IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    По дефолт си антифеминист. Не е най-голямата беда.
    Няма такова нещо.Изобщо не ме бърка женското поведение.Всяка е свободна да прави каквото си поиска.
    Даже и на жена ми съм разрешил да прави каквото си поиска,стига да се грижи за домакинството и децата и естествено да ми е вярна.Оттам нататък има пълна свобода.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Всяка вдна нормална жена, може да те литка по тези параграфи. Не е нужно нито да е умна, нито да е хиперкрасива. Лесен си.
      П.П.
      "Жена при доктор-психолог:
      - Бихте ли посочили пример за психическо разстройство във вашето семейство?
      - Да, разбира се. Съпругът ми си мисли, че е глава на семейството ... "

      П.П.П. Младежи и дебили, прочетете "Гераците". Може би ще ви светне, как да създадете семейства.
      Не знам дали ме литкат,ама аз за 11 години брак не съм готвил вкъщи нито веднъж, нито пък съм прал или други дейности по домакинството.Имам си жена за тая работа.
      И точно неук човек като теб да ми дава акъл на мен да чета книги е пълен смях.Прочел съм хиляди книги през живота си и със сигурност в пъти повече от теб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        От мен да си прочел нещо против феминизма?Жените стават феминистки,щото липсват истински мъже.Винаги и за всичко сме виновни мъжете.Жените търсят властни и самоуверени мъже ама като няма такива и се занимават с глупости.
        Всяка вдна нормална жена, може да те литка по тези параграфи. Не е нужно нито да е умна, нито да е хиперкрасива. Лесен си.
        П.П.
        "Жена при доктор-психолог:
        - Бихте ли посочили пример за психическо разстройство във вашето семейство?
        - Да, разбира се. Съпругът ми си мисли, че е глава на семейството ... "

        П.П.П. Младежи и дебили, прочетете "Гераците". Може би ще ви светне, как да създадете семейства.
        Last edited by SKP; 09.05.2024, 23:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Нито за мадами, нито за пиене.

          Платих сметките у нас и си накупих още костюми и ризи (аз си бях купил преди назначаването една част). И после трябваше да се докажа, в противен случай щяха да ми духнат под опашката.

          В днешно време не дай Боже един мъж да му свършат парите или да се разболее, мадамата много често ще си стегне куфара и "беж лиске да бягаме".
          Не че при тебе има мадама де.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            От мен да си прочел нещо против феминизма?Жените стават феминистки,щото липсват истински мъже.Винаги и за всичко сме виновни мъжете.Жените търсят властни и самоуверени мъже ама като няма такива и се занимават с глупости.
            По дефолт си антифеминист. Не е най-голямата беда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Евгич, а помниш ли през 2004г. за какво "потроши" първата заплатка от хубавата работа?
              Нито за мадами, нито за пиене.

              Платих сметките у нас и си накупих още костюми и ризи (аз си бях купил преди назначаването една част). И после трябваше да се докажа, в противен случай щяха да ми духнат под опашката.

              В днешно време не дай Боже един мъж да му свършат парите или да се разболее, мадамата много често ще си стегне куфара и "беж лиске да бягаме".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Не мога да рАзбера тогава, за какво е целия тоя вой срещу феминизма?
                От мен да си прочел нещо против феминизма?Жените стават феминистки,щото липсват истински мъже.Винаги и за всичко сме виновни мъжете.Жените търсят властни и самоуверени мъже ама като няма такива и се занимават с глупости.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Скъпо е, наистина.

                  Но дори през 2004 г. нещата бяха подобни. Тогава си намерих хубава и платена работа по специалността и новата ми колежка го потвърди, че жените са станали много меркантилни и трудно се намира истинска любов.
                  Евгич, а помниш ли през 2004г. за какво "потроши" първата заплатка от хубавата работа?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Точно обратното е.При тая еманципация на жените сега за мъжете е много лесно да си осигурят секс без обвързване.Нещо,което не е имало в цялата човешка история. Ако не броим проституцията,ама нещата са различни.
                    Не мога да рАзбера тогава, за какво е целия тоя вой срещу феминизма?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Баш сега е времето на жените материалистки. В чисто исторически план, никога досега креватната гимнастика не е излизала толкова солено на мнозинството от мъжете.

                      Неслучайно има един лаф, че по време на криза жените започват да се омъжват по любов.
                      Скъпо е, наистина.

                      Но дори през 2004 г. нещата бяха подобни. Тогава си намерих хубава и платена работа по специалността и новата ми колежка го потвърди, че жените са станали много меркантилни и трудно се намира истинска любов.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Баш сега е времето на жените материалистки. В чисто исторически план, никога досега креватната гимнастика не е излизала толкова солено на мнозинството от мъжете.

                        Неслучайно има един лаф, че по време на криза жените започват да се омъжват по любов.
                        Точно обратното е.При тая еманципация на жените сега за мъжете е много лесно да си осигурят секс без обвързване.Нещо,което не е имало в цялата човешка история. Ако не броим проституцията,ама нещата са различни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Да не си жена на днешно време. Както казваше една адвокатка:"Мъжете или са женени, или са гейове,или са депресирани".
                          Баш сега е времето на жените материалистки. В чисто исторически план, никога досега креватната гимнастика не е излизала толкова солено на мнозинството от мъжете.

                          Неслучайно има един лаф, че по време на криза жените започват да се омъжват по любов.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            И ни крадат пинсетите гадините и козметичките. Аман.
                            Да не си жена на днешно време. Както казваше една адвокатка:"Мъжете или са женени, или са гейове,или са депресирани".Аз тогава не бях женен,та трябваше да й доказвам,че не съм нито гей,нито депресиран.
                            Last edited by mirodes; 09.05.2024, 21:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ами то е мода в София, не в наше село. И ти да си беше седял на село и теб нямаше да те хване тая мода.Така че ходи на козметик, щото хомо бандитите дебнат да ебнат.
                              А ти си и заможен ,така че ще минеш с названието гей.Ако беше някой голтак ,друга е думата.
                              И ни крадат пинсетите гадините и козметичките. Аман.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                                Евго, след онзи пост за вечерята със спортиста ми струва , че имаш някви колебания на кой бряг да играеш. Ходи си провери нивата на тестостерон. Ако е нисък, опция ти е да минеш на TRT или да пробваш по натурални начини да го вдигнеш. Често казваш, че нямаш енергия, това също е признак за нисък Т. Отделно си емоционален- качество на жените и пак - нисък Т и висок естроген. Помисли над това.

                                Привет,

                                да ти кажа, че все още е висок, не ми е удобно да напиша как го установявам.

                                Наистина нямам колкова енергия като на 25 г., но това е нормално за 40+. Обаче не се давам, и съм трудолюбив и продуктивен.

                                Предполагам, че физически си по-добре от мен, все пак редовно ходиш в залата. А иначе всеки има някакви фантазии, които няма и не могат да се сбъднат.

                                Коментар

                                Working...
                                X