IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Модератор защо пак ме изтри без да ми отговориш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
      Този не е никакъв авторитет и е псевдоучен. Някакъв фейстрол антиваксър. Затва Боби не го слуша

      https://dnes.dir.bg/obshtestvo/nobel...-italiya-video
      Е па кой е тоя....Кумицата на Боби знае повече от него все пак е в Германия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Как да няма? Кой спаси навремето евреите?
        Сега ще трябва да спасим и т.нар. антиваксари.
        Трансджендърите да се факсат
        Да не забравяме и арменците

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          За тази част не знаех. / само за тъмните от Америка/
          Т.е. колелото на историята се върти. да видим колко ще продължи повторението.... Много ми се иска частта с газовите камери да я прескочим този път....Сега няма кой да спаси притежателите на жълти звезди.
          Как да няма? Кой спаси навремето евреите?
          Сега ще трябва да спасим и т.нар. антиваксари.
          Трансджендърите да се факсат
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Този не е никакъв авторитет и е псевдоучен. Някакъв фейстрол антиваксър. Затва Боби не го слуша

            https://dnes.dir.bg/obshtestvo/nobel...-italiya-video

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


              Разбира се. А и протичащото в момента спортно събитие не може да се сравнява с Олимпиада.

              36-та

              "German Jewish athletes were barred or prevented from taking part in the Games by a variety of methods, although some women swimmers from the Jewish sports club Hakoah Vienna did participate."

              От друга страна испанците са предложили конкурентно събитие за неваксинирани в Барселона, ама пуста гражданска война...
              За тази част не знаех. / само за тъмните от Америка/
              Т.е. колелото на историята се върти. да видим колко ще продължи повторението.... Много ми се иска частта с газовите камери да я прескочим този път....Сега няма кой да спаси притежателите на жълти звезди.

              Коментар


              • https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...tite-si.517172


                Да няма учудени? Като се напрегне особено силно махалото в едната посока, после да няма "ама каква я мислехме, каква стана". Най-важното е да се съхраним като общество, не да се разделяме на групи и да ни противопоставят. Толкова често се казва: разделяй и владей.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                  Ами какво ще кажеш за героите от този форум, Матеев ваксиниран ваксър се разболя, Барбарон бетониран ваксър се разболя, Бертрам бустериран ваксър се разболя....Няма лъжа няма измама.
                  Ми то няма нито ваксина нито бустер срещу идиотия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Но както каза ти не трябва да търсим аналогии с онзи период то няма нищо общо само някакви дребни съвпадения колкото да се въртят конспирации

                    Разбира се. А и протичащото в момента спортно събитие не може да се сравнява с Олимпиада.

                    36-та

                    "German Jewish athletes were barred or prevented from taking part in the Games by a variety of methods, although some women swimmers from the Jewish sports club Hakoah Vienna did participate."

                    От друга страна испанците са предложили конкурентно събитие за неваксинирани в Барселона, ама пуста гражданска война...

                    Коментар


                    • Написал съм "демокрция". Та се замислих. Май, май не е грeшка. Преди беше демокрация - народовластие. А сега сме в преходен период - на демоса му взеха властта и взеха да му скърцат зъбите.

                      Да погледнем с усмивка на иначе сериозните неща от живота :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        аз това, което мисля, че е ок за мен съм го направил. ваксинирах се, родителите моите и на жена ми са ваксинирани (преди нас), че и по чужбина ходиха и ще ходят. паниката от иглата и ужаса съм го оставил на вас, които сънувате гадни соросоиди и путинуиди, които ви ваксинират насила...



                        Берти,

                        паника и ужас от игли нямам, дори съм дарявал доста пъти кръв и не ме е страх да ходя на зъболекар, когато се наложи.
                        Мъчи ме единствено натрапчивото рекламиране и принудата/ограниченията, налагани на инакомислещите.
                        Статистиката пък ми говори за абсолютната безполезност на "ваксините", при тотално незнание на страничните ефекти и рисковете в средно- и дългосрочен план, свързани с експерименталните течности.
                        Човек с повече от 3 /три/ мозъчни клетки, който не може да бъде управляван от телевизии и социални мрежи, ще се позамисли доста дали и защо да експериментира със здравето си (и това на близките си), прилагайки някакви неща (нарочно не ползвам термина ваксини) които, както вече и СЗО призна на 11.01.2022 г., не вършат работа, и ще се търси нов състав за тях.

                        Дай ми, моля, една разумна причина за ваксиниране след написаното по-горе.
                        Last edited by X_Y; 16.01.2022, 20:43.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение

                          Призовавам всички - смирете се. Надмогнете егото си. Хората сме различни, нормално е да има различни позиции. Запазете добрия тон. Нека има аргументи, вместо нападки, обиди и емоции. Отсреща има човек, също като вас, със своя житейски опит. Да си мислите, че сте единствена и непогрешима истина е доста инфантилно.
                          Объркал си се срещу нас има хора които с това си изкарват прехраната и ти в момента им казваш живейте на фотосинтеза

                          Аз лично подозирам че част от тях даже не са и ваксани или са с фалшиви сертификати но какво да се прави гладът е по силен от тока

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            аз това, което мисля, че е ок за мен съм го направил. ваксинирах се, родителите моите и на жена ми са ваксинирани (преди нас), че и по чужбина ходиха и ще ходят. паниката от иглата и ужаса съм го оставил на вас, които сънувате гадни соросоиди и путинуиди, които ви ваксинират насила...



                            Добре де а защо не си ваксинира децата - Те горкичките трябваше да живеят с всичките тези неща дето така добре си описал

                            Как не те беше срам да спасиш себе си а да оставиш дечицата без всякаква защита?

                            Его на сега са болни не ти ли е съвестно ?
                            Last edited by X_Y; 16.01.2022, 20:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение


                              Преди лозунгът е бил "Трудът ще ви направи свободни", а сега е "Зеленият сертификат ще ви направи свободни".

                              Преди е било фашизъм, а сега е демокрция.

                              Преди е било кафяв период, а сега е зелен период.

                              Преди е било за общото благо, а сега е за общото благо.

                              Така, че двата ериода нямат нищо общо - коренно различни неща са. Но ме изумява, как така не са предвидени наказания с лишаване от свобода?!
                              То и онзи период не е започнал с лишаване от свобода

                              - Първо са почнали да им намекват че са нежелани

                              - После на тия дето не са си обрали крушите са им сложили жълти звезди

                              - Накрая са пристъпили към вкарването по лагерите

                              Но както каза ти не трябва да търсим аналогии с онзи период то няма нищо общо само някакви дребни съвпадения колкото да се въртят конспирации

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                аз това, което мисля, че е ок за мен съм го направил. ваксинирах се, родителите моите и на жена ми са ваксинирани (преди нас), че и по чужбина ходиха и ще ходят. паниката от иглата и ужаса съм го оставил на вас, които сънувате гадни соросоиди и путинуиди, които ви ваксинират насила...


                                ************

                                Не е редно така да говориш. Пълна липса на емпатия и целенасочено търсене на конфронтация. Сякаш цитат 2 е писан за теб.


                                Призовавам всички - смирете се. Надмогнете егото си. Хората сме различни, нормално е да има различни позиции. Запазете добрия тон. Нека има аргументи, вместо нападки, обиди и емоции. Отсреща има човек, също като вас, със своя житейски опит. Да си мислите, че сте единствена и непогрешима истина е доста инфантилно.
                                Last edited by X_Y; 16.01.2022, 20:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X