IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "- Учените откриха мухоморка, която предпазва от настинка. Изяж я, безплатно е!
    - Задължително ли е да я изям?
    - Не, разбира се, никой не задължаваме, само който желае.
    - Добре тогава, аз не искам.
    - Изяж мухоморката!
    - Не.
    - Даваме ти безплатна салата към нея и ваучер за почивка.
    - Ще пропусна.
    - Всички интелигентни хора ядат мухоморката против настинка, само тези с ниско IQ отказват. Трябва да вярваш в науката!
    - А кой ще носи отговорност, ако мухоморката ми навреди?
    - Ти, естествено, ние не носим отговорност.
    - Определено не искам мухоморка.
    - Трябва да искаш, защото ако откажеш, тези, които вече са си изяли мухоморките се разболяват.
    - Може би, ако не бяха яли мухоморки, нямаше да са болни!?
    - Антигъбар такъв!
    - Не съм антигъбар, ял съм гъби преди, ама това е МУХОМОРКА! Не искам да рискувам. Кажете ми поне какво съдържа!
    - Ъъъъ, точно описанието е търговска тайна и ще можете да го видите след 175 години.
    – Но господине, аз след толкова години няма да съм жив.
    – Това вече не е наш проблем. Такъв е законът. Но проучванията сочат, че е напълно безопасна и 90% предотвратява настинка.
    - Ама комшията ми умря, докато бягаше на стадиона, скоро след втора мухоморка.
    - Друга е причината, ял е пресни домашни зеленчуци, затова. Мухоморките са напълно безопасни!
    - Но той не е единствен, и други пострадаха от мухоморките.
    - Това са фалшиви новини, спри да ги разпространяваш и си изяж мухоморката!
    - Е, как ще са фалшиви, преди хората си тръгваха живи от стадиона...
    Никаква мухоморка няма да ям.
    - Ако не си изядеш мухоморките, и двете, ще те обявим за опасен враг на обществото и няма да те пускаме да ходиш по молове, кина и ресторанти.
    - Две ли трябва да изям вече?
    - Не. Вече са 3 и по този начин с 80% вероятност се предпазваш от настинка.
    - Нали бяха 90%?
    - Ти задаваш прекалено много въпроси и си враг на народа, и на общественото здраве, и на свободата.."
    (видяно в мрежата)

    Коментар


    • Решението влиза в сила от февруари




      novini.bg
      Австрия прие задължителната ваксинация за всички над 18 години - EU - Новини Бг
      Решението влиза в сила от февруари

      Коментар


      • Свободата, Санчо е като салама. Трябва да го пазиш, че ако ти го вземат.... после какво ще ядеш?!


        -------------------

        От мрежата:

        На 17 януари 1605 г. излиза първото издание на романа "Дон Кихот" на испанския писател Мигел де Сервантес.Творбата е сред най-емблематичните в испанската литература и до днес е любимо четиво на малки и големи. HighViewArt.com подбра 10 вечни цитата от "Дон Кихот", които и към днешна дата са абсолютно актуални.


        1. "Свободата е най-висшето благо!"

        2. "Няма нищо по-нищожно от доминацията на голямото самочувствие."

        3. "По-добре приеми истината, каквато и да е тя, отколкото да очакваш нещо друго, но лъжа."

        4. "Не наричай нищо "свое", освен душата си..."

        5. "Свободата, Санчо, е едно от най-ценните блага, с които небесата даряват хората. С нея не могат да се сравнят нито съкровищата, които крие земята, нито тези, които таи морето. За свободата, както и за честта, може и трябва да се жертва животът и обратно, лишаването от свобода е най-голямото зло, което може да сполети човека."

        6. "Да мислим, че всичко в този живот ще остане неизменно, в същото състояние, е най-голяма заблуда."

        7. "Свободата е на върха на копието!"

        8. "Свободата, Санчо, е сладко нещо. От сладкодумците властимеющи не я чакай – с обещанията ще си останеш. Сладките неща те за себе си ги пазят. Я гледай за година власт само какви търбуси правят. Теб най-много с някое позагнило морковче да те залъжат. Свободата, Санчо, сам трябва да си я вземеш..."

        9. "Мъката не е създадена за чудовищата, а за хората. Но когато хората я чувстват прекалено дълго, се превръщат в чудовища."

        10. "Ако избереш пътя на добродетелта и се стремиш да вършиш само добродетелни неща, няма защо да завиждаш на тези, чиито прадеди са били князе и сеньори, защото кръвта се наследява, а добродетелта се придобива и си струва сама по себе си много повече от кръвта."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Много пъти съм ти обяснявал че на вирусът му дреме ти какво мислиш?А мисълта ти че омикронът ще мине направо е гениална .Това е фундаментално научно откритие научен пробив..Преди две години ти казах че зад тоя вирус стои Разум Висш Разум..........
          аз това, което мисля, че е ок за мен съм го направил. ваксинирах се, родителите моите и на жена ми са ваксинирани (преди нас), че и по чужбина ходиха и ще ходят. паниката от иглата и ужаса съм го оставил на вас, които сънувате гадни соросоиди и путинуиди, които ви ваксинират насила...

          Last edited by X_Y; 16.01.2022, 20:46.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


            Само че тези препоръки не идват директно от хората от които си мислиш, а предварително се филтрират, дооформят и храносмилат от медии и политици. Не точно информационното затъмнение от Чернобил '86, но в същия дух. Ако работи за конкретната кауза се пуска, ако не работи се канселира.

            От вируси не разбирам нищо, но от други науки отбирам малко и виждам как същия модел работи успешно в климатологията. Всъшност и там ролята на науката е несъществена. Ако имаш обаче опит с лъжци ще ги разпознаеш навсякъде
            Същото като Чернобил.Сега народа трябва да излезе и да започне да вика Зелени боклуци

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Дори и да вярвах, като тебе в разни конспирации и информационно затъмнение стил тежък соц, кумицата ми е доктор по вирусология и микробиология в Германия и казва същото за ваксините. В крайна сметка в момента друго решение няма, лечение реално няма, всеки път като се разболееш теглиш сламката и се молиш да не е късата.
              Е разбира се вирусологията и микробиологията и най вече кумицата знаят всичко за вирусите.Като няма лечение що се ваксинира.Хем знаеш че няма лечение хем се ваксинираш...Тва некаква форма на идиотия ли е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Не разбрах от статията защо глобата ще се увеличава, ако глобения се оплаче в съда- нали затова е съда да каже дали е правилно или не. По тази логика може да увеличават и глобите от полицията
                За да не ходиш в съда затова е.Я си представи че Съдът отсъди в рвоя полза

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Не разбира се, вярвай на Мангъра и Копейкин. Те мислят за тебе.
                  Ти вярвай на СЗО НАТО ЕС на Кирчо и Кокорчо на генералчето.Те денонощно мислят за тебе
                  Last edited by power grid; 16.01.2022, 16:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                    Някой трябва да попита Хазарта относно тези в родината на фюрера. Те сега какви са - шепа щастливи демократи?

                    Преди лозунгът е бил "Трудът ще ви направи свободни", а сега е "Зеленият сертификат ще ви направи свободни".

                    Преди е било фашизъм, а сега е демокрция.

                    Преди е било кафяв период, а сега е зелен период.

                    Преди е било за общото благо, а сега е за общото благо.

                    Така, че двата ериода нямат нищо общо - коренно различни неща са. Но ме изумява, как така не са предвидени наказания с лишаване от свобода?!

                    Коментар


                    • Не разбрах от статията защо глобата ще се увеличава, ако глобения се оплаче в съда- нали затова е съда да каже дали е правилно или не. По тази логика може да увеличават и глобите от полицията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение
                        https://dnes.dir.bg/svyat/avstriya-t...a-vaksinatsiya

                        Австрия

                        "Министърката изтъкна, че задължителната ваксинация не нарушава основните човешки права, тя е ефективно средство за опазване на обществото, предпазва от тежките форми на заболяването.

                        Законът предвижда максимум четири глоби на неваксинираните лица годишно - по една на тримесечие. Ако глобеното лице подаде жалба в съда, глобата може да бъде увеличена до 3600 евро. Не са предвидени наказания с лишаване от свобода."


                        --------------------------
                        Няма да го коментирам, защото е извън всякаква нормалност.
                        Някой трябва да попита Хазарта относно тези в родината на фюрера. Те сега какви са - шепа щастливи демократи?

                        Коментар


                        • https://dnes.dir.bg/svyat/avstriya-t...a-vaksinatsiya

                          Австрия

                          "Министърката изтъкна, че задължителната ваксинация не нарушава основните човешки права, тя е ефективно средство за опазване на обществото, предпазва от тежките форми на заболяването.

                          Законът предвижда максимум четири глоби на неваксинираните лица годишно - по една на тримесечие. Ако глобеното лице подаде жалба в съда, глобата може да бъде увеличена до 3600 евро. Не са предвидени наказания с лишаване от свобода."


                          --------------------------
                          Няма да го коментирам, защото е извън всякаква нормалност.
                          Last edited by anonymous7547; 16.01.2022, 15:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            напротив. мисля, че омикрона ще мине така или иначе.
                            кой се ваксинирал ваксинирал - дали е имало ефект ще разберем март месец колкото и неприятно да звучи като преброим некролозите

                            да минава тази криза, а доброволната ваксинация - който решил поел риска, който не искал и той.
                            Много пъти съм ти обяснявал че на вирусът му дреме ти какво мислиш?А мисълта ти че омикронът ще мине направо е гениална .Това е фундаментално научно откритие научен пробив..Преди две години ти казах че зад тоя вирус стои Разум Висш Разум....
                            Last edited by X_Y; 16.01.2022, 20:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ма и ти въртиш задницата се към силните на деня.Внимавай с кръста
                              колаборационист е думата.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Е ама разбира се, китайските са истински, жив да не бях. Впрочем ваксината на Новавакс е същия тип, старомоден вид ваксина, но това очевидно е без значение за антиваксърите, те и руска/китайска не биха си сложили, щото и те не знаят що. Само лаф да става.
                                Ма това си е ваш проблем, не на "групата ни", каквото и да си представяте че ви "мачка", отнема свободите и бог знае какво още.
                                Ми няма да си сложа експериментална течност никога независимо какви приказки ми разправят изкуфели и алчни политици вирусоложи и разни гламарници по форуми.Ти ако искаш си сложи 50 дози от всичките боклуци.

                                Коментар

                                Working...
                                X