IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Нали можеш да смяташ, строителни войски са дали на доста хора образование. Сметни сам с твоите допускания и с моите, да се увериш кое е по правдоподобно. Или в кеча не са ви учили чак на такава математика.
    Строителни войски не са давали никакво образование на никого а документ за разряд примерно трети или четвърти за зидаро мазач и други неотговорни дейности в строитлството демек ПУЦ ако знаеш какво е

    Коментар


    • Интересно, за година не можаха да направят ваксина, която да спре заразноста на Ковида.
      Нито се работи активно за някакво лекарство.
      Левчо, що така, имате сметка от Болния човек, нали ?
      Сами половинчати мерки се взимаха за една година, целта не е ли Ковида да остане тук за дълго време ?
      Ужким пандемия, ама полетите не спряха веднага по света, отваряне-затваряме, на сватба и погребение може 15 човека, вечерен час, и други творения глобално.
      Супер ваксини, ама заразяват пак, никой не знае за колко ще е имунитета, та така.
      Last edited by hazard; 24.03.2021, 16:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

        Че аз отде да знам, че баща му е зле бе плондер с плондер. Да не би да сменя с това факта
        Ако четеш форума ще знаеш бе балон . И като вече знаеш се кротни, топъл въздух такъв !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          Четене с разбиране се изисква ! Казармата я свързах с нетипичното напоследък масово пискане и страхуване ама не на шега от здрави и прави мъже по повод короната . Ако стане конвенционална война масово ще се мре от инфаркт сигурен съм .Много се разглези народа ,много и то не само в България ,западния свят е под всякакви критика в това отношение, по мое мнение и не само .
          ПП Казах ти ако ти е трудно дай на някой да ти чете бавно ,за да можеш да осмисляш чутото и то евентуално, но все пак ще ти е по лесно .
          На мен ми изглежда разумно млади и здрави хора да се страхуват от вирус който може да ги направи млади и мъртви или млади и болни, а може и млади и инвалидизирани.

          Не ми е точно ясно как нестрахуването от вирус ще те направи по неподатлив към него. Това че отричаш въздействието на вируса не ти създава щит към вируси, може би защото вирусите не могат да четат и не могат да оценят героичната поза.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ще разчитаме на професионалната ни армия хи хих хи хи
            Вицовете по тоя повод са хубаво нещо но да не опираме дотам ,че жална ни майка .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Не така докато баща му е зле бе, злорадството е признак на идиотия !
              Че аз отде да знам, че баща му е зле бе. Да не би да сменя с това фактите. Идиотия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                Четене с разбиране се изисква ! Казармата я свързах с нетипичното напоследък масово пискане и страхуване ама не на шега от здрави и прави мъже по повод короната . Ако стане конвенционална война масово ще се мре от инфаркт сигурен съм .Много се разглези народа ,много и то не само в България ,западния свят е под всякакви критика в това отношение, по мое мнение и не само .
                ПП Казах ти ако ти е трудно дай на някой да ти чете бавно ,за да можеш да осмисляш чутото и то евентуално, но все пак ще ти е по лесно .
                Ще разчитаме на професионалната ни армия хи хих хи хи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                  Що бе плондер, кажи да ти олекне. Хаиз го давахте.
                  Няма вирус, няма мерки всичко е дирижирано. Изяде дебелия накрая
                  Недей така моля те.И аз съм го драл жестоко заради пиянските му простотии но нека бъдем смирени пред мъката и болката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Така е, личи си. Както си говорим за математика и ти по някакъв начин свърза математика с казарма - за мен лично непонятно защо - но приех че това ти е единственото място, където все пак си се докосвал до тази наука и след това направи бърз скок на мисълта и почна да си разказваш мокрите сънища. Ако не си спомняш, човешко е да не си спомняш какво си писал преди 20 минути не всички хора имат памет по-добра от на златна рибка, можеш да прегледаш темата.
                    Четене с разбиране се изисква ! Казармата я свързах с нетипичното напоследък масово пискане и страхуване ама не на шега от здрави и прави мъже по повод короната . Ако стане конвенционална война масово ще се мре от инфаркт сигурен съм .Много се разглези народа ,много и то не само в България ,западния свят е под всякакви критика в това отношение, по мое мнение и не само .
                    ПП Казах ти ако ти е трудно дай на някой да ти чете бавно ,за да можеш да осмисляш чутото и то евентуално, но все пак ще ти е по лесно .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                      Личи си при кой спомена се връща, казах ти скоро ще можеш да направиш мечтаното,скоро ако доуснат смяната на пола .
                      Така е, личи си. Както си говорим за математика и ти по някакъв начин свърза математика с казарма - за мен лично непонятно защо - но приех че това ти е единственото място, където все пак си се докосвал до тази наука и след това направи бърз скок на мисълта и почна да си разказваш мокрите сънища. Ако не си спомняш, човешко е да не си спомняш какво си писал преди 20 минути не всички хора имат памет по-добра от на златна рибка, можеш да прегледаш темата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Други твои приятни спомени ще споделиш ли, виждам че напира отвътре, пък и като го разказваш все едно че пак го преживяваш. Виждам че ти харесва
                        Личи си при кой спомена се връща, казах ти скоро ще можеш да направиш мечтаното,скоро ако допуснат смяната на пола .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Въображението и способността да твориш показва човек ли си или маймуна. Ти очевидно не притежаваш качествата и повтаряш прежденаписаното с твоя нотка след зверски напън но уви, ялова работа . За всички има място под слънцето,небой се ,но спри да се напъваш ,че големите ти хемfроиди ще се пръснат и ще те върнат към спомана,болезнен но вeчи по приятен !
                          Други твои приятни спомени ще споделиш ли, виждам че напира отвътре, пък и като го разказваш все едно че пак го преживяваш. Виждам че ти харесва

                          Коментар


                          • https://www.capital.bg/politika_i_ik...rouchvaneto_s/
                            Интервю, с доц. Петър Атанасов, кой не го е чел, е добре да го прегледа.
                            Това е оня доктор от репортажа на Цицилков от Пирогов, дето се самозарази.
                            Умерен, не отричащ ситуацията но без паника.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Можеш да изкараш човек от Кеча, но не и Кеча от човека Още май имаш топли спомени от младежките години в казармата, където сте се къпали всичките заедно
                              Въображението и способността да твориш показва човек ли си или маймуна. Ти очевидно не притежаваш качествата и повтаряш прежденаписаното с твоя нотка след зверски напън но уви, ялова работа . За всички има място под слънцето,небой се ,но спри да се напъваш ,че големите ти хемороиди ще се пръснат и ще те върнат към спомана,болезнен но вeчи по приятен !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                .............Пак ти казвам бъди по смирен и не си търси насила белята
                                Ще си позволя да разширя малко препоръката!

                                Та, след работния ден, при контактите с необходимият и достатъчен брой хора (всеки си ги знае ориентировъчно, но тия хора никак не са малко и е необходимо да се срещаме с тях и ние го правим!)) - трябва да се изкарат паричките за децата и семейството. В тоя смисъл, няма как цял ден да се гледа в една точка...

                                Тия грижи за деца, семейство, възрастни (от семейството) - в края на работния ден - ще бъдат потвърдени със срещи с нови хора (и те работят целодневно!) - които обслужват маркети и фирми за комунални услуги. Аналогично, няма как да се гледа в една точка...

                                Когато сме отделили ДОСТАТЪЧНО време за нашето семейство - трябва да положим необходимите усилия, за да можем утре и в следващите дни да продължим да полагаме грижите за нашето семейство...

                                (нали правилно разсъждавам?)

                                Остана последното... Вечерта, седнали спокойно, смирени, с чашата в ръка... (това, ако децата, жената, възрастните - наоколо не търсят нашето внимание)...

                                Такива неща със смирението ни.

                                ....................

                                И отново ми идва наум онзи диалог с обичната ми баба (лека й пръст) - постоянно нещо работеше, а аз й казвам да седне, да си почине....

                                "На Оня свят ще почивам!" - казваше тя...

                                Със смирението е същото, както с "почивката" на моята баба! Мир на прах(т)а й!

                                ....................

                                Може би в бункера параметрите на смирението-почивка да са по-различни?

                                Бъдете здрави!

                                (вирус има, починали има, ЩАБ има и добре е, че го има!...)

                                Все пак - живите са МИЛИАРДИ!

                                Коментар

                                Working...
                                X