IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Ма и ти въртиш задницата се към силните на деня.Внимавай с кръста
    напротив. мисля, че омикрона ще мине така или иначе.
    кой се ваксинирал ваксинирал - дали е имало ефект ще разберем март месец колкото и неприятно да звучи като преброим некролозите

    да минава тази криза, а доброволната ваксинация - който решил поел риска, който не искал и той.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Е ама разбира се, китайските са истински, жив да не бях. Впрочем ваксината на Новавакс е същия тип, старомоден вид ваксина, но това очевидно е без значение за антиваксърите, те и руска/китайска не биха си сложили, щото и те не знаят що. Само лаф да става.
      Ма това си е ваш проблем, не на "групата ни", каквото и да си представяте че ви "мачка", отнема свободите и бог знае какво още.
      Ми , на Новавакс не е съвсем от старомодният тип като Китайската....Като минат 2-3 години ще видим как работи. Не знам защо пак намеси Русия.....По инерция ? Такава ви е групата Боби.... мъка....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        омикронът толкова бързо се разпрстрани и ще се доразпространи, че искрено се надявам до края на март тази световна драма да се е приключила и да се съсредоточим върху икономиките.

        мисля, че правителствата с малко изключения се светнаха, че по-добре да се изкара този по-лек и силно заразен щам на ковида отколкото да се заключим и да чакаме някоя чума. дали ваксинацията помага.. все още си мисля, че помага за по-леко каране на вируса без симптомно или с леки симптоми.

        ПП ние с жена ми така и не можахме да изкараме по един позитивен тест. децата го карат леко , малкото и то без положителен тест, но с запушен нос. голямото (12) със гърло, хрема и 2 позитивни теста дома + пцр. Моето гърло ме отпусна сигурно от редовното пиене
        Ма и ти въртиш задницата се към силните на деня.Внимавай с кръста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Е ама вие сте истински мъже и нема да се давате на бялата мафия.
          Ние си нямаме работа с бялата мафия...Имаме си работа с едни финансови измамници оттатък океана....Орт душа и сърце искам Русия и Китай да смажат фази змия....Радиокативна пепел ни шо да не остане дори континента да го няма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Единственият който разбира наистина от медицина и имунология във форума, отдавна не идва в тая тема, щото му е писнало от антиваксърски глупости.
            Аз пък имам достатъчен контакт с него извън форума. И форума го поспря и не само него покрай ангажираност напоследък. Той е с трета доза от доста време. Има и хора покрай него, които разбират повече и от него по конкретната тема. Предвид неговата работа и на близките му при положение че не са боледували е съвсем нормално да си сложат ваксина. Въпрос на изходни условия за вземане на решение.
            Не всички обаче са в неговата изходна ситуация, нито като работни условия, нито като статус на боледуване.
            Писал съм и по-рано. Имам и други близки познати наистина топ про по темата за ваксини и вируси у нас / единият преди години ми сложи всички ваксини за тропически болести/ В лични разговори са ми казвали, че никога няма да си сложат ваксина за този вирус особено от тези.
            Както написал по-рано, няма еднозначно мнение сред хората с много знания в областта.
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 16.01.2022, 15:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Мангъропитеците измират и се доближавате до соросоидите си мечти света да е населен с безконфликтни и безполови хора, които живеят само за да бъдат лекувани.
              Комунизъм, това е ваксинация плюс съветска власт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Дори и да вярвах, като тебе в разни конспирации и информационно затъмнение стил тежък соц, кумицата ми е доктор по вирусология и микробиология в Германия и казва същото за ваксините. В крайна сметка в момента друго решение няма, лечение реално няма, всеки път като се разболееш теглиш сламката и се молиш да не е късата.
                Ако вируса беше наистина страшен / тип чума/ всеки би скочил на тъмно към единственото възможно лечение/протекция - ваксината. Обаче поне при нас наличните препарати нямат свойствата на ваксините, вируса не е чак толкова страшен / да теглил съм сламката вече.... вид грип, а за децата е под настинка/ , за сметка на това е РНК вирус ... мутиращ и това е известно още от самото начало. Знаем при такива вируси колко са успешни дори ИСТИНСКИТЕ ваксини. Като при грипа макс 20-30%...
                Няма добро решение на проблема докато почти всички не го изкарат. Уви със съответните жертви. После може да се окаже, че и това не е било достатъчно / ако мутира прекалено много и до по-гаден вариант/, така че трябва някак си да свикнем да живеем по този начин. И не , ТЕЗИ ваксини поне засега показаха, че не са решението.... според мен и данните от официалните канали..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                  https://dnes.dir.bg/obshtestvo/prof-...-priklyuchvane

                  Или започва прелюдия към следващата част от спектакъла, или намаляват малко котлона за жабата. Интересно.

                  Риба нали знаете как се лови? Дърпаш, отпускаш, после пак.... Каквото й спуснат - това ще каже, не измисля тя правилата. Много напрежение се натрупа. На път е да избие скоро. Сега хората ще си кажат - щом ще приключва вече, ще потърпя още малко, а пък на изборите ще им го....гласувам демократично. Пък дано стигнем и до избори де. А навън е слънчево.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Мангъропитеците измират и се доближавате до соросоидите си мечти света да е населен с безконфликтни и безполови хора, които живеят само за да бъдат лекувани.
                    Е ама вие сте истински мъже и нема да се давате на бялата мафия.

                    Коментар



                    • омикронът толкова бързо се разпрстрани и ще се доразпространи, че искрено се надявам до края на март тази световна драма да се е приключила и да се съсредоточим върху икономиките.

                      мисля, че правителствата с малко изключения се светнаха, че по-добре да се изкара този по-лек и силно заразен щам на ковида отколкото да се заключим и да чакаме някоя чума. дали ваксинацията помага.. все още си мисля, че помага за по-леко каране на вируса без симптомно или с леки симптоми.

                      ПП ние с жена ми така и не можахме да изкараме по един позитивен тест. децата го карат леко , малкото и то без положителен тест, но с запушен нос. голямото (12) със гърло, хрема и 2 позитивни теста дома + пцр. Моето гърло ме отпусна сигурно от редовното пиене
                      Last edited by bertram; 16.01.2022, 15:13.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Те Китайските ваксини не ги признават за такива, макар да са точно истински ваксини. . Не съм търсил, но предполагам в Китай са набодени над 70%.
                        По тази ос всичко е възможно. Не знам напоследък има голямо напрежение между Русия-Китай-ЕС-САЩ. Дори ислямистите ги оставиха на мира да не разсейват пейзажа.....Дано не избие на лошо. В смисъл война надали, но разни санкции , бойкоти / икономически/ и т.н. могат да генерират зверска инфлация. Видпхме какво стана с газа, преди това и все още с транспорта, енергийната криза , а Китай изкупува храна от света като за световно. Текат някакви подготовки, които не мисля че са за добро. В цялата схема има и някакъв вирус и ваксини.... пада сериозна игра
                        Е ама разбира се, китайските са истински, жив да не бях. Впрочем ваксината на Новавакс е същия тип, старомоден вид ваксина, но това очевидно е без значение за антиваксърите, те и руска/китайска не биха си сложили, щото и те не знаят що. Само лаф да става.
                        Ма това си е ваш проблем, не на "групата ни", каквото и да си представяте че ви "мачка", отнема свободите и бог знае какво още.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Нямам фейс Боби. Ти четеш глупости от там и ги постваш тук. Конспиративни сайтове също не чета. Информирам се само от официалните канали и то е достатъчно да разбера прогнилата схема. Все пак имам памет по-дълга от месец и знам какво са говорили по-рано.
                          В темата има също много стойностни форумни колеги и те дават полезни линкове и насоки за размисъл / тези от НПО-тата не са от тази група. Уволнявай ги за некадърност/
                          Мнението на учените не е еднозначно. Има цензура и репресии. Тъй да се каже в ТАЗИ наука политически угодният или спонсорираният от вакс фирмите печели. След като липсват научни аргументи явно се стига до такива методи. Дори примера с Джокович е показателен за некадърността на групата ви.
                          Иначе си прав - ти си избрал да се довериш на хора с много повече опит и знания от твоите няма лошо. Аз пък не вярвам на тези хора най-малкото защпто те няма откъде да знаят нещата , които твърдят / тези у нас/. Нито са ги изпробвали, нито има история, всеки месец нови предисания и т.н. С нищо не са по-добри от мен като познания по тази тема.
                          Но важното е с какво ти преча след като имаш различно от моето мнение и решение ? Ти не ми пречиш например никак с твоят избор....Той си е за твоя сметка....
                          Единственият който разбира наистина от медицина и имунология във форума, отдавна не идва в тая тема, щото му е писнало от антиваксърски глупости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Песи напрежението Китай-УСА е на върхна точка - Още от сега се чуват призиви да се бойкотира олимпиадата - Най лесно би било да се каже в Китай не са ваксинирани и представляват опасност за нашите спортисти и за това няма да ги пратим да участват
                            Те Китайските ваксини не ги признават за такива, макар да са точно истински ваксини. . Не съм търсил, но предполагам в Китай са набодени над 70%.
                            По тази ос всичко е възможно. Не знам напоследък има голямо напрежение между Русия-Китай-ЕС-САЩ. Дори ислямистите ги оставиха на мира да не разсейват пейзажа.....Дано не избие на лошо. В смисъл война надали, но разни санкции , бойкоти / икономически/ и т.н. могат да генерират зверска инфлация. Видяхме какво стана с газа, преди това и все още с транспорта, енергийната криза , а Китай изкупува храна като за световно. Текат някакви подготовки, които не мисля че са за добро. В цялата схема има и някакъв вирус и ваксини.... пада сериозна игра
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 16.01.2022, 15:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Това си е твое решение. Ако си мислиш че като четеш всякакви глупости по фейса и форумите ще станеш експерт и ще си "опазиш" децата, си е твоя отговорност. Аз не се смятам за толкова умен и просто следвам препоръките на хора които разбират повече отколкото аз някога ще науча за вируси, пандемия, ваксини, медицина и прочие.
                              Нямам фейс Боби. Ти четеш глупости от там и ги постваш тук. Конспиративни сайтове също не чета. Информирам се само от официалните канали и то е достатъчно да разбера прогнилата схема. Все пак имам памет по-дълга от месец и знам какво са говорили по-рано.
                              В темата има също много стойностни форумни колеги и те дават полезни линкове и насоки за размисъл / тези от НПО-тата не са от тази група. Уволнявай ги за некадърност/
                              Мнението на учените не е еднозначно. Има цензура и репресии. Тъй да се каже в ТАЗИ наука политически угодният или спонсорираният от вакс фирмите печели. След като липсват научни аргументи явно се стига до такива методи. Дори примера с Джокович е показателен за некадърността на групата ви.
                              Иначе си прав - ти си избрал да се довериш на хора с много повече опит и знания от твоите няма лошо. Аз пък не вярвам на тези хора най-малкото защпто те няма откъде да знаят нещата , които твърдят / тези у нас/. Нито са ги изпробвали, нито има история, всеки месец нови предисания и т.н. С нищо не са по-добри от мен като познания по тази тема.
                              Но важното е с какво ти преча след като имаш различно от моето мнение и решение ? Ти не ми пречиш например никак с твоят избор....Той си е за твоя сметка....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Надай се на тая мантра. мангъропитека измира и е втори по смъртност в света, ти ми говориш как щял да оцелее.
                                Мангъропитеците измират и се доближавате до соросоидите си мечти света да е населен с безконфликтни и безполови хора, които живеят само за да бъдат лекувани.

                                Коментар

                                Working...
                                X