IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    еми ще обвърже в правна форма сексуалния с паричния интерес
    и при отслабване на някой от интересите по технически причини - обратно към филипинската джунгла
    Добра идея за правната форма но не съм наясно технически осъществима ли е. Нямам опит с азиатки, но от наблюдения - не е лесно да се откачиш. Личен опит да трупам в тази посока нямам нерви и време, по-малко обвързаните да се пробват и после да споделят кое как е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Подигравка е само за мъж, който има комплекси и му пука, ако си е със самочувствие може само да се посмее, пък и може да я пробва с жената или приятелката си.

      Интересно за филипинките, според мен трябва да имаш подобен манталитет с партньорката, не става да я вземеш от гората или от съвсем друга среда. Примерно твоя интерес да има винаги готова жена за секс а нейния интерес е да измъкне колкото се може повече пари, които да изпрати на семейството (родата) си във Филипините. Мисля, че до няколко месеца твоя сексуален интерес може да намалее докато паричния на жената ще си върви до безкрайност.
      еми ще обвърже в правна форма сексуалния с паричния интерес
      и при отслабване на някой от интересите по технически причини - обратно към филипинската джунгла
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        То има надуваеми и ги подаряват на семейни мъже (което за мен е крайно неуместно и бие на подигравка и проява на лош вкус).

        А пък семейните жени си имат заек или делфин, и с него влизат в банята и си пускат нещо на телефона, докато вършат работата.

        Не знам при теб как е?
        Подигравка е само за мъж, който има комплекси и му пука, ако си е със самочувствие може само да се посмее, пък и може да я пробва с жената или приятелката си.

        Интересно за филипинките, според мен трябва да имаш подобен манталитет с партньорката, не става да я вземеш от гората или от съвсем друга среда. Примерно твоя интерес да има винаги готова жена за секс а нейния интерес е да измъкне колкото се може повече пари, които да изпрати на семейството (родата) си във Филипините. Мисля, че до няколко месеца твоя сексуален интерес може да намалее докато паричния на жената ще си върви до безкрайност.

        П.С. Незнам защо писах за филипинки, по принцип повечето азиатки са така, индозенийки, тайландки, виетнамки, имат си специфични особености но генерално се гледа на белите мъже като спонсори на родата.
        Last edited by troika; 21.02.2024, 14:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          То има надуваеми и ги подаряват на семейни мъже (което за мен е крайно неуместно и бие на подигравка и проява на лош вкус).

          А пък семейните жени си имат заек или делфин, и с него влизат в банята и си пускат нещо на телефона, докато вършат работата.

          Не знам при теб как е?
          от къде го знаеш това?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Аз половинка си търся.
            Аз 100 кила, половинка = 50 кила. ЖЕЛЯЗНО ПРАВИЛО
            Харесва ми това правило. Ще разпоредя на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието да качи къде около 30 кила, че да стане 150.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Лего, ако можеха да пуснат сглобяема жена по избор, и да и вдъхнат живот..
              То има надуваеми и ги подаряват на семейни мъже (което за мен е крайно неуместно и бие на подигравка и проява на лош вкус).



              А пък семейните жени си имат заек или делфин, и с него влизат в банята и си пускат нещо на телефона, докато вършат работата.


              Не знам при теб как е?

              Коментар


              • Лего, ако можеха да пуснат сглобяема жена по избор, и да и вдъхнат живот..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  евго, ако ти няма да разказваш истории за моми
                  ще питам ботчо за някоя от неговите
                  та да се червят и модераторките и да се почесват там, докато трият с другата ръка
                  Не съм ходил скоро на срещи, за това не пиша.

                  Почнах да си чатя с азиатки. Те са много отзивчиви, за разлика от българките. И го искат.

                  И си гоня разни други задачи. След малко ще ходя да купувам Лего за подарък.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ботльо, Ботльо, не цениш ти хубавите жени. Само да не се обади сега и радио Анкара, че …ще ти се сбъдне бърже мечтата да си партизани, ама не баш
                    Аз половинка си търся.
                    Аз 100 кила, половинка = 50 кила. ЖЕЛЯЗНО ПРАВИЛО
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ама теглите ли ги преди това
                      провесионалисти
                      а аз само на око ги преценявам
                      преди да не ми дадат
                      мама ми е казала тежко да не вдигам щот ще си секна кръста. А без кръст мое само с пръст.
                      Сетих се за една дет я опущих в банята на студентски град. Счупи гърнето (то беше пукнато и се разпадна), кървища ( а само си беше порязала лекинко крака, даже не я шиха)
                      Last edited by bota156; 21.02.2024, 10:16.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        На един приятел е историята.
                        Една кат на снимката и и вика ко нямаш 100 кила имаме секс. 99 показа кантара мамицата и ...
                        Аз една така исках с 5 да почват кг и. Беше 68 и стана 62 и си намери друг та се разминах ВРЕМЕННО
                        Ботльо, Ботльо, не цениш ти хубавите жени. Само да не се обади сега и радио Анкара, че …ще ти се сбъдне бърже мечтата да си партизани, ама не баш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          На един приятел е историята.
                          Една кат на снимката и и вика ко нямаш 100 кила имаме секс. 99 показа кантара мамицата и ...
                          Аз една така исках с 5 да почват кг и. Беше 68 и стана 62 и си намери друг та се разминах ВРЕМЕННО
                          ама теглите ли ги преди това
                          провесионалисти
                          а аз само на око ги преценявам
                          преди да не ми дадат
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            евго, ако ти няма да разказваш истории за моми
                            ще питам ботчо за някоя от неговите
                            та да се червят и модераторките и да се почесват там, докато трият с другата ръка
                            На един приятел е историята.
                            Една кат на снимката и и вика ко нямаш 100 кила имаме секс. 99 показа кантара мамицата и ...
                            Аз една така исках с 5 да почват кг и. Беше 68 и стана 62 и си намери друг та се разминах ВРЕМЕННО
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • евго, ако ти няма да разказваш истории за моми
                              ще питам ботчо за някоя от неговите
                              та да се червят и модераторките и да се почесват там, докато трият с другата ръка
                              препоръка е

                              Коментар



                              • Днес, 08:12
                                Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                                Ботльо, разбирам, че Гърция те е вдъхновила. Богатството на личността ти се разкрива на пластове напоследък .
                                ха ха такваз да ма вдъхнови !??!?!

                                Дай Боже всекиму .

                                Коментар

                                Working...
                                X