IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Vous n'aimez pas parler à des messages personnels?
    non je n'aime pas .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Добре де, аз веднага - след като ми поиска снимката на оная красавица - ти я изпратих, нали!...

      Можеше поне едно "mi buen amigo" - да получа...
      Не ревнувай сега де. Ти си най-романтичният персонаж в този форум. Мъж с душевност е също изключително рядко бисерно качество в днешно време. Не си мисли, че това не се цени високо от дамската част.

      На фона на ниско вибрационни разговори за любовници, сериозни приятелки и отчаяни съпруги, ти си свежа изворна вода. Чист озон.
      Last edited by Selena; 14.05.2020, 11:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Добре де, аз веднага - след като ми поиска снимката на оная красавица - ти я изпратих, нали!...

        Можеше поне едно "mi buen amigo" - да получа...
        Но снимката беше спам, каквито пускат рускините.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Could you please clarify this
          Vous n'aimez pas parler à des messages personnels?



          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Muchas gracias. Eres una amiga verdadera,

            Добре де, аз веднага - след като ми поиска снимката на оная красавица - ти я изпратих, нали!...

            Можеше поне едно "mi buen amigo" - да получа...

            Коментар


            • Could you please clarify this

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Просто статистика . И наблюдения в продължение на дълги години.

                Да Статистика има навсякъде, НО - убедих се, че в Испания - статистиката е втора природа за всички!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Арменците наподобяват евреите-женят се основно за хора от своята общност.Поне впечатленията ми от пловдивската арменска общност са такива.Но винаги има изключения.
                  Мани ... Имам приятелка омъжена за арменец. И двете им деца са с арменски имена. Кръстени са в арменската църква в Стара Загора. Всички традиции и обичаи на арменците се спазват, за разлика от българските. А колко е ревнив господин съпругът ..., още един път - мани!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    В Испания? Не й бери грижата. Тук няма незадомена жена от изтока . Ние сме бисери.
                    За жените е многи лесно да се задомят.Независимо къде живеят.Ако ще и най-грозните да са.Това,че има самотни жени си е по техен избор,не че няма кандидати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ya veremos que opina ella .
                      Muchas gracias. Eres una amiga verdadera,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Доколкото знам, язидите са кюрди. Разпилени са из голяма част от територията на бивша Персия. Почитат слънцето и религията им има нещо общо с древния зороастризма и суфизма. Май имат нещо и от юдеизма, не съм сигурна.

                        Живият в затворени общности, женят се само помежду си. Ако сключат брак с човек от друг етнос, автоматически биват отлъчвани. Те са като евреите - язид се раждаш. Не може да станеш чрез брак или осиновяване.

                        Виждала съм иранка, със светла кожа и аквамаринови очи. После разбрах, че е язид.
                        Наздраве!
                        Да. Видях снимки в мрежата. Мацката е точно такъв тип.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Жестока самооценка! Щом човек е убеден в нещо - това е и най-достоверното твърдение!
                          Просто статистика . И наблюдения в продължение на дълги години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            За пръв чувам. Разкажи дробно. Интерсно е.
                            Доколкото знам, язидите са кюрди. Разпилени са из голяма част от територията на бивша Персия. Почитат слънцето и религията им има нещо общо с древния зороастризма и суфизма. Май имат нещо и от юдеизма, не съм сигурна.

                            Живият в затворени общности, женят се само помежду си. Ако сключат брак с човек от друг етнос, автоматически биват отлъчвани. Те са като евреите - язид се раждаш. Не може да станеш чрез брак или осиновяване.

                            Виждала съм иранка, със светла кожа и аквамаринови очи. После разбрах, че е язид.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              В Испания? Не й бери грижата. Тук няма незадомена жена от изтока . Ние сме бисери.

                              Жестока самооценка! Щом човек е убеден в нещо - това е и най-достоверното твърдение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                твоята приятелка няма да се задоми така.
                                В Испания? Не й бери грижата. Тук няма незадомена жена от изтока . Ние сме бисери.

                                Коментар

                                Working...
                                X