IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Хубаво, а епилирани жени харесваш ли? А с грим - щото всичко това са корекции на естествените дадености на жената Иначе мнението си е твое - всеки има право на такова, разбира се, просто се мъча да хвана логиката как едно нещо го отричаме априори, а друго подобно нещо го прегръщаме с две ръце
    Естествено,че харесвам епилирани,а не космясали.Колкото до гримът-само ако е с мярка.Не и ако си начерви джуките с яркочервен цвят.Силиконите правят женските гърди като топки.Не ми трябва млекодайна крава,нито пък напомпани джуки.
    Отделно има опасност от спукване на силикона.И за едната гъзария да си прецака живота или здравето.На моите дъщери никога няма да им позволява такова нещо.
    Last edited by mirodes; 11.05.2020, 16:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
      Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...
      Виж, моята съпруга веднъж е била с тежък грим - на сватбата - добре и стоеше, даже много добре. Ще ти разкажа интересна случка точно по този повод - прибираме се след тържеството, там джиджи-биджи и т.н., няма да се срамим я, тази нощ трябва да се запомни и с нещо друго, освен спане и броене на пари, на сутринта, т.е. към обяд, се събуждам и гледам някакви екстеншъни на масата. Жена ми има чудесна коса, просто решила да си сложи допълнително, щото прическата беше една сложна такава - ми дори и не съм разбрал, че е имала, чак на сутринта ги видях и да, дори екстеншъните ѝ стояха чудесно (не съм много по хваленето на собствената ми жена, както знаеш, предпочитам да хваля чуждите ).

      та ако жена ми или дъшерите ми преценят, че искат естетически да променят нещо в себе си, което не им харесва и вреди на самочувствието им, не само няма да ги спра, а дори ще ги насърча, Разбира се, без извращения (според моите разбирания за извращения). Апропо, силиконът си е много хубав и сравнително приятен на пипане - е, не е като натуралните гърди, но често е много по-естетически издържан от тях като форма.
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Е ти ли ще определяш вкусовете на всички хора?Не харесвам нито напомпани гърди,нито напомпани джуки.Мнението си е мое и не ангажирам никого с него.
        Хубаво, а епилирани жени харесваш ли? А с грим - щото всичко това са корекции на естествените дадености на жената Иначе мнението си е твое - всеки има право на такова, разбира се, просто се мъча да хвана логиката как едно нещо го отричаме априори, а друго подобно нещо го прегръщаме с две ръце
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
          Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...

          И аз не харесвам силиконки, защото по подразбиране това е мръсница,

          Харесвам друг тип жени, като младите лекарки от "Откраднат живот", например, (Кая, д-р Добрева, Ина Фотева).

          И харесвам епилирани!
          Last edited by Evgo; 11.05.2020, 16:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

            Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
            Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
            Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

              Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
              Е ти ли ще определяш вкусовете на всички хора?Не харесвам нито напомпани гърди,нито напомпани джуки.Мнението си е мое и не ангажирам никого с него.

              Коментар


              • Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

                Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Приказката възпитава бъдещите жени, че колкото повече кифлеят, толкова по-голям е шанса да си хванат някой чичко-паричко. Пък и въпросния принц, едва ли щеше да обърне изобщо внимание на Пепеляшка, ако се беше появила на бала по анцуг и с велосипед? Факт е, че не я е познал на следващия ден, виждайки я без прическа и без грим. Тоест, фокуса е изцяло върху това - как изглеждат нещата, а не върху същността им. Идеализират се блясъка, лукса и богатството, създаването на фалшиви представи и очаквания. Приказката определено не възхвалява скромността.

                  И да не съм съвсем офтопик... Повечето жени не са нито слугини, нито - принцеси.
                  И живота на всички ни ще е по-лесен ако не се държат като такива.
                  Ами има голяма разлика в излъчването на жена,когато се нагласи.По-добре ли е някоя повлекана,която не се грижи за външният си вид?
                  И еволюционно е определено жените да са красиви и да се привеждат в красив вид,за да се харесат на мъжете.Няма какво се лъжем-всеки мъж би предпочел красива жена пред грозна.Ама не на всеки се отдава.
                  И това,че една жена е красива и се поддържа не означава,че е проста кифла.Ония с джуките и силиконите изобщо не са красиви.Поне мен такава няма как да ме привлече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Приказката възпитава бъдещите жени, че колкото повече кифлеят, толкова по-голям е шанса да си хванат някой чичко-паричко. Пък и въпросния принц, едва ли щеше да обърне изобщо внимание на Пепеляшка, ако се беше появила на бала по анцуг и с велосипед? Факт е, че не я е познал на следващия ден, виждайки я без прическа и без грим. Тоест, фокуса е изцяло върху това - как изглеждат нещата, а не върху същността им. Идеализират се блясъка, лукса и богатството, създаването на фалшиви представи и очаквания. Приказката определено не възхвалява скромността.

                    И да не съм съвсем офтопик... Повечето жени не са нито слугини, нито - принцеси.
                    И живота на всички ни ще е по-лесен ако не се държат като такива.
                    Мдъ ... Умната знае, че държи ли се със съпруга си като слуга е слугиня, а държи ли се с него като цар - е царица. Във вторият случай живота наистина е лесен.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Приказката възпитава бъдещите жени, че колкото повече кифлеят, толкова по-голям е шанса да си хванат някой чичко-паричко. Пък и въпросния принц, едва ли щеше да обърне изобщо внимание на Пепеляшка, ако се беше появила на бала по анцуг и с велосипед? Факт е, че не я е познал на следващия ден, виждайки я без прическа и без грим. Тоест, фокуса е изцяло върху това - как изглеждат нещата, а не върху същността им. Идеализират се блясъка, лукса и богатството, създаването на фалшиви представи и очаквания. Приказката определено не възхвалява скромността.

                      И да не съм съвсем офтопик... Повечето жени не са нито слугини, нито - принцеси.
                      И живота на всички ни ще е по-лесен ако не се държат като такива.
                      Да синтезирам , " успялите" Пепеляшки , са нищо повече от скъпо платени слугини .
                      И една забележка , в днешни времена , преобладават или поне се изравняват Пепеляшките от по-силният пол с тези от по красивият

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        А пък един много печен приятел от реалния живот ме посъветва преди време:

                        "Черпи момичетата! (И не се стискай) Само така ще стане"
                        евго, работи ли тоя съвет?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Обаче, аз нямам перверзно, палаво и мъжкарско излъчване. И трудно ще го докарам.

                          Моето е спокойно, културно, без да простея, с хубави дрехи, чист спретнат и без да притеснявам жената отсреща. В крайнa сметка да си прецени и да си реши,
                          Е кой е казал,че трябва да простееш.Самочувствие имат не само простаците.Излъчваш ли увереност,жената ще знае,че можежда разчита на теб в трудна ситуация,А за тях това е важно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Кое е отвратителното-напротив точно показва какво искат жените,съответно мъжете.За жените е важно да срещнат принца,за мъжете важни са красотата и скромността на жената,дори и да са принцове.
                            Приказката възпитава бъдещите жени, че колкото повече кифлеят, толкова по-голям е шанса да си хванат някой чичко-паричко. Пък и въпросния принц, едва ли щеше да обърне изобщо внимание на Пепеляшка, ако се беше появила на бала по анцуг и с велосипед? Факт е, че не я е познал на следващия ден, виждайки я без прическа и без грим. Тоест, фокуса е изцяло върху това - как изглеждат нещата, а не върху същността им. Идеализират се блясъка, лукса и богатството, създаването на фалшиви представи и очаквания. Приказката определено не възхвалява скромността.

                            И да не съм съвсем офтопик... Повечето жени не са нито слугини, нито - принцеси.
                            И живота на всички ни ще е по-лесен ако не се държат като такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Само с черпене не става .Най важното е да излъчваш увереност в себе си.Още като те види и да се подмокри.Не трябва изобщо да употребяваш думи като „може ли„.Отиваш при нея и я каниш на кафе.Вече в разговора уж небрежно вметни колко си имотен,ама не да изброяваш,а разкажи някаква случка от всеки имот.Най добре уж,че си водил гаджета там.Жените се впечетляват от мъже,които са имали предишни връзки.
                              И недей да разпитваш тя какви имоти има или каква й е заплатата.Направи й комплимент за дрешките,че са много хубави и че много добре й стоят.
                              Обаче, аз нямам перверзно, палаво и мъжкарско излъчване. И трудно ще го докарам.

                              Моето е спокойно, културно, без да простея, с хубави дрехи, чист спретнат и без да притеснявам жената отсреща. В крайнa сметка да си прецени и да си реши,
                              Last edited by Evgo; 11.05.2020, 14:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                А пък един много печен приятел от реалния живот ме посъветва преди време:

                                "Черпи момичетата! (И не се стискай) Само така ще стане"
                                Само с черпене не става .Най важното е да излъчваш увереност в себе си.Още като те види и да се подмокри.Не трябва изобщо да употребяваш думи като „може ли„.Отиваш при нея и я каниш на кафе.Вече в разговора уж небрежно вметни колко си имотен,ама не да изброяваш,а разкажи някаква случка от всеки имот.Най добре уж,че си водил гаджета там.Жените се впечетляват от мъже,които са имали предишни връзки.
                                И недей да разпитваш тя какви имоти има или каква й е заплатата.Направи й комплимент за дрешките,че са много хубави и че много добре й стоят.

                                Коментар

                                Working...
                                X