IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Не че нещо, вСелена, уважавам чуждото мнение и особено се радвам, когато има качествени женски такива, макар и да стоят малко странно в "мъжка тема", ма ти нали беше взела-дала от кУроната? Или тя, кУроната, извади някои първични инстинкти в теб? Чисто любопитство - какво работиш в Испания, при положение че уж си юрист? Не беше ли брокер у Бг или се бъркам?

    П.С. И не се учудвай на "топлия" прием - сама си го написала за стъклената къща - виж ситуацията с тнм или Леля и само си извади изводите, ако искаш де, щото много по-лесно е дасе врътнеш и да забиеш в клишетата с умните, красивите и некомплексираните мъже, които чакат чинно в редичка да ги удостоиш с вниманието си

    П.П.С. Всеки случай е индивидуален - от немалкия ми опит (без да се хваля, само констатация) бих могъл да кажа, че късметът има огромна роля в една връзка. На Евго бих препоръчал селянче, ама като казвам селянче, имам предвид селянче от село, а не от Пловдив или Варна, както обичаме да се изразяваме "чистокръвните" столичани. Жената, която най-много ме впечатли, беше точно такава.

    3П.С. Оф, айде че много се отвлякох, но се сетих за един лаф - като ти каже една жена бройките си (аз винаги питам, както и дали пускат там и как са в секса - това още на първа среща, за да си знаем картите отначало - наречете ме простак, нямам проблем с това), умножавай по три, като ти ги каже мъж - дели на три

    Хайде, наздраве, че жената има празник днес
    Аз съм имал приятелка селянка, но не мина хубаво.......от еснафско семейство.
    Мислех я за сладка селянка, оказа се прикрита селянка. Била много влюбена........и да потърпя още малко,щяла да вземе решение в моя полза.

    Много ми хареса за умножението и делението по 3.

    През 1995 г, явно с онзи войник сте имали яко хормони и желание за жени,

    Поздрави

    Коментар


    • Току що писах "До инвестор" модераторите да затворят темата и тука стана боза

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        кире, ти не забеляза ли, че откак бай стамен започна да ги "гони" от темата, те сякаш по-активно се разписаха
        нашите форумни жени са мъжки момичета
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          бай Стамен Тракториста, Остави моля те момичета да си пишат спокойно тук..Така е по интересно и четивно.. Така и младите ще се учат..
          кире, ти не забеляза ли, че откак бай стамен започна да ги "гони" от темата, те сякаш по-активно се разписаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            бай Стамен Тракториста, Остави моля те момичета да си пишат спокойно тук..Така е по интересно и четивно.. Така и младите ще се учат..
            Да бе, що за нахалство, въобразил си е че като е отворил тема му е като бащината нива и може и да решава кой да влиза/пише и кой не.
            Че и по полов признак даже...май освен Тракториста по му приляга Сексиста
            Че и му се молиш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Абе ясно, бе ясно. Има една стара максима: ако живееш в стъклена къща и хвърляш от нея камъни по минувачите е възможно да получиш и ответен отговор .

              Тема за мъжете не виждам необходимост да се отваря на този етап. Аз ги харесвам когато са психически здрави и уравновесени, без комплекси и дефицити. Желая им здраве и щастие, а на себе си още дълго да им се наслаждавам. Досега съм имала щурия късмет да съм обградена от качествени, любящи и интересни мъже. Всеки сам изгражда обкръжението си.

              Няма да ти досаждам повече. Всеки има право да си отваря теми .
              Не че нещо, вСелена, уважавам чуждото мнение и особено се радвам, когато има качествени женски такива, макар и да стоят малко странно в "мъжка тема", ма ти нали беше взела-дала от кУроната? Или тя, кУроната, извади някои първични инстинкти в теб? Чисто любопитство - какво работиш в Испания, при положение че уж си юрист? Не беше ли брокер у Бг или се бъркам?

              П.С. И не се учудвай на "топлия" прием - сама си го написала за стъклената къща - виж ситуацията с тнм или Леля и само си извади изводите, ако искаш де, щото много по-лесно е дасе врътнеш и да забиеш в клишетата с умните, красивите и некомплексираните мъже, които чакат чинно в редичка да ги удостоиш с вниманието си

              П.П.С. Всеки случай е индивидуален - от немалкия ми опит (без да се хваля, само констатация) бих могъл да кажа, че късметът има огромна роля в една връзка. На Евго бих препоръчал селянче, ама като казвам селянче, имам предвид селянче от село, а не от Пловдив или Варна, както обичаме да се изразяваме "чистокръвните" столичани. Жената, която най-много ме впечатли, беше точно такава.

              3П.С. Оф, айде че много се отвлякох, но се сетих за един лаф - като ти каже една жена бройките си (аз винаги питам, както и дали пускат там и как са в секса - това още на първа среща, за да си знаем картите отначало - наречете ме простак, нямам проблем с това), умножавай по три, като ти ги каже мъж - дели на три

              Хайде, наздраве, че жената има празник днес
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • бай Стамен Тракториста, Остави моля те момичета да си пишат спокойно тук..Така е по интересно и четивно.. Така и младите ще се учат..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Минимум 220 точки по CIC.
                  Наззраве, Selena и честит празник!
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                    Темата е за жени и тук пишат мъже, жените да си отворят тема за мъже и там да ни обсъждат. Ние няма да влизаме във вашата тема и вие нямате място тук. Ясно ?

                    Щъ мъ извиниш, ама малко съм запразнила. Та кое трябва да ми е ясно!? Аз у тоя форум си пиша къде ми е кеф и ич не ми допада някой да ми дава наклон на китката.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Същото е напълно вярно и с обратен знак . Ще вземе парите на дъртака и ще му търпи вмирисаната саламура и ще му сложи едни красиви еленски рога с треньорчето по тенис/градинаря/бодигарда/ you name it... . От онези разклонените. Комуто ползите нему и задълженията.
                      Минимум 220 точки по CIC.
                      Наздраве, Selena и честит празник!
                      Last edited by tnm; 06.05.2020, 15:59.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Не друг,а вие казахте,че младата съпруга щяла да изневери на по-възрастният си мъж.Така че това е ваше разсъждение,не на другиго.
                        Доколкото имам 30 годишен опит с жените,ако са сексуално задоволени,те рядко биха изневерили.За разлика от мъжете,жените влагат чувства във връзките.И ако мъжете ги задоволяват защо да им изневеряват?
                        Предлагам Ви да пренесем разговора в темата за успеха например. Тук не съм желана .

                        Коментар


                        • Аз съм за да направиш.. Виж Бг мама колко е успешно..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Ами че ние изтърпяхме тонове подобна помия с обратен знак в тази тема. Просто Ви представям огледален образ на подобна ментална схема и май не Ви се понрави. Кой Ви е казал как разсъждавам аз? Не се познаваме, а и домакинът е в шок от присъствието и мнението на жени в тема за жени, така че ще уважим желанието му и ще се оттеглим .
                            Не друг,а вие казахте,че младата съпруга щяла да изневери на по-възрастният си мъж.Така че това е ваше разсъждение,не на другиго.
                            Доколкото имам 30 годишен опит с жените,ако са сексуално задоволени,те рядко биха изневерили.За разлика от мъжете,жените влагат чувства във връзките.И ако мъжете ги задоволяват защо да им изневеряват?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Браво Селена... Доста истини каза.. Защо да няма тема за мъжете.. Т8и направи за жените.. Ще е интересно..
                              Защото има много малко жени във форума и представителството ще е незначително, а и не намирам вътрешна необходимост. Аз нямам проблеми да съм в хармония с мъжете или проблеми с разбирането на мъжете. Ако се събере интерес и тази карантина продължи до безкрай може да се направи нещо подобно, но ще е доста по-различно. Хайде, че прекалихме с “гостоприемството”.
                              Last edited by Selena; 06.05.2020, 13:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Темата е за жени и тук пишат мъже, жените да си отворят тема за мъже и там да ни обсъждат. Ние няма да влизаме във вашата тема и вие нямате място тук. Ясно ?
                                Нека си напишат жените какво искат. Дано има такова нещо дето да отговаря на описанието.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X