IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Да се консултирам с детски педиатър това ли ми казваш? голям смях ако го мислиш това....

    И как точно мангъропитека разбира от изкуствено създадени вируси? Да не би да е участвал в създаването м,у че да има компентенция?

    То да питам някоя продавачка е същото както и питам мангъропитека

    ми консултирай се с цру
    пиши им и те ще ти кажат какво да правиш.
    защото те точно затова са го създали, за да печелят от консултация с теб и другите.
    Last edited by ratten; 16.01.2022, 13:38.
    препоръка е

    Коментар


    • A be вярно ли е че в говедария отменили пандемията и болниците няма да дават вече данни за болните и умрелите- https://www.youtube.com/watch?v=afobyxflfkg - минута 6,23

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Дори и да вярвах, като тебе в разни конспирации и информационно затъмнение стил тежък соц, кумицата ми е доктор по вирусология и микробиология в Германия и казва същото за ваксините. В крайна сметка в момента друго решение няма, лечение реално няма, всеки път като се разболееш теглиш сламката и се молиш да не е късата.
        При първата есенна хрема, всяка година ли се консултираш с кумицата?

        Майтапчия!

        Всяка година, преди 2020 ли те е съветвала да се ваксинираш?

        Но ти не си пропускал да я питаш, нали?

        А тия ваксини (преди 2020) - не се ли поставяха превантивно? Достатъчно време, преди респираторно?

        Пак се забатачи в "инфото" и "съветите на кумицата" - чувал съм за нея. Нещо повече - и аз имам нещо като кумица, но не е в Германия.

        Сблъсък на тези.
        ​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Надай се на тая мантра. мангъропитека измира и е втори по смъртност в света, ти ми говориш как щял да оцелее.
          А ти отколко време оцеляваш, след съветите на продавачката? От 12 месеца, нали?

          Малко е, но щом имаш самочувствието, лошо няма.
          . "Голям залък лапни - голяма дума не казвай"!

          народна мъдрост...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Да се консултирам с детски педиатър това ли ми казваш? голям смях ако го мислиш това....

            И как точно мангъропитека разбира от изкуствено създадени вируси? Да не би да е участвал в създаването м,у че да има компентенция?

            То да питам някоя продавачка е същото както и питам мангъропитека

            Фактът, че предпочиташ да се консултираш с непозната продавачка е показателен за твоите нагласи и решения до момента. Бъди здрав и щастлив!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Мангаропитеците ще наследят света.
              Надай се на тая мантра. мангъропитека измира и е втори по смъртност в света, ти ми говориш как щял да оцелее.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Не разбира се, вярвай на Мангъра и Копейкин. Те мислят за тебе.
                Ако Копейкин мисли за теб, на мен не ми е никакъв. Дори скоро не знаех кой е той и от теб научих този прякор.

                Колкото и да лобираш за него - няма да промениш мнението на твоите опоненти.

                А същият, за когото лобираш (а аз за първи път изписвам този прякор) - няма дори достъп до законодателна инициатива и нищо не зависи от него.

                Направи си извод, защо намесваш политиката в тая тема. Нещо като липса на аргументи и доказателства ВИ гони... (когато слезете от ските в Алпите)... Важно е сами да си вярвате!

                Ние се справяме! Вижте себе си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Ако няма с кого да се консултираш, извън нета, препоръчвам ти ДОЦЕНТ Мангъров!
                  Да се консултирам с детски педиатър това ли ми казваш? голям смях ако го мислиш това....

                  И как точно мангъропитека разбира от изкуствено създадени вируси? Да не би да е участвал в създаването м,у че да има компентенция?

                  То да питам някоя продавачка е същото както и питам мангъропитека


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Световното единомислие има само 1 отговор - знаят за вируса повече отколкото казват/ В Китай се пипа здраво - последният месец 2 пъти се тестваха 10 милиона в Шенжен заради 3 положителни проби.
                    Предвид гъстотата на населението в тамошните големи градове изпуснат ли духа от бутилката може да има катастрофални позледици. Явно ваксината е най-евтиният вариант / например ако трябва всеки човек да се тества по 5-10 пъти годишно/ Поне там липсва комерсиалният елемент в процеса и може да се погледне по-обективно на нещата.
                    Песи напрежението Китай-УСА е на върхна точка - Още от сега се чуват призиви да се бойкотира олимпиадата - Най лесно би било да се каже в Китай не са ваксинирани и представляват опасност за нашите спортисти и за това няма да ги пратим да участват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                      Разбира се, че.ще разчитаме на приятелските си кръгове и на нашите добри познати!

                      На теб ли искаш да вярвам!!! Може би в ... някой друг живот!
                      Не разбира се, вярвай на Мангъра и Копейкин. Те мислят за тебе.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                        Само че тези препоръки не идват директно от хората от които си мислиш, а предварително се филтрират, дооформят и храносмилат от медии и политици. Не точно информационното затъмнение от Чернобил '86, но в същия дух. Ако работи за конкретната кауза се пуска, ако не работи се канселира.

                        От вируси не разбирам нищо, но от други науки отбирам малко и виждам как същия модел работи успешно в климатологията. Всъшност и там ролята на науката е несъществена. Ако имаш обаче опит с лъжци ще ги разпознаеш навсякъде
                        Дори и да вярвах, като тебе в разни конспирации и информационно затъмнение стил тежък соц, кумицата ми е доктор по вирусология и микробиология в Германия и казва същото за ваксините. В крайна сметка в момента друго решение няма, лечение реално няма, всеки път като се разболееш теглиш сламката и се молиш да не е късата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                          https://dnes.dir.bg/obshtestvo/prof-...-priklyuchvane

                          Или започва прелюдия към следващата част от спектакъла, или намаляват малко котлона за жабата. Интересно.
                          Разсейват съпротивата.
                          Същото действие е и отнемането на "жълтата книжка" за НЕНАБОДЕНИ но с много антитела.
                          Ние сме от една страна на барикадата ама ни вкарват линия на разграничение. Колко ще е успешна ще видим.
                          Спестиха ми едни 30лв за изследване - сега НЯМА никакъв смисъл да си правя.
                          Чакам да мине макарона и влизам в болница да си проверя болестите
                          Last edited by bota156; 16.01.2022, 12:21.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            "Моят приятелски кръг", ....., и прочие, не са статистика, нито основание за здравни решения.
                            Разбира се, че.ще разчитаме на приятелските си кръгове и на нашите добри познати!

                            На теб ли искаш да вярвам!!! Може би в ... някой друг живот!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                              https://dnes.dir.bg/obshtestvo/prof-...-priklyuchvane

                              Или започва прелюдия към следващата част от спектакъла, или намаляват малко котлона за жабата. Интересно.

                              Съветничката на Кирчо П. (Кака Радка) - е получила инструкции, че, дори жабата да се опече, това едва ли ще реши въпроса, ако - както вървят нещата - и къщата вземе да се запали... , а Кирчо П. - скоропостижно да се завърне - в Канада, ли... или - в Харвард... (избор за сега има: Кака Радка)... За сега!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Аз не се смятам за толкова умен и просто следвам препоръките на хора които разбират повече отколкото аз някога ще науча за вируси, пандемия, ваксини, медицина и прочие.

                                Само че тези препоръки не идват директно от хората от които си мислиш, а предварително се филтрират, дооформят и храносмилат от медии и политици. Не точно информационното затъмнение от Чернобил '86, но в същия дух. Ако работи за конкретната кауза се пуска, ако не работи се канселира.

                                От вируси не разбирам нищо, но от други науки отбирам малко и виждам как същия модел работи успешно в климатологията. Всъшност и там ролята на науката е несъществена. Ако имаш обаче опит с лъжци ще ги разпознаеш навсякъде

                                Коментар

                                Working...
                                X