисист се самоцитирам.

                      Упдате.
                      Бил е на командно дишане или още казано принудителна вентилация на дишането, умрял е от тромб при тази процедура. Беше това, на което казват апоплектичен тип. Медицинско лице с висше медицинско.
                      Имал е по негово споделяне класическата история на боледуване. Около седмица или малко повече се е чувствал зле, тежко му, няма апетит, не пей ми се не смей ми се, но не е отишъл в болница и си излизаше навън, виждал съм го в кръчмите два три пъти седмицата преди да умре, беше сумрачен и кисел на вид.

                      И сега да говорим практично извън теории. Какво да правя аз, щом като в близкото ми обкръжение някой умрял от ковид ли, и аз съм бил на два метра от него докато е бил вече със силно развит вирус в него и го е издишвал?

                      Нищо няма да правя, защото няма какво. може би ако вдигна температура, но се съмнявам, да се следя гъделичкайки нарцисизма си.
                      Няма какво да правя. И няма да се притеснавам и умирам предварително от страх. Ще умра от друго, от страх не е ситуацията, това не е полезен страх.

                      Е имам един плюс в това отношение, използвам дезинфекциращия спирт не външно а вътрешно всеки ден.
                      Пропих се от тази пандемия, мамка му!
                      Шега, пропих се много по-рано, явно имам неосъзната способност за телесно далековиждане то ест теле визия.

                      ПП. За всеки случай приемам предложения за епитафия на гроба ми, ако умра от ковида. Ако ви е интересто ще пусна анкета за нея.
                      Класика. Чудя се колко такива идиоти има и каква част от тях са записани от ковид и колко от "естествена смърт".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Защо се получава този парадокс?? Защо мрем като мухи ????
                        Влез в някоя провинциална болница и ще разбереш що мрем така, дори без Ковид

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Поредната вълна ще почне да спихва още в края на септември началото на октомври.
                          Не знам дали забелязвате че две седмици броя положителни тестове плува в района между 5 и 7 процента без тенденция нагоре или надолу.

                          Въпрос към оня математик от НОЩ, не му помня името.
                          Какво е това, проф. Витанов? спомних си името.
                          Повече от две седмици едно и също, др. Витанов?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение
                            За да съм честен, днес един умрял от близкото ми обкръжение от скоротечна пневмония за 4 дена, 48 годишен. И с положитилен тест за ковид постмортем.
                            Като нарцисист се самоцитирам.

                            Упдате.
                            Бил е на командно дишане или още казано принудителна вентилация на дишането, умрял е от тромб при тази процедура. Беше това, на което казват апоплектичен тип. Медицинско лице с висше медицинско.
                            Имал е по негово споделяне класическата история на боледуване. Около седмица или малко повече се е чувствал зле, тежко му, няма апетит, не пей ми се не смей ми се, но не е отишъл в болница и си излизаше навън, виждал съм го в кръчмите два три пъти седмицата преди да умре, беше сумрачен и кисел на вид.

                            И сега да говорим практично извън теории. Какво да правя аз, щом като в близкото ми обкръжение някой умрял от ковид ли, и аз съм бил на два метра от него докато е бил вече със силно развит вирус в него и го е издишвал?

                            Нищо няма да правя, защото няма какво. може би ако вдигна температура, но се съмнявам, да се следя гъделичкайки нарцисизма си.
                            Няма какво да правя. И няма да се притеснавам и умирам предварително от страх. Ще умра от друго, от страх не е ситуацията, това не е полезен страх.

                            Е имам един плюс в това отношение, използвам дезинфекциращия спирт не външно а вътрешно всеки ден.
                            Пропих се от тази пандемия, мамка му!
                            Шега, пропих се много по-рано, явно имам неосъзната способност за телесно далековиждане то ест теле визия.

                            ПП. За всеки случай приемам предложения за епитафия на гроба ми, ако умра от ковида. Ако ви е интересто ще пусна анкета за нея.
                            Last edited by Хараламп; 05.09.2021, 15:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Приятел,пак май те е понапекла луната...Ти си интелигентен човек,сигурно знаеш и английски....Седни и прочети за домашно, за десетте най-големи фармацевтични компании и развитието им за последните 10 години....Ама хубаво ги огледай - основни направления в продажбите - фармацевтичен сегмент с рецепта,без рецепта,медицински устройства и продукти и т.н и т.н.....Ще забележиш,че те си увеличават приходите и печалбите доволно и без "конспиративни ваксини"...Да, нормално,някои изпадат от тази класация, други пък се покачват и т.н - все неща от живота....
                              Не всички от тях очастват във великата Мега далавера с ваксините....Тези пък ,които участват ,на база- така или иначе колосалните им приходи,надхвърлящи БВП на България,приходите от ваксините са просто едно бонусче....Ако има компания,която качествено да е почуствала "далаверата",това е джудженцето Бионтех....Естествено аз ,също като теб,съм убеден, че влиянето на Бионтех е толкова огромно,че успяха да рекетират 180 правителства,включая и тези на Китай и Русия....А,забравих ,че Китай и Русия сами си правят ваксини,но явно повлияни от яката далавера на Бионтех....
                              Относно Матрицата.....Че, кога пък човек е живял извън Матрицата....Още от момента,в който оня с най-големия топор/не го разбирай в сексуален подтекс/,се е провикнал - Аз съм по-по -най от вас и затова ще ме слушате ,си следват най-разнообразни Матрици - робовладелски,феодални,капиталистически ,социалистически,демократически и т.н.
                              Ако искаш да живееш свободно и волно,като птичка ,сещам се за Сибир....Хвърляш телефони,компютри и прочие "проследяващи устройства",грабаваш един кол и отиваш да се бориш с вълци ,мечки и прочее добитък....
                              В нашите гори не става,щото напоследък масово са налазени от туристи,а площите са малки....И в момента ,в който си запалиш едно огънче ,за да се сгрееш,веднага някой съвестен турист ще се обади на горските да дойдат да те глобят,щото си в Натура2000 ,да речем....Пък ти,понеже си свободен,нямаш документи ,нямаш пари и т.н,и става мазало...
                              Да, матрици винаги е имало. Но тази новата Матрица е малко по специална!

                              Сектор здравеопазване сега е на четвърто място по големина в света (около 10% и до 17% в САЩ) а те го гласят да стане най големия сектор в икономиката! Това е ужасно дори само като идея. Антиутопия отвсякъде. Кой иска да живее в такъв свят?

                              10 милиарда население от които 5 милиарда застряващо население над средна възраст. Всички до един вързани към системата като наркомани!
                              Ама не вързани в преносен смисъл, ами вързани реално към мрежата! Това е мечтата на новите господари на света.

                              Айде четете тука че сега не ми се обяснява. Който иска да се информира. Другите нека си мислят че някой ги спасява от нещо.

                              https://www.insiderintelligence.com/...care-industry/









                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Това е цялата истина.Силните и развити държави си ПАЗЯТ населението.По Гетата от 3-я свят като Булгаристан се дава трибуна на Сулъо и Пулъо като мангъров и сие, и РЕЗУЛТАТА е ,че народа мре като мухи.
                                С автомат ги пазят да не излязат че да не се спънат в някоя накривена плочка?
                                Да припомням ли че през комунизма и ние си ПАЗЕХМЕ ГРАНИЦАТА да не вземе някой да излезе ... Дали бяхме доволни? Дали и сега са доволни пазените? Да пускам ли митинги на доволството им?
                                Радвам се че нямаме власт, ака плазмодии наричащи се политиквеници да смеят да ни ебават мамата.
                                И са напълно прави - щото знаят че по скоро техния гъз ще ги боли
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X