IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Е аз като ходих с маска и само на работа до аптека и рядко до хранителен магазин що се разболях?И пътувам само с колата.
    Срещал си се с хора, които не са се пазили

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Нали това питам две страници вече, ами нито един дръвник не отговаря ! Не отговаря как да се живее, докато спазваме мерките и се разболяваме но пък доста народ неработи за да спазва мерките .... а пари йок .
      Аз затова не давам препоръки.Казвах че вирус има и се драх яко с двама трима паникьора.Ние правим всеки сам за себе си каквото можем дистанция хигиена и дезинфекция пък каквото стане.Паниката е излишна.Всеки сам да решава за себе си и семейството си аз мерки на другите не налагам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Кво общо има това със факта че няма протокол за лекуване,че това е вирус а вирусологията няма полева 100% успеваемост ?! Къде е обяснението на факта че няма смъртност сред големите ?!
        Е нали умря един депутат все пак от телевизия скат.Няма безсмъртни и големците умират.Докторските работи не са ми ясни и затова не ги коментирам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Е аз като ходих с маска и само на работа до аптека и рядко до хранителен магазин що се разболях?И пътувам само с колата.
          Нали това питам две страници вече, ами нито един дръвник не отговаря ! Не отговаря как да се живее, докато спазваме мерките и се разболяваме но пък доста народ неработи за да спазва мерките .... а пари йок .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Хората се научават от малки да се страхуват от високото. Гледат да не скачат от третия етаж а да взимат стълбите. Страхът от високото не е ирационален страх, също както и страхът от вирус. Разумните хора се научават да носят маски и да избягват струпване на много хора. Това не прави живота им живот в страх, също както и взимането на стълбите не може да се определи като страхливост.
            Е аз като ходих с маска и само на работа до аптека и рядко до хранителен магазин що се разболях?И пътувам само с колата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Та аз не съм виждал големец да звъни на Бърза помощ и да ходи при личен лекар за лекарства с рецептурна книжка.Не съм виждал и големец в аптека.Нека не бъейаме здравеопазването за големци с това за нас....Докато има подобно разделение нещата никога няма да се оправят.
              Кво общо има това със факта че няма протокол за лекуване,че това е вирус а вирусологията няма полева 100% успеваемост ?! Къде е обяснението на факта че няма смъртност сред големите ?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Вие явно болни и умиращи близки не сте имали ! СтрахЪт е голяма работа ! Пак ще попитам защо няма нито един умрял в света ГОЛЕМЕЦ ,вожд,президент и прочие. Нито един ?!! Още веднъж да повторя ,нито един !!! Изключението потвърждава,ако някой ме зачекне за преззидента на Танзания .
                ПП Ако някой се е объркал не отричам ковидеца, не отричам ,че има смъртност около 4% ,ако не съм се объркал нещо от пустия нет бюлетин .Не отричам ,че е гад и оставя поражения . НО живота трябва да продължи бе !
                Та аз не съм виждал големец да звъни на Бърза помощ и да ходи при личен лекар за рецепта с рецептурна книжка.Не съм виждал и големец в аптека.Големците не ходят в триажен център и да висят цял ден докато някоя болница се съгласи да ги приеме.Близките им не висят цял ден в студа пред триажния център.Нека не бъркаме здравеопазването за големци с това за нас....Докато има подобно разделение нещата никога няма да се оправят.
                Last edited by national power; 24.03.2021, 16:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Хората се научават от малки да се страхуват от високото. Гледат да не скачат от третия етаж а да взимат стълбите. Страхът от високото не е ирационален страх, също както и страхът от вирус. Разумните хора се научават да носят маски и да избягват струпване на много хора. Това не прави живота им живот в страх, също както и взимането на стълбите не може да се определи като страхливост.
                  Ти сериозно ли ?! Като четеш навсякъде как народонаселението се е психирало и живее в страх ,как нормални до преди хора ходят навън на тръни ,ти сериозно ли расъждаваш ,че страхът от високото е равен на насажданата истерия дори тук в тоя форум за нещо нормално ? Бих те разбрал ако не живееш в България и ситуацията около теб ти дава тази крива представа за действителността .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Четене с разбиране за сетен път ! По прицип голЕмото страхуване сваля имунитете . И пак по принцип живеенето в страх хич не подхожда на човек еле пък на млад такъв. Опасността е опасност и трябва съобразяване и мерки а не жевеене в страх . Разбираш ли или ти е трудно ?!
                    И отново да попитаме, налага ти се да ползваш метро ,взел си вс мерки. Заразяваш се ,изкарваш го леко или си от тия 4% дето ще идат при началника . Как да се живее ?! А излезлия от равновесие ?
                    Хората се научават от малки да се страхуват от високото. Гледат да не скачат от третия етаж а да взимат стълбите. Страхът от високото не е ирационален страх, също както и страхът от вирус. Разумните хора се научават да носят маски и да избягват струпване на много хора. Това не прави живота им живот в страх, също както и взимането на стълбите не може да се определи като страхливост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Всеки рано или късно се смирява балоне ,всеки ! Изключения има ама то с идиот човек дето ни се води ни се кара докато не пукне нищо не може да се направи .
                      Разправяй го същото на идиотите антиваксъри и анти-ковидъри и протестъри.
                      Ще те набият с гол прът и ще ти го предадат безполово

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                        Мне, сериозно ти говоря че ако те хване здраво, ще тичаш при лекарите дето нямат "утвърден протокол", също като бат ти пешо дето обясняваше че лекувал Бок, а не лекарите, ама сега звъни всеки ден на доктора.
                        Разбира се че Бог лекува.Ти си вярвай в каквото искаш..Щото ако лекарите лекуваха щяхме да сме безсмъртни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                          Да се смирят и идиотите и ималоумиците и имбецилите., защото не се виждат на кой свят са.
                          Всеки рано или късно се смирява балоне ,всеки ! Изключения има ама то с идиот човек дето ни се води ни се кара докато не пукне нищо не може да се направи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            На мен ми изглежда разумно млади и здрави хора да се страхуват от вирус който може да ги направи млади и мъртви или млади и болни, а може и млади и инвалидизирани.

                            Не ми е точно ясно как нестрахуването от вирус ще те направи по неподатлив към него. Това че отричаш въздействието на вируса не ти създава щит към вируси, може би защото вирусите не могат да четат и не могат да оценят героичната поза.
                            Четене с разбиране за сетен път ! По прицип голЕмото страхуване сваля имунитета . И пак по принцип живеенето в страх хич не подхожда на човек еле пък на млад такъв. Опасността е опасност и трябва съобразяване и мерки а не жевеене в страх . Разбираш ли или ти е трудно ?!
                            И отново да попитаме, налага ти се да ползваш метро ,взел си вс мерки. Заразяваш се ,изкарваш го леко или си от тия 4% дето ще идат при началника . Как да се живее ?! А излезлия от равновесие ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Недей така моля те.И аз съм го драл жестоко заради пиянските му простотии но нека бъдем смирени пред мъката и болката.
                              Да се смирят и идиотите и ималоумиците и имбецилите., защото не се виждат на кой свят са.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Строителни войски не са давали никакво образование на никого а документ за разряд примерно трети или четвърти за зидаро мазач и други неотговорни дейности в строитлството демек ПУЦ ако знаеш какво е
                                Е това е пак повече отколкото много от ходещите там бяха успели сами да достигнат в образованието си.

                                Коментар

                                Working...
                                X