IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Навремето хората бяха други, сега са други.

    И няма другарство и приятелство, за съжаление.
    Ами какво другарство, то - стадо камерунски пръчове и не знаеш кой връз кого е. Чува се само кюскане на рога - животински Содом и Гомор. Изследователи твърдят, че може да сме произлезли от маймуните, но със сигурност ще се превърнем в африкански кочове. Тя и еволюцията се подчинява на спиралата на Фибоначи. После пак ще станем човеци и пак ще заобичаме жените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Ами аз ти разправях, че навремето оправяхме гаджетата по спирките, та да дойде рейсът по-бързо. Улиците бяха тъмни, но тихи пазви тиха нощ разгръща. Ти не ми вярваше, пък сега - имало ги в градския транспорт, имало ги по ф.б. Няма да усетиш как и в кревата ще ти влезнат. После ще кажеш, че не е вярно. Отвори долапа - и там ще ги видиш, че и ще се намъкнеш и ти.
      Навремето хората бяха други, сега са други.

      И няма другарство и приятелство, за съжаление.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Има много интересна серия за потопяване на кораб в "На всеки километър". Макар и ретро, филмът е хубав.

        Обаче и жените коментират, че "мъж с мъж е масово и е страшна работа!", наскоро го чух от жена,

        Но и аз съм виждал по улиците, по градския транспорт и по ф.б.,
        Ами аз ти разправях, че навремето оправяхме гаджетата по спирките, та да дойде рейсът по-бързо. Улиците бяха тъмни, но тихи пазви тиха нощ разгръща. Ти не ми вярваше, пък сега - имало ги в градския транспорт, имало ги по ф.б. Няма да усетиш как и в кревата ще ти влезнат. После ще кажеш, че не е вярно. Отвори долапа - и там ще ги видиш, че и ще се намъкнеш и ти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Изглежда толкоз дискретно са опитвали, че едва не са потопили кораба. Могат да ги пратят дискретно да потопяват корабите на руския черноморски флот.
          Има много интересна серия за потопяване на кораб в "На всеки километър". Макар и ретро, филмът е хубав.

          Обаче и жените коментират, че "мъж с мъж е масово и е страшна работа!", наскоро го чух от жена,

          Но и аз съм виждал по улиците, по градския транспорт и по ф.б.,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            А ти защо не пробваш от тези неща?

            Корабът е огромен лайнер като от немските романтични филми като "Кораб на мечтите" с всякакви пасажери.

            Интересното е, че и млади, тренирани ергени на 20+ и семейни мъже са опитвали от тези неща дискретно.
            Изглежда толкоз дискретно са опитвали, че едва не са потопили кораба. Могат да ги пратят дискретно да потопяват корабите на руския черноморски флот.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
              Вселена 25. В края на експеримента сме. Антицивилизация неолиберална.
              Чак пък. Върни се назад до Римската империя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Евгенийчо щом успя и от тая тема да изгони жените с историите си - смятайте на живо какво чудо е !
                Проблемът е по-скоро технически. Но признавам леко по изгубих интерес
                Last edited by X_Y; 07.04.2024, 21:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Евгич, а имаш ли представа, дали корабът е клатил яко? И да е откачил койката?

                  Коментар


                  • Вселена 25. В края на експеримента сме. Антицивилизация неолиберална.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      Ми мини в дигиталната най-накрая и стига си се мъчил с тия жени. Явно те надушват, че интересите са ти другаде.
                      А ти защо не пробваш от тези неща?

                      Корабът е огромен лайнер като от немските романтични филми като "Кораб на мечтите" с всякакви пасажери.

                      Интересното е, че и млади, тренирани ергени на 20+ и семейни мъже са опитвали от тези неща дискретно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Евгич, а имаш ли представа, дали корабът е клатил яко? И да е откачил койката?
                        със сигурност фитнес манЯците със скубани вежди са причината за клатенето на кораба
                        дано е бил специализиран круиз и да не е имало нормални хора там
                        препоръка е

                        Коментар




                        • Евгенийчо щом успя и от тая тема да изгони жените с историите си - смятайте на живо какво чудо е !
                          Last edited by X_Y; 07.04.2024, 21:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            От секс......
                            Евгич, а имаш ли представа, дали корабът е клатил яко? И да е откачил койката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Живеем в 21 век.

                              Аз не съм опитвал от тези неща, все пак идвам от Аналоговата ера. Но в ЕС има много джендъри и сме коментирали тази идеология.
                              Ми мини в дигиталната най-накрая и стига си се мъчил с тия жени. Явно те надушват, че интересите са ти другаде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                                Помежду си ли?
                                Живеем в 21 век.

                                Аз не съм опитвал от тези неща, все пак идвам от Аналоговата ера. Но в ЕС има много джендъри и сме коментирали тази идеология.

                                Коментар

                                Working...
                                X