IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    ]
    Конституционния съд разисква може ли да има джендъри, ако реши положително моля бързо към заветната смяна на пола. Сигурен съм,че тогава спомена от строежите ще остане болезнен но ще бъде вече приятен ! Със здраве !
    Можеш да изкараш човек от Кеча, но не и Кеча от човека Още май имаш топли спомени от младежките години в казармата, където сте се къпали всичките заедно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

      Що бе плондер, кажи да ти олекне. Хаиз го давахте.
      Няма вирус, няма мерки всичко е дирижирано. Изяде дебелия накрая
      Не така докато баща му е зле бе, злорадството е признак на идиотия !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Не съм отричал Ковида но го подцених ,признавам си и мерките отричах ,кой има мозък или не не желая да категоризирам .
        Що бе плондер, кажи да ти олекне. Хаиз го давахте.
        Няма вирус, няма мерки всичко е дирижирано. Изяде дебелия накрая

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Как точно искаш да си говоря с теб, след като не ти достигат по груби мои сметки 20 години образование че да сме на едно ниво.

          Конституционния съд разисква може ли да има джендъри, ако реши положително моля бързо към заветната смяна на пола. Сигурен съм,че тогава спомена от строежите ще остане болезнен но ще бъде вече приятен ! Със здраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Пак общи приказки,толкова си можеш или си жена и можеш само да бягаш ама назад ?!
            Как точно искаш да си говоря с теб, след като не ти достигат по груби мои сметки 20 години образование че да сме на едно ниво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Нали можеш да смяташ, строителни войски са дали на доста хора образование. Сметни сам с твоите допускания и с моите, да се увериш кое е по правдоподобно. Или в кеча не са ви учили чак на такава математика.
              Пак общи приказки,толкова си можеш или си жена и можеш само да бягаш ама назад ?!
              ПП Строителните войски са теория интересна,явно е била болезнена при теб, гвардеец аз съм служил .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Дрън ,дрън ,дрън пиши по същество .при едиколко си на 100к доказани имаш 4% смъртност, при пет пъти по толкова доказани на 100к и същото число брой починали какво се случва бе "том и джери" ?!включи там и преболедувалите ....,включи и фалшиво положителните .Включи и едно питие с цигара и започни да мислиш,ама наистина .
                ПП Прочети каква бройка на 100к е нужна за обявяване на пандемия ,също ! Достъпно и лесно читаемо е !
                ПП И пак да кажа,за посраните от страх, да вирус има, да може да е гаден ,да при някакъв процент се умира,да може това да си ти ,аз ,някой близък. Как да се живее от тук нататък ?! Това е въпроса !
                Нали можеш да смяташ, строителни войски са дали на доста хора образование. Сметни сам с твоите допускания и с моите, да се увериш кое е по правдоподобно. Или в кеча не са ви учили чак на такава математика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  А бе ,четене с разбиране !!! Ако не хвани някой да ти чете бавно ! Къде отрекох короната, къде отрекох тежестта и прочие ?! Аман от зомбирани !
                  Като ти са объркани мислите, колкото и бавно да ги чета не помага. Питаш що няма умрели "големци". Аз ти казвам че тия са една шепа и хора имат достъп до най-доброто здравеопазване. Чисто статистически именно това са хората измежду които ще има най-малко умрели.. Ти ми обясняваш че лекарите нямали значение щото нямало "утвърден протокол", което разбира се е пълна глупост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Не само си нямаш идея от статистика, но ме съмнява че си имаш и от способност да мислиш, защо не прочетеш това което си написал и да се опиташ да го усмислиш. Защото това е логика от анимационен сериал, не от реалния живот
                    Дрън ,дрън ,дрън пиши по същество .при едиколко си на 100к доказани имаш 4% смъртност, при пет пъти по толкова доказани на 100к и същото число брой починали какво се случва бе "том и джери" ?!включи там и преболедувалите ....,включи и фалшиво положителните .Включи и едно питие с цигара и започни да мислиш,ама наистина .
                    ПП Прочети каква бройка на 100к е нужна за обявяване на пандемия ,също ! Достъпно и лесно читаемо е !
                    ПП И пак да кажа,за посраните от страх, да вирус има, да може да е гаден ,да при някакъв процент се умира,да може това да си ти ,аз ,някой близък. Как да се живее от тук нататък ?! Това е въпроса !
                    Last edited by pa4anga; 24.03.2021, 15:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                      Мне, сериозно ти говоря че ако те хване здраво, ще тичаш при лекарите дето нямат "утвърден протокол", също като бат ти пешо дето обясняваше че лекувал Бок, а не лекарите, ама сега звъни всеки ден на доктора.
                      А бе ,четене с разбиране !!! Ако не хвани някой да ти чете бавно ! Къде отрекох короната, къде отрекох тежестта и прочие ?! Аман от зомбирани !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Виж са само ще ти кажа че увеличаването на заразените намалява смъртността ! При това в пъти . Преболедувалите дори не ги включвам. Но хайде паси трева , от тая с ковид !
                        Не само си нямаш идея от статистика, но ме съмнява че си имаш и от способност да мислиш, защо не прочетеш това което си написал и да се опиташ да го усмислиш. Защото това е логика от анимационен сериал, не от реалния живот

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ти сериозно ли ми говориш за имунология и 100% лекарска грижа ? При заболяване при което няма утвърден протокол за лекуване ? Спрете пиенето бе !
                          Мне, сериозно ти говоря че ако те хване здраво, ще тичаш при лекарите дето нямат "утвърден протокол", също като бат ти пешо дето обясняваше че лекувал Бок, а не лекарите, ама сега звъни всеки ден на доктора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Мисля че не само не можеш да смяташ, но си и нямаш дори елементарна представа от статистика. Понякога се възхищавам как хора без елементарна грамотност тръгвате да спорите в интернет без да се притеснявате че всички ще ви мислят за крайно тъпи
                            Виж са само ще ти кажа че увеличаването на заразените намалява смъртността ! При това в пъти . Преболедувалите дори не ги включвам. Но хайде паси трева , от тая с ковид !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Ха ,викаш не тестването води до увеличаването само заразените ,то няма пребуледували ,то няма фалшиво положителни,то няма преносители ,всички са болни и смъртността е 10% ?! Казармата тряя да се върне ! Математиката ти е слаба ! Относно президентите,глупости пишеш ,само наш премиер контактните лица са му в хиляди , и пак казвам,чумата един не умори .
                              Мисля че не само не можеш да смяташ, но си и нямаш дори елементарна представа от статистика. Понякога се възхищавам как хора без елементарна грамотност тръгвате да спорите в интернет без да се притеснявате че всички ще ви мислят за крайно тъпи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                                Сериозно ли питаш защо от шепата хора с най-големи възможности и достъп до възможно най-доброто здравеопазване, няма умрели? Е, един умрял ама той изключение. Ако бях Борката Джонсън и имах гарантирано легло в болницата и най-добрите лекари можеше и да съм по-смел. Ама странно що той нещо го хвана бъзето баш след като оцеля, а иначе се целуваше и прегръщаше с болни.
                                Ти сериозно ли ми говориш за имунология и 100% лекарска грижа ? При заболяване при което няма утвърден протокол за лекуване ? Спрете пиенето бе !

                                Коментар

                                Working...
                                X