IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev

    Добре де, дори и да си от лелите (а ние от чичовците), не е ли редно малко да ни отвориш очите от първа ръка?

    То ние мъжете можем да си мечтаем какво ли не, но не е ли редно една жена да каже какво си мечтаят жените?

    ПП: Сега е момента да бъдеш честна и да ни разкажеш истината такава, каквато е в действителност.
    Тук -там из темите , съм срещала мнения , колко успял човек си , та сигурно си наясно , че колкото жени има, толкова и мечти .

    ПП. Това с "другарскияТ съд" , много ме кефи ! И да , аз мога да бъда болезнено откровена и да разкажа публично истината , такава, каквато е в действителност. Тя е една .
    Ма , не съм сигурна ,че всички вие, четящите и съдещите я , ще бъдете също толкова , болезнено откровени и отворени , да я чуете , осмислите , разберете, дори пречупвайки я през себе си . И да осъдите или отсъдите .
    Иначе , замерянето с камъни , не ме притеснява . Едва ли има и един светец тук, без значение от полът .

    Ще си помисля . Обичам предизвикателствата . Интересно ми е , на вас , всички защо ви е нужно ? Нали обществото и ценностите ви са идеални и аз съм извън ?
    Ако ми дойде харашото или някой ми даде смислен повод , ще се изправя с удоволствие пред съда
    Събирайте и съчки . Обичам големи пожари . Това , като последно желание , та се съобразете с него .

    https://m.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ
    Готин ден и седмица , другари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Както казваше великата ми класна в средата на миналия век - примитивен опит за флирт. И то баш Леля.... Смех....
      трябва да му признаем куража да опИта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        колега, доста оптимистично е да очакваш една достопочтена и достойна за уважение леля, да разкрие за какво точно си мечтаят жените.
        Както казваше великата ми класна в средата на миналия век - примитивен опит за флирт. И то баш Леля.... Смех....
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev

          Добре де, дори и да си от лелите (а ние от чичовците), не е ли редно малко да ни отвориш очите от първа ръка?

          То ние мъжете можем да си мечтаем какво ли не, но не е ли редно една жена да каже какво си мечтаят жените?

          ПП: Сега е момента да бъдеш честна и да ни разкажеш истината такава, каквато е в действителност.
          колега, доста оптимистично е да очакваш една достопочтена и достойна за уважение леля, да разкрие за какво точно си мечтаят жените.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Това е художествена литература. Макар, че по-подходяшо е дискусията да се води в някоя тема за фентъзи.

            Уважавам мнението ти, но в конкретния случай не го споделям.

            Много от жените имат високо развита емоционална интелигентност и съвършена способност за мимикрия. Което води до изненадваща адаптивност.

            Готов съм да се обзаложа, че някои жени, с които си имал дълбока емоционална връзка и в моменти си чувствал по-близки от целия останал свят, в други моменти са се отдавали все така напълно на трактористи, а нищо чудно и на пишещия в темата. Все пак всеки има право да задълбае в малко фентъзи, но в случая не съм убеден че вината е на бай Стамен

            А жените имат нужда и от едното и от другото. И най-вече от фентъзи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              те искат ама няма - няма джуки, няма цици, няма и молове, ни кръчми, ни моренце и то екзотично тип малдиви, Кариби в краен случай Дубай
              гине цветът на нацията с тия затворени фитнеси, фризьорство, козметика и пластика.
              страх ме е да си помисля, какво ще видя, като каже мутафчийски да сваляме маските.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                тия жени днес нищо ли не искат
                те искат ама няма - няма джуки, няма цици, няма и молове, ни кръчми, ни моренце и то екзотично тип малдиви, Кариби в краен случай Дубай
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Не разбирам , защо постът ти , за изборите на по-младите жени е насочен към мен . Аз съм от лелите .
                  Постът ми не е насочен към теб,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Наистина имаме припокриване с него и аз много се радвам на успехите му,

                    И съм съгласен с мението му, че вие жените действате ирационално......и сте готови да си легнете с някой лош (с първично излъчване, примитивен), дето не е за семейство, а някой които е точен и става за семейство го пренебрегвате години наред.

                    Говорим за по-младите жени, не за лели и баби,
                    Не разбирам , защо постът ти , за изборите на по-младите жени е насочен към мен . Аз съм от лелите .

                    Коментар


                    • тия жени днес нищо ли не искат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Мисля , че с Evgo , ще имате доста общи теми за разговор и най - вече , ще ви е интересно
                        Лека
                        Наистина имаме припокриване с него и аз много се радвам на успехите му,

                        И съм съгласен с мението му, че вие жените действате ирационално......и сте готови да си легнете с някой лош (с първично излъчване, примитивен), дето не е за семейство, а някой които е точен и става за семейство го пренебрегвате години наред.

                        Говорим за по-младите жени, не за лели и баби,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ма как бе, че тя има по-голяма опашка от тебе!
                          На такива "дребни" подробности ,не обръщам внимание..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Не бих простил даже и на оная синкавата от "Аватар"...
                            Ма как бе, че тя има по-голяма опашка от тебе!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение










                              СЕГА ДА ВИДИМ ИМА ЛИ СМЕЛИ..ТОВА БИЛА НАЙ- ТЪМНАТА КОЖА НА СВЕТА..
                              Мацката си е един път - отвсякъде...Най-малко цвета на кожата би бил проблем за мен...Не бих простил даже и на оная синкавата от "Аватар"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение










                                СЕГА ДА ВИДИМ ИМА ЛИ СМЕЛИ..ТОВА БИЛА НАЙ- ТЪМНАТА КОЖА НА СВЕТА..
                                Има ама от феновете на X MEN. В случая X WOMEN

                                Коментар

                                Working...
                                X