IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Обаче, аз нямам перверзно, палаво и мъжкарско излъчване. И трудно ще го докарам.

    Моето е спокойно, културно, без да простея, с хубави дрехи, чист спретнат и без да притеснявам жената отсреща. В крайнa сметка да си прецени и да си реши,
    Е кой е казал,че трябва да простееш.Самочувствие имат не само простаците.Излъчваш ли увереност,жената ще знае,че можежда разчита на теб в трудна ситуация,А за тях това е важно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Кое е отвратителното-напротив точно показва какво искат жените,съответно мъжете.За жените е важно да срещнат принца,за мъжете важни са красотата и скромността на жената,дори и да са принцове.
      Приказката възпитава бъдещите жени, че колкото повече кифлеят, толкова по-голям е шанса да си хванат някой чичко-паричко. Пък и въпросния принц, едва ли щеше да обърне изобщо внимание на Пепеляшка, ако се беше появила на бала по анцуг и с велосипед? Факт е, че не я е познал на следващия ден, виждайки я без прическа и без грим. Тоест, фокуса е изцяло върху това - как изглеждат нещата, а не върху същността им. Идеализират се блясъка, лукса и богатството, създаването на фалшиви представи и очаквания. Приказката определено не възхвалява скромността.

      И да не съм съвсем офтопик... Повечето жени не са нито слугини, нито - принцеси.
      И живота на всички ни ще е по-лесен ако не се държат като такива.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Само с черпене не става .Най важното е да излъчваш увереност в себе си.Още като те види и да се подмокри.Не трябва изобщо да употребяваш думи като „може ли„.Отиваш при нея и я каниш на кафе.Вече в разговора уж небрежно вметни колко си имотен,ама не да изброяваш,а разкажи някаква случка от всеки имот.Най добре уж,че си водил гаджета там.Жените се впечетляват от мъже,които са имали предишни връзки.
        И недей да разпитваш тя какви имоти има или каква й е заплатата.Направи й комплимент за дрешките,че са много хубави и че много добре й стоят.
        Обаче, аз нямам перверзно, палаво и мъжкарско излъчване. И трудно ще го докарам.

        Моето е спокойно, културно, без да простея, с хубави дрехи, чист спретнат и без да притеснявам жената отсреща. В крайнa сметка да си прецени и да си реши,
        Last edited by Evgo; 11.05.2020, 14:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А пък един много печен приятел от реалния живот ме посъветва преди време:

          "Черпи момичетата! (И не се стискай) Само така ще стане"
          Само с черпене не става .Най важното е да излъчваш увереност в себе си.Още като те види и да се подмокри.Не трябва изобщо да употребяваш думи като „може ли„.Отиваш при нея и я каниш на кафе.Вече в разговора уж небрежно вметни колко си имотен,ама не да изброяваш,а разкажи някаква случка от всеки имот.Най добре уж,че си водил гаджета там.Жените се впечетляват от мъже,които са имали предишни връзки.
          И недей да разпитваш тя какви имоти има или каква й е заплатата.Направи й комплимент за дрешките,че са много хубави и че много добре й стоят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Кое е отвратителното-напротив точно показва какво искат жените,съответно мъжете.За жените е важно да срещнат принца,за мъжете важни са красотата и скромността на жената,дори и да са принцове.
            А пък един много печен приятел от реалния живот ме посъветва преди време:

            "Черпи момичетата! (И не се стискай) Само така ще стане"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Това е отвратителна приказка, която явно никой не е чел внимателно.
              Кое е отвратителното-напротив точно показва какво искат жените,съответно мъжете.За жените е важно да срещнат принца,за мъжете важни са красотата и скромността на жената,дори и да са принцове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                Напомня малко на приказката за Пепеляшка и Принца.
                Това е отвратителна приказка, която явно никой не е чел внимателно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Не мислех да пиша в тази тема. Не е моята, а и не се чувствам уютно в нея, но мярнах пост на юзър, мисля, че Евго, в който, перефразирам, разказваше за организиран от него своеобразен кастинг. Предлагаше подслон срещу секс и недоумяваше защо стратегията му не е сработила. Ако това е истна, защото се съмнявам, че е, показва липса на адекватност.
                  Евго, човече, любов ли дириш, секс ли, проучване някакво ли правиш? Вземи се оправи възприятията. Казвам го най-добронамерено.

                  Аз съм "провинциалистка" и изобщо не съм се блазнила от възможността за софийски резидънс.

                  Само резидънс ли можеш да предложиш, Евго? Ти, сам по себе си, не си ли интересен?!
                  В Лондон върви схемата https://www.cosmopolitan.com/sex-lov...investigation/
                  Напомня малко на приказката за Пепеляшка и Принца.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    хаха, един съученик ми казваше, че били на международна бригада и те си пускали пред бунгалото яко хеви.
                    и от съседен прозорец се подала някаква полякина и изрвала:
                    - Kurwa! Nie mogę spać!
                    единя от младежите явно съзрял възможност и я поканил:
                    ааа, курва ли си, ми ела при нас...

                    "Kurwa!" - това цинично обръщение се ползва прекалено често /почти във всяко второ изречение, когато нещо не е наред, а и в компании, дори и при майтапчийски забележки и отговори.../. Ние се стряскаме, защото влагаме различен смисъл, а те го ползват постоянно, най-често в разговорния език на обикновените поляците и това означава в случая, по-скоро "Майната ви!"

                    В тоя смисъл момичето, което не е можело да заспи - едва ли е разбрало какво точно са ѝ предложили младежите...

                    Сигурно щеше да реагира различно при: Pieprzę cię! или Chcę, żebyś mnie wysadził!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                      Спомням си като сваляхме полякинчета един приятел им викаше "зачекай, зачекай я дам тебе пшишко"
                      хаха, един съученик ми казваше, че били на международна бригада и те си пускали пред бунгалото яко хеви.
                      и от съседен прозорец се подала някаква полякина и изрвала:
                      - Kurwa! Nie mogę spać!
                      единя от младежите явно съзрял възможност и я поканил:
                      ааа, курва ли си, ми ела при нас...

                      Коментар


                      • Песен на Пол Макартни:
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4dzzv81X9w

                        Коментар


                        • Спомням си като сваляхме полякинчета един приятел им викаше "зачекай, зачекай я дам тебе пшишко"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Тракториста се отказа от есе номер две и сега , обмислям аз да пусна няколко есета, родени от живият живот и задоволяващи нездрави страсти . Хляб в тази криза , не за всички "инвеститори" ще има , но зрелища , да Пък и да не мре темата
                            Ще са много интересни за широката аудитория .../пенсионери и т.н./
                            Като имам време
                            вече чакам с интерес.

                            не, чакай, сетих се, че тракторист забрани женски изяви в тая тема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Така е: времето за нищо не стига в тая пандемия...

                              Усеща се остър дефицит на пуканки по магазините... Едни опашкиии... и само по две пакетчета дават...

                              Дилемата: да се наредя отново на опашка за пуканки, или да ходя на Витоша?

                              Ще решавам в движение...

                              Честит двоен празник: Ден на Победата, или Ден на Европа!

                              Може и в обратен ред: Ден на Европа, или Ден на Победата!

                              Както са тръгнали нещата - дано Европа оцелее като Обединена, ама нещо - има едни милиарди за разпределяне и това си е голям повод, вместо разПРЕДЕЛение - за разДЕЛение...

                              Абе - има КОЙ да ги мисли нещата. Пуканките са важни за пенсионерите от широката аудитория, избрали местата за спектакъла на първия ред! ))

                              Е, как да не си пожелае най-хубавото човек - да се пенсионира? Разбира се, че всички го предпочитат, пред възможността да напуснат реалността, преди- или около Христовата възраст... е, да де, ама: възраст, стаж, Швейцарски правилА, мижи - да те лажем... и както е тръгнАло - НЯКОГА човек може да се почувства - дори като... пенсионер... Уют и спокойствие... Може би - след 3 х Христовата възраст... ))

                              Пуканките изстинаха! )) /казано по друг начин: изчака ми се чакАлото..., ама времето напоследък е много кът.../... ))
                              Честит и на теб , двоен празник .
                              Времето е кът, щото месецът специален . А се хванах за срамната дума с п , от постовете на преждепишещите .
                              Хубав ден , за Витоша !
                              Усмихнат Ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Така е: времето за нищо не стига в тая пандемия...

                                Усеща се остър дефицит на пуканки по магазините... Едни опашкиии... и само по две пакетчета дават...

                                Дилемата: да се наредя отново на опашка за пуканки, или да ходя на Витоша?

                                Ще решавам в движение...

                                Честит двоен празник: Ден на Победата, или Ден на Европа!

                                Може и в обратен ред: Ден на Европа, или Ден на Победата!

                                Както са тръгнали нещата - дано Европа оцелее като Обединена, ама нещо - има едни милиарди за разпределяне и това си е голям повод, вместо разПРЕДЕЛение - за разДЕЛение...

                                Абе - има КОЙ да ги мисли нещата. Пуканките са важни за пенсионерите от широката аудитория, избрали местата за спектакъла на първия ред! ))

                                Е, как да не си пожелае най-хубавото човек - да се пенсионира? Разбира се, че всички го предпочитат, пред възможността да напуснат реалността, преди- или около Христовата възраст... е, да де, ама: възраст, стаж, Швейцарски правилА, мижи - да те лажем... и както е тръгнАло - НЯКОГА човек може да се почувства - дори като... пенсионер... Уют и спокойствие... Може би - след 3 х Христовата възраст... ))

                                Пуканките изстинаха! )) /казано по друг начин: изчака ми се чакАлото..., ама времето напоследък е много кът.../... ))
                                Европа цялата страда от един известен синдром.
                                1/2 е поробена от САЩ, другата половина от Русия ама иначе празнува деня на окупаторите си.
                                Даже и Германия дето има репарации и ограничения които 75 години по късно още действат !?!
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X