IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah


    Разбирам го Бай Стамен - вижте какво се случи откакто почнаха жените да пишат. Темата се обърна от това какво искаме ние мъжете, в това какво някакви конкретни съфорумки искали/правили/мислили. Динамиката се обърна от това как да си помагаме със жените, на това как да се харесаме на жените. Прочетете още веднъж мненията на жените - всички се върти около тях/нея. На жената целия живот се върти около нея, такива са по природа. Има си специална думичка - солипсизъм. А какво полезно научихме от тях? Освен че имат високи претенци, кариери и други безсмислени неща. Някоя да си написа мерките/килограмите? Да ни научиха как да си сготвим нещо вкусно? Кой ще е новия моден бански това лято?
    Едната била красива и умна, другата непукистка. Лично на мен не ми дреме, аз дърти жени като тях не докосвам и с овчарска гега. И ако повечто мъже имаха високи критерии за жените, те щяха винаги да поддържани в добра физическа форма, с дълги коси, да експериментират в кухнята през ден, и на всичкото отгоре да правят масажи на претоварените ни гърбове. А като ги гледам в тая пандемия - рошави, по цял ден с анцузите, с някакви смешни чехли, с по 3-4 килограма отгоре.... мъка, мъка, мъка.
    Ти жена ли си търсиш или майка.Определено повечето хора имат нереалистични очаквания и поведение което не желая да коментирам.По добре да се върнат старите времена и родителите да определят кой за кого да се жени.Повечето народ не може да се справи със свободата и върши само глупости.Не е геройство да летиш като волна пеперуда от цвят на цвят и като станеш на 40 олеле майко ми то нямало свестни жени или мъже.Каквито са жените такива сме и мъжете..И накрая искаме да сме здрави.Как да стане това?Всеки има претенции и изисквания към другия а не се досеща че има и задължения..Семейството не е мерки и теглилки и секс.Това са два вола впрегнати в общ впряг и всеки трябва да допринася с каквото може и колкото са му силите за общото предприятие.На който му се скита да не създава семейство и да не прави деца безотговорните не трябва да се размножават.Такива боклуци какви деца ще създадат и възпитат.Всеки казва АЗ и смята че другите са му длъжни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ма вие си търсите половинки се едно сте на пазаря..Явно човек не си ли намери половинката на двайсе и неколко после става ужас.
      А някои дами стават 3/4....от семейството
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Те лелите дават мъдри съвети, културни, но са неприложими към младите въртиопашки и старите моми към 40г.

        Една приятелка на 35 г, ми сподели, че хората са стани много лоши и егоисти и поради тази причина трудно се намират половинки.
        Ма вие си търсите половинки се едно сте на пазаря..Явно човек не си ли намери половинката на двайсе и неколко после става ужас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ти кажа, забелязъл съм, във групите за наеми, има мъже/момчета, които тръсят "съквартирантка" за хубави и нагласени апартаменти, мъж не искат.

          И от подтекста се вижда, че си търсят приятелка, с която да делят квартирата.

          Аз си имам апарт, имам и втори. Просто опитах да реша проблема на въпросните млади жени без жилище.

          Можеше да отидем на кафе и да се харесаме, и да свалиме маските.
          Виж как разсъждаваш в рамки. Това, което си видял/прочел го пречупваш през собствените си щения. Тези момчета може да имат лош експириънс с разни алфи и по тази причина да си търсят жени за съквартиранти.
          А, другото, издава отчаяние или - несериозност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Не мислех да пиша в тази тема. Не е моята, а и не се чувствам уютно в нея, но мярнах пост на юзър, мисля, че Евго, в който, перефразирам, разказваше за организиран от него своеобразен кастинг. Предлагаше подслон срещу секс и недоумяваше защо стратегията му не е сработила. Ако това е истна, защото се съмнявам, че е, показва липса на адекватност.
            Евго, човече, любов ли дириш, секс ли, проучване някакво ли правиш? Вземи се оправи възприятията. Казвам го най-добронамерено.

            Аз съм "провинциалистка" и изобщо не съм се блазнила от възможността за софийски резидънс.

            Само резидънс ли можеш да предложиш, Евго? Ти, сам по себе си, не си ли интересен?!
            Да ти кажа, забелязъл съм, във групите за наеми, има мъже/момчета, които тръсят "съквартирантка" за хубави и нагласени апартаменти, мъж не искат.

            И от подтекста се вижда, че си търсят приятелка, с която да делят квартирата.

            Аз си имам апарт, имам и втори. Просто опитах да реша проблема на въпросните млади жени без жилище.

            Можеше да отидем на кафе и да се харесаме, и да свалиме маските.

            Коментар


            • Не мислех да пиша в тази тема. Не е моята, а и не се чувствам уютно в нея, но мярнах пост на юзър, мисля, че Евго, в който, перефразирам, разказваше за организиран от него своеобразен кастинг. Предлагаше подслон срещу секс и недоумяваше защо стратегията му не е сработила. Ако това е истна, защото се съмнявам, че е, показва липса на адекватност.
              Евго, човече, любов ли дириш, секс ли, проучване някакво ли правиш? Вземи се оправи възприятията. Казвам го най-добронамерено.

              Аз съм "провинциалистка" и изобщо не съм се блазнила от възможността за софийски резидънс.

              Само резидънс ли можеш да предложиш, Евго? Ти, сам по себе си, не си ли интересен?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                Току що писах "До инвестор" модераторите да затворят темата и тука стана боза
                Достатъчно е само да я преименуват на "Какво си мислим, че трябва да искат жените?" и да баннат всички досаднички от противния пол.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  а защо не казват какво искат?
                  как пък едно момиче или дори леля, не каза; аз така и така искам това и това от мъжете.
                  защо трябва цял живот да гадаем! така ли е евго?
                  Те лелите дават мъдри съвети, културни, но са неприложими към младите въртиопашки и старите моми към 40г.

                  Една приятелка на 35 г, ми сподели, че хората са стани много лоши и егоисти и поради тази причина трудно се намират половинки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    нашите форумни жени са мъжки момичета
                    а защо не казват какво искат?
                    как пък едно момиче или дори леля, не каза; аз така и така искам това и това от мъжете.
                    защо трябва цял живот да гадаем! така ли е евго?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Не че нещо, вСелена, уважавам чуждото мнение и особено се радвам, когато има качествени женски такива, макар и да стоят малко странно в "мъжка тема", ма ти нали беше взела-дала от кУроната? Или тя, кУроната, извади някои първични инстинкти в теб? Чисто любопитство - какво работиш в Испания, при положение че уж си юрист? Не беше ли брокер у Бг или се бъркам?

                      П.С. И не се учудвай на "топлия" прием - сама си го написала за стъклената къща - виж ситуацията с тнм или Леля и само си извади изводите, ако искаш де, щото много по-лесно е дасе врътнеш и да забиеш в клишетата с умните, красивите и некомплексираните мъже, които чакат чинно в редичка да ги удостоиш с вниманието си

                      П.П.С. Всеки случай е индивидуален - от немалкия ми опит (без да се хваля, само констатация) бих могъл да кажа, че късметът има огромна роля в една връзка. На Евго бих препоръчал селянче, ама като казвам селянче, имам предвид селянче от село, а не от Пловдив или Варна, както обичаме да се изразяваме "чистокръвните" столичани. Жената, която най-много ме впечатли, беше точно такава.

                      3П.С. Оф, айде че много се отвлякох, но се сетих за един лаф - като ти каже една жена бройките си (аз винаги питам, както и дали пускат там и как са в секса - това още на първа среща, за да си знаем картите отначало - наречете ме простак, нямам проблем с това), умножавай по три, като ти ги каже мъж - дели на три

                      Хайде, наздраве, че жената има празник днес
                      Аз съм имал приятелка селянка, но не мина хубаво.......от еснафско семейство.
                      Мислех я за сладка селянка, оказа се прикрита селянка. Била много влюбена........и да потърпя още малко,щяла да вземе решение в моя полза.

                      Много ми хареса за умножението и делението по 3.

                      През 1995 г, явно с онзи войник сте имали яко хормони и желание за жени,

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Току що писах "До инвестор" модераторите да затворят темата и тука стана боза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                          кире, ти не забеляза ли, че откак бай стамен започна да ги "гони" от темата, те сякаш по-активно се разписаха
                          нашите форумни жени са мъжки момичета
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            бай Стамен Тракториста, Остави моля те момичета да си пишат спокойно тук..Така е по интересно и четивно.. Така и младите ще се учат..
                            кире, ти не забеляза ли, че откак бай стамен започна да ги "гони" от темата, те сякаш по-активно се разписаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              бай Стамен Тракториста, Остави моля те момичета да си пишат спокойно тук..Така е по интересно и четивно.. Така и младите ще се учат..
                              Да бе, що за нахалство, въобразил си е че като е отворил тема му е като бащината нива и може и да решава кой да влиза/пише и кой не.
                              Че и по полов признак даже...май освен Тракториста по му приляга Сексиста
                              Че и му се молиш...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Абе ясно, бе ясно. Има една стара максима: ако живееш в стъклена къща и хвърляш от нея камъни по минувачите е възможно да получиш и ответен отговор .

                                Тема за мъжете не виждам необходимост да се отваря на този етап. Аз ги харесвам когато са психически здрави и уравновесени, без комплекси и дефицити. Желая им здраве и щастие, а на себе си още дълго да им се наслаждавам. Досега съм имала щурия късмет да съм обградена от качествени, любящи и интересни мъже. Всеки сам изгражда обкръжението си.

                                Няма да ти досаждам повече. Всеки има право да си отваря теми .
                                Не че нещо, вСелена, уважавам чуждото мнение и особено се радвам, когато има качествени женски такива, макар и да стоят малко странно в "мъжка тема", ма ти нали беше взела-дала от кУроната? Или тя, кУроната, извади някои първични инстинкти в теб? Чисто любопитство - какво работиш в Испания, при положение че уж си юрист? Не беше ли брокер у Бг или се бъркам?

                                П.С. И не се учудвай на "топлия" прием - сама си го написала за стъклената къща - виж ситуацията с тнм или Леля и само си извади изводите, ако искаш де, щото много по-лесно е дасе врътнеш и да забиеш в клишетата с умните, красивите и некомплексираните мъже, които чакат чинно в редичка да ги удостоиш с вниманието си

                                П.П.С. Всеки случай е индивидуален - от немалкия ми опит (без да се хваля, само констатация) бих могъл да кажа, че късметът има огромна роля в една връзка. На Евго бих препоръчал селянче, ама като казвам селянче, имам предвид селянче от село, а не от Пловдив или Варна, както обичаме да се изразяваме "чистокръвните" столичани. Жената, която най-много ме впечатли, беше точно такава.

                                3П.С. Оф, айде че много се отвлякох, но се сетих за един лаф - като ти каже една жена бройките си (аз винаги питам, както и дали пускат там и как са в секса - това още на първа среща, за да си знаем картите отначало - наречете ме простак, нямам проблем с това), умножавай по три, като ти ги каже мъж - дели на три

                                Хайде, наздраве, че жената има празник днес
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X