IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    те са за мярка за тежина, а тояжката за мерене на температурата.
    Че то не остана нищо за измерване дълбочината на Марианската падина!
    Сипи по едно и наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Що, вашият комплект Фаберже не ви ли стига?
      Наздраве, bota!
      те са за мярка за тежина, а тояжката за мерене на температурата.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        Това ти казвам приятелски, налягайте си парцалите, свалете малко гаеда,
        щото след 40-45 год, тъкмо когато децата са отраснали и ще се запилеят нанякъде (ама те не Ви понасят, искат самостоятелност) един развод е като бездна за Вас.
        За мъжа не е така, ще започнат най-добрите дни и години във живота му.
        Култова мисъл. Съхрани я, дарлинг. За поколенията.

        Ама не казваш от къде си географски?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Нито от политика, нито от инвестиции, нито от възпитание на деца ... В турските сериали за такива неща дума не става. Пък и защо ли ни е да знаем, какъв е смисъл на живота, Вселената и всичко останало, като това се свежда до простото 42
          Наздраве!
          Баш. 42 му е майката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Вдявам бе вдявам! Наздраве!

            И да не си помислил само временно да гастолираш в темата. Имаш данни за протагонист и конкурент на всички мъжки участници туканка.
            Това ти казвам приятелски, налягайте си парцалите, свалете малко гаеда,
            щото след 40-45 год, тъкмо когато децата са отраснали и ще се запилеят нанякъде (ама те не Ви понасят, искат самостоятелност) един развод е като бездна за Вас.
            За мъжа не е така, ще започнат най-добрите дни и години във живота му.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Що, вашият комплект Фаберже не ви ли стига?
              Наздраве, bota!
              Тушѐ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Къде забравяш да изпием ракията и изкльопаме салатата дето сте сложили на масата. Някога даже и от буламача ядем . С радост бихме отишли и до комшийката за 2 яйца
                Лелей … ква съм … червена шапчица. От толкоз емиграция да забравя ракията и салатата - срам и позор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Къде забравяш да изпием ракията и изкльопаме салатата дето сте сложили на масата. Някога даже и от буламача ядем . С радост бихме отишли и до комшийката за 2 яйца
                  Що, вашият комплект Фаберже не ви ли стига?
                  Наздраве, bota!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Как .ли пък може 18 г кифла да прецени разсъжденията на един "зрял" мъж ?!
                    Аааааа, мола, мола, в бг мама казват, че може колежките блондинки в тоталната си целокупност.

                    My logic is irrefutable.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                      Е, сега белким вденеш, защо мъжете винаги харесват колежката или съседката у БГ.
                      Вдявам бе вдявам! Наздраве!

                      И да не си помислил само временно да гастолираш в темата. Имаш данни за протагонист и конкурент на всички мъжки участници туканка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Така е като не искаш да си вземеш куче. Щете да те отменя поне в носенето на чехлите
                        Наздраве!
                        Мързелива съм и туйто. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          Свършихме с Декарт, утре математика .

                          Пък аз си мислех, че тази вечер ще умра от скука, докато пера, готвя, чистя и оставям благоверния да решава в главата си въпросите от галактическа величина, докато му нося чехлите

                          Даже в бг мама го няма тоз купон.
                          Е, сега белким вденеш, защо мъжете винаги харесват колежката или съседката у БГ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            кога съм твърдяла подобно нещо, бе джанъм? Аз съм си 18годишна и карам втори пубиритет. Не ми разваляй веселбата
                            Как .ли пък може 18 г кифла да прецени разсъжденията на един "зрял" мъж ?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Дотук виждам, че задълженията на мъжете са да се изкъпят, да седнат пред компютъра, да имат приятели и да ходят на риба. Дали пропускам нещо?
                              Къде забравяш да изпием ракията и изкльопаме салатата дето сте сложили на масата. Някога даже и от буламача ядем . С радост бихме отишли и до комшийката за 2 яйца
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Теб понеже разсъжденията ти тук в темата те правят/показват като зряла жена , да ама не .
                                кога съм твърдяла подобно нещо, бе джанъм? Аз съм си 18годишна и карам втори пуберитет. Не ми разваляй веселбата
                                Last edited by Arana; 28.01.2023, 21:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X