IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

    Човек се наиграва и като не намери корените си, все пак му омръзва и чуждата "реалност". Така си мисля
    Т.е., в нито една.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

      Не мисля, че е адекватно да говориш от името на цялата група мъже , Групата упълномощи ли те ?

      Има начин хората да се разграничат от мнението. Ти си първият. Няма лошо! Уважавам мнението на хората /мъже и жени/.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Все едно да твърдите, че краставицата е по-зелена отколкото дълга.
        Брей, ама се за краставици си мислите и говорите това жените.


        Ми аз, освен средната си краставица, мисля, че мога и с друго.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Спокойно . Водим диалог .Мойте вече ги намериха . Аз също ги видях . Сега връщам жеста, помагайки в обратната връзка

          Приятелска закачка -
          Ти имаш ли такава база , та преценяваш , че аз нямам ?

          Гледам, как, като изгладнели зверчета - НЯКОИ се хвърляте да защитавате "статута на дамата"..., като - разбира се - залагате на изпитаният трик на общият знаменател.

          Отговорът ми беше в подобен стил.

          Иначе, все ми е тая - как, лично мен ме оценяват жениТЕ. Такава "оценка", казана публично - няма никаква стойност!

          Лично и неангажиращо мнение /на мъж/!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            В колко други държави си живял постоянно над две години? Аз в три. За теб мираж, за мен реалност .
            Човек се наиграва и като не намери корените си, все пак му омръзва и чуждата "реалност". Така си мисля
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Вдъхновението за мъжа от жена е неразбираемо и непостижимо за НИКОЯ жена!

              /казано от името на групата на мъжеТЕ!/
              Не мисля, че е адекватно да говориш от името на цялата група мъже , Групата упълномощи ли те ?
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                миражи
                Не че е лошо да се живее и с тях
                В колко други държави си живял постоянно над две години? Аз в три. За теб мираж, за мен реалност .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                  миражи
                  Не че е лошо да се живее и с тях
                  За мнозинството , да ! Ма винаги има изключения . Все по-чести

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Стига си мислил па ти за краставици. Кажи как са борсите има ли ергенчета за момите?
                    Има, има, И на борсите има ергенчета
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Това, което ми хрумва на първо четене: прекалено млада си, нямаш достатъчно контакти с мъже, за да можеш да направиш обективно сравнение. Това означава, че има база за сравнение, но ти нямаш такава.

                      По-голямата част от мъжете притежават качествата и характеристиките, които споменаваш. Може би не всички са олицетворение на качествата на героите от романите, взети на куп, но това не е необходимо /за повече от дамите с нормално мислене/...

                      Добре е критичните ни мисли да са насочени първо към самите нас..., отколкото да търсим чужди недостатъци...
                      Спокойно . Водим диалог .Мойте вече ги намериха . Аз също ги видях . Сега връщам жеста, помагайки в обратната връзка

                      Приятелска закачка -
                      нямаш достатъчно контакти с мъже, за да можеш да направиш обективно сравнение.Това означава,че има база за сравнение, но ти нямаш такава.
                      Ти имаш ли такава база , та преценяваш , че аз нямам ?

                      Коментар


                      • Вдъхновението за мъжа от жена е неразбираемо и непостижимо за НИКОЯ жена!

                        /казано от името на групата на мъжеТЕ!/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          На всякъде , по целият свят има богат и първичен и вторичен пазар и не виждам причина хората да се ограничават с локация . Така казано - да разширим и другите граници - възраст от 25 до 65 е по приемливо
                          миражи
                          Не че е лошо да се живее и с тях
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Все едно да твърдите, че краставицата е по-зелена отколкото дълга. Това са декларациите ви както по отношение на жените, така - и на мъжете.
                            Един мъж може да бъде криле за една жена и котва - за друга. Същото е и с жените - вдъхновителки/музи или - най-голямата грешка.

                            Даммм... Като помислим - това се доближава до правилната /и безпристрастна!/ формулировка...

                            Коментар


                            • Все едно да твърдите, че краставицата е по-зелена отколкото дълга. Това са декларациите ви както по отношение на жените, така - и на мъжете.
                              Един мъж може да бъде криле за една жена и котва - за друга. Същото е и с жените - вдухновителки/музи или - най-голямата грешка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Как така ще ти го вземе от устата.

                                Шах на Бялата царица!

                                Коментар

                                Working...
                                X