IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Кой това бре мишок?!
    Кондорини/Кондоресата/МОН Амурски е неотменна част от форумния пейзаж.

    Крупен собственик на инвестиционен портфейл/имоти/крипровалути/1000 ника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      една сутрин като станал и видял, че мъск продал всички имоти та и "той така"
      обаче с другия си ник отдава "тия в центъра" с 2 агенции а другите сам...
      една вечер толко се беше разпалил, че бръснарката заряза путин и дойде на помощ при имотиту....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        една сутрин като станал и видял, че мъск продал всички имоти та и "той така"
        обаче с другия си ник отдава "тия в центъра" с 2 агенции а другите сам...
        една вечер толко се беше разпалил, че бръснарката заряза путин и дойде на помощ при имотиту....
        Кой това бре мишок?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


          Предполагам имаш добре изплетена идея, но преди да я поднесеш, хубаличко разчепкваш плетката и за мен е трудничко да се оправям в кашата.
          Е на, даже ми повлия. Вместо да ти кажа, че нищо не ти разбирам аз ти говоря за някаква си разчепкана плетка.
          Кът каза "плетка": женорята поне плетат чурапйе, половери.

          Е, и некои мъжленца сега вече плетат... щот друго не могат; оспокояват се, че са се оказали временно извън децката градина; и си плетат, като преди сто години такива мъжленца са ги сметали за изроди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Знаех си, че няма да ме разочарова

            А какво стана 13те имота, парите от продаденото овреме злато и коините?
            една сутрин като станал и видял, че мъск продал всички имоти та и "той така"
            обаче с другия си ник отдава "тия в центъра" с 2 агенции а другите сам...
            една вечер толко се беше разпалил, че бръснарката заряза путин и дойде на помощ при имотиту....
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Такова едно виртуално "държание" е много лошо от моя страна! Никъде не съм казвал, че съм отговорен човек, още повече - според нечии (виртуални) критерии.

              В същото време тази моя безотговорност ти дава пълното основание да печелиш на мой гръб. Граби с пълни шепи и хич да не ти пука - сега ти се е паднало!

              Въпросът за "верността към съпругатТа" - в Семейния кодекс ли се разглежда и предполага ли взаимност или е еднопосочен? (случаен риторичен въпрос, с който не търся отговор)


              Предполагам имаш добре изплетена идея, но преди да я поднесеш, хубаличко разчепкваш плетката и за мен е трудничко да се оправям в кашата.
              Е на, даже ми повлия. Вместо да ти кажа, че нищо не ти разбирам аз ти говоря за някаква си разчепкана плетка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                Такова едно държание е възможно най-безотговорно и е точно обратно на всички качества, които се очакват от един мъж - отговорност, чест, морал, уважение, щедрост и т..н..... че и да бъде верен на съпругатта си..
                Това, което си написал е основното твърдение на жените, а също и на младитте активни либерасти.

                Такова едно виртуално "държание" е много лошо от моя страна! Никъде не съм казвал, че съм отговорен човек, още повече - според нечии (виртуални) критерии.

                В същото време тази моя безотговорност ти дава пълното основание да печелиш на мой гръб. Граби с пълни шепи и хич да не ти пука - сега ти се е паднало!

                Въпросът за "верността към съпругатТа" - в Семейния кодекс ли се разглежда и предполага ли взаимност или е еднопосочен? (случаен риторичен въпрос, с който не търся отговор)


                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Аааа, моля, моля!
                  Наздраве!
                  Евго е всичко друго, но не и самоубиец. За по сигурно чука на ПДЧ-то от Кроношпан.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не е, не е, дори е по-активен от всякога
                    с 2 профила пише за путин
                    с трети влиза в словесна битка с първите 2.
                    в имотната налита с 4-5 други акаунта
                    обаче като обърка акаунтите и има смях
                    Знаех си, че няма да ме разочарова

                    А какво стана 13те имота, парите от продаденото овреме злато и коините?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Има го и този вариант. Кой имитира кондорини? Кондорини е неподражаем и май и той се отчая и ни заряза
                      не е, не е, дори е по-активен от всякога
                      с 2 профила пише за путин
                      с трети влиза в словесна битка с първите 2.
                      в имотната налита с 4-5 други акаунта
                      обаче като обърка акаунтите и има смях
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        На заплатка, мислиш ли........скептичен съм напоследък. Кой ще плаща за безумни повтарящи се постове. Като имитатора на кондоресата в темата за войната. 200 поста между Коледа и Нова Година......за мен това е синдрома: в къщи ни дете, ни коте.....за жена да не говорим. Отделно като умственият багаж е забравен на гарата.....и ето ти резултат.
                        Има го и този вариант. Кой имитира кондорини? Кондорини е неподражаем и май и той се отчая и ни заряза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          На тролове профил правим ли? За мен той тук е на заплатка. Мога да ти напиша всички негови бъдещи реплики и упорки.

                          Всички сме толерасти и либерасти в темата. И ти си либераст ама още не го знаеш.

                          Какъв профил вадиш от поръчково участие? В имотите ако пише разумно ти ще кажеш.

                          Тук са еднотипни кратки реплики. Какъв профил да сътворя при липса индивидуалност?!

                          Друг подобен е “Радев”. Периодично пуска една и съща малоумна реплика: “жените искат … затваряйте темата”.

                          Профили се правят за реални участници

                          Като подреди различна мисъл ще видим.
                          На заплатка, мислиш ли........скептичен съм напоследък. Кой ще плаща за безумни повтарящи се постове. Като имитатора на кондоресата в темата за войната. 200 поста между Коледа и Нова Година......за мен това е синдрома: в къщи ни дете, ни коте.....за жена да не говорим. Отделно като умственият багаж е забравен на гарата.....и ето ти резултат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            малцина могат да отберат, какво точно казва бай мико
                            той също отказва да разбира, ако има различно от неговото мнение

                            а хънтерчо си е много добре стъпил на земята

                            впрочем, на него правихме ли профил?
                            На тролове профил правим ли? За мен той тук е на заплатка. Мога да ти напиша всички негови бъдещи реплики и упорки.

                            Всички сме толерасти и либерасти в темата. И ти си либераст ама още не го знаеш.

                            Какъв профил вадиш от поръчково участие? В имотите ако пише разумно ти ще кажеш.

                            Тук са еднотипни кратки реплики. Какъв профил да сътворя при липса индивидуалност?!

                            Друг подобен е “Радев”. Периодично пуска една и съща малоумна реплика: “жените искат … затваряйте темата”.

                            Профили се правят за реални участници

                            Като подреди различна мисъл ще видим.
                            Last edited by Arana; 31.01.2024, 10:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Нищо общо няма ама си още хем млад и се назобил с конспирация, хем неспособен да разбереш какво точно ти казва Мико.

                              То това още в Библията е речено. Сега и Библията ще я обявиш за “Женско-либерастко четиво”. Ква либерастия кви пет лева те тресат нон стоп не е ясно. Много си заблуден човече.
                              малцина могат да отберат, какво точно казва бай мико
                              той също отказва да разбира, ако има различно от неговото мнение

                              а хънтерчо си е много добре стъпил на земята

                              впрочем, на него правихме ли профил?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                                Такова едно държание е възможно най-безотговорно и е точно обратно на всички качества, които се очакват от един мъж - отговорност, чест, морал, уважение, щедрост и т..н..... че и да бъде верен на съпругатта си..
                                Това, което си написал е основното твърдение на жените, а също и на младитте активни либерасти.
                                Нищо общо няма ама си още хем млад и се назобил с конспирация, хем неспособен да разбереш какво точно ти казва Мико.

                                То това още в Библията е речено. Сега и Библията ще я обявиш за “Женско-либерастко четиво”. Ква либерастия кви пет лева те тресат нон стоп не е ясно. Много си заблуден човече.

                                Коментар

                                Working...
                                X