IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Моята лично иска да изкарвам достатъчно пари за двама и да си поделяме останалите задължения по равно

    Мисля, че точно това искат и мъжете, ако е осъществимо
    Да кажем , един голям процент , от мъжете , мечтаят , да бъдат отглеждани . Ама , ако може и те да са водещи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Оставя спомен колко добра е била в леглото.Като видя някоя бивша и ако се сетя за любовните й умения,значи е била добра в леглото.Ако е някое дърво ,спомените не са толкова ярки.
      Но най-интересно е ако я видя с настоящият й мъж или приятел.Веднага ми идва на акъла,че с тая уста,с която го целува по устата,мен ме е целувала на други места. И мнението ми за тоя човек рязко се понижава.
      А не ти ли минава през ума че и ти си я целувал по устата, а преди теб е била и с други.
      ​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не си разбрала-всяко живо същество продължава да живее чрез потомците си.Колкото повече потомци има,толкова по успешен е човек.Всичко останало е преходно-пари,имоти,кариера,пътешествия.
        Човек не може и не трябва да разбира всичко . Още повече , чуждите мотиви и/или действия или бездействия . Може само да приеме или отхвърли . За себе си .

        Коментар


        • Моята лично иска да изкарвам достатъчно пари за двама и да си поделяме останалите задължения по равно

          Мисля, че точно това искат и мъжете, ако е осъществимо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Оставя спомен колко добра е била в леглото.Като видя някоя бивша и ако се сетя за любовните й умения,значи е била добра в леглото.Ако е някое дърво ,спомените не са толкова ярки.
            Но най-интересно е ако я видя с настоящият й мъж или приятел.Веднага ми идва на акъла,че с тая уста,с която го целува по устата,мен ме е целувала на други места. И мнението ми за тоя човек рязко се понижава.
            Много загрижен идваш , за себеподобните си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Мислех , че е умрял . Но щом му принадлежи бъдещето , може и да не съм разбрала
              Не си разбрала-всяко живо същество продължава да живее чрез потомците си.Колкото повече потомци има,толкова по успешен е човек.Всичко останало е преходно-пари,имоти,кариера,пътешествия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                А добрата любовница , оставя ли нещо или такова животно , нема ?
                Интересна ми е гледната точка , на право - пикаещият пол . Мерси
                Оставя спомен колко добра е била в леглото.Като видя някоя бивша и ако се сетя за любовните й умения,значи е била добра в леглото.Ако е някое дърво ,спомените не са толкова ярки.
                Но най-интересно е ако я видя с настоящият й мъж или приятел.Веднага ми идва на акъла,че с тая уста,с която го целува по устата,мен ме е целувала на други места. И мнението ми за тоя човек рязко се понижава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами браво.По принцип моногамията не е заложена в мъжката природа.Успелите мъже са имали много жени и много деца.А най-успелият от успелите е Чингиз хан,който е владял половината свят.И е бил със стотици ,ако не и хиляди жени.Чрез изследване на ДНК се установява,че има в момента 16 милиона души по света,които са му наследници по пряка мъжка линия.Ако се сметнат обаче всичките му наследници не само по пряка мъжка линия,то ще са над 100 милиона.И то само за 800 години.Бъдещето принадлежи на такива хора,които са предали гените си на възможности най-много потомци.
                  Мислех , че е умрял . Но щом му принадлежи бъдещето , може и да не съм разбрала

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                    Да, оставя, за другите мъже не знам какво им оставя, на мен оставя празен чек
                    $$$$ €€€€ ££££ кеш мъни, кеш пара
                    Не видях , че си отговорил . Мерси

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                      Лельо, ся разбираш ли що аз имам 3 жени - моята жена, любовницата и сериозната ми приятелка. С 3 жени мъжа постига пълна хармония със себе си и Вселената Триединството, Светата Троица нали разбираш
                      Имам и приятел като теб , със Света Троица , с които обаче , не живее . Като теб . И не съм казала , че не разбирам . Освен това , знам и точно защо , бройката трябва да е 3 .
                      Не отговори на въпросът , който ме интересува

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                        Имам приятел , разведен отдавна и да кажем пенсионер (разполага с време и пари ). Много образован , много умен , с три деца (не съм питала от една жена или повече) , страшно интересна личност и най-големият циник на света .
                        Когато не пътува по света , по работа или за удоволствие , в красивата му къща винаги се намират три жени . Живеят там , докато той е в България . Нямам идея едни и същи ли са през годините или се сменят периодично. Никой от приятелите му , не ги забелязва . Не знам плаща ли им или не .
                        На един купон , някой нов в компанията го попита как се оправя с тях .
                        Отговорът беше - демокрация !
                        Пояснявам :
                        Народът (разбирай -те) си се управляват .
                        Коя, кога , какво върши в домакинството и коя , кога да е в леглото му .

                        Един път и аз се изплющях, защото не познавам в подробности животът му преди . Отивам на гости и по някое време отчитам факта , че бройката май се е увеличила . Загледах се и едното моме ми се видя непълнолетно . И в потрес питам вече с подсъдни ли се занимава , а той се смее с цяло гърло - запознай се с малката ми дъщеря .
                        Та , така и у нас , не само по света го има

                        https://m.youtube.com/watch?v=KK8zXgRCntU
                        Ами браво.По принцип моногамията не е заложена в мъжката природа.Успелите мъже са имали много жени и много деца.А най-успелият от успелите е Чингиз хан,който е владял половината свят.И е бил със стотици ,ако не и хиляди жени.Чрез изследване на ДНК се установява,че има в момента 16 милиона души по света,които са му наследници по пряка мъжка линия.Ако се сметнат обаче всичките му наследници не само по пряка мъжка линия,то ще са над 100 милиона.И то само за 800 години.Бъдещето принадлежи на такива хора,които са предали гените си на възможности най-много потомци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          А добрата любовница , оставя ли нещо или такова животно , нема ?
                          Интересна ми е гледната точка , на право - пикаещият пол . Мерси
                          Да, оставя, за другите мъже не знам какво им оставя, на мен оставя празен чек
                          $$$$ €€€€ ££££ кеш мъни, кеш пара

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                            Имам приятел , разведен отдавна и да кажем пенсионер (разполага с време и пари ). Много образован , много умен , с три деца (не съм питала от една жена или повече) , страшно интересна личност и най-големият циник на света .
                            Когато не пътува по света , по работа или за удоволствие , в красивата му къща винаги се намират три жени . Живеят там , докато той е в България . Нямам идея едни и същи ли са през годините или се сменят периодично. Никой от приятелите му , не ги забелязва . Не знам плаща ли им или не .
                            На един купон , някой нов в компанията го попита как се оправя с тях .
                            Отговорът беше - демокрация !
                            Пояснявам :
                            Народът (разбирай -те) си се управляват .
                            Коя, кога , какво върши в домакинството и коя , кога да е в леглото му .

                            Един път и аз се изплющях, защото не познавам в подробности животът му преди . Отивам на гости и по някое време отчитам факта , че бройката май се е увеличила . Загледах се и едното моме ми се видя непълнолетно . И в потрес питам вече с подсъдни ли се занимава , а той се смее с цяло гърло - запознай се с малката ми дъщеря .
                            Та , така и у нас , не само по света го има

                            https://m.youtube.com/watch?v=KK8zXgRCntU
                            Лельо, ся разбираш ли що аз имам 3 жени - моята жена, любовницата и сериозната ми приятелка. С 3 жени мъжа постига пълна хармония със себе си и Вселената Триединството, Светата Троица нали разбираш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              ....и не оставя следи .... външно, но оставя дълбоки следи като от дълбока оран в душата на клекнало - пикаещия пол
                              А добрата любовница , оставя ли нещо или такова животно , нема ?
                              Интересна ми е гледната точка , на право - пикаещият пол . Мерси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Добрият любовник е като добрия прах за пране - прониква дълбоко, мирише хубаво и не оставя следи...
                                Абе не оставиш ли нещо след дълбоката оран,язък ти за любовните умения.Най-големият сваляч,който познавам, е сервитьор от 40 години в Слънчев бряг.Бил е със стотици жени ,а сега е вече възрастен и не е създал нито едно дете.Освен ако няма някое,което официално е с друг баща.Но ако не е така,то той ще си отиде от тоя свят ,без да предаде гените си.А такива мъже са голяма рядкост.За такава дарба всеки мъж мечтае.

                                Коментар

                                Working...
                                X