IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    АМИ ЖИВОТА НЕ Е СЪВЪРШЕН..ПРИ СЛЕДВАЩИТЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СЕКС , А ДРУГО ДА НЯМАШ..Това е шега........

    След операцията мъжът пита лекаря:

    - Докторе, след като се възстановя, ще мога ли да правя секс?

    - Страхувам се, че ще можете да правите, но само анален...

    - Ама, докторе - жена ми не харесва този тип общуване!!!

    - Не съм казал, че става дума за жена ви!
    Last edited by безимeн; 16.05.2020, 20:53.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Пак ли ти бе, Кобилкина..? Доколкото разбрах, девойката пише в темата за да разсее някои заблуди и за да ви даде акъл, а не да вземе... Ма пък и аз какво ли разбирам...
      Нека си го дава, кой я спира, даже я подкрепяме да продължи да дава акъл
      ​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

        е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
        Все пак сте правили секс-каква е причината да сте нямали деца?Някой не е искал или не са се получили нещата?И ако е имало проблем установи ли се къде е?
        Освен това ходехте ли на сексолог,или поне що не пробвахте с Виагра?Аз само веднъж пих ,направих пет тека и на другият ден до обяд бях все надървен.Така че тоя проблем е бил решим.
        Малко ще си ревизирам мнението,щото щом е искал да ти прехвърли всичко значи те е обичал.Ако си го оставила ,без да направите всичко възможно да се реши проблемът,не говори добре за теб.
        В моето семейство също имаше проблем-жена ми направи спонтанен аборт,пометна.И се установи,че пробемът е в мен.Ама не ме остави,а аз проучих цялата литература по въпроса и установих,че това се лекува с прием на антиоксиданти.Почнах да ги вземам и в резултат имаме три прекрасни деца.Трябваше ли и тя да ме напусне без да сме направили поне опит да решим проблема?
        Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

          е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
          Хахаха защо го обиждаш и се дразниш нали всичко е приключило, ти си се махнала от него по собствена воля, би трябвало да те радваш а не да злобееш сега.
          Е поне спомени ще ти останат и селфита от тоалетните на луксозни хотели

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
            То като гледам и в следващите 4 години не си цъфнала, ама не губи време че с всяка следваща година ше ставаш все по малко атрактивна.
            А и това е твоята версия според твоята гледна точка, щом след 4 гонини още не можеш да намериш мъжа който да те задоволи проблема е в теб
            Пак ли ти бе, Кобилкина..? Доколкото разбрах, девойката пише в темата за да разсее някои заблуди и за да ви даде акъл, а не да вземе... Ма пък и аз какво ли разбирам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
              Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
              То като гледам и в следващите 4 години не си цъфнала, ама не губи време че с всяка следваща година ше ставаш все по малко атрактивна.
              А и това е твоята версия според твоята гледна точка, щом след 4 гонини още не можеш да намериш мъжа който да те задоволи проблема е в теб

              Коментар


              • АМИ ЖИВОТА НЕ Е СЪВЪРШЕН..ПРИ СЛЕДВАЩИТЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СЕКС , А ДРУГО ДА НЯМАШ..Това е шега..Може би е трябвало да поживеете по-дълго преди брака , за да видите пасвате ли си в секса..ез секс брака се разпада, освен , ако няма голям общ бизнес..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                  И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
                  Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
                  Добре дошла и от мен,

                  на 30г, един мъж има много сили, дори за секс всеки ден или през ден.

                  Този не знам защо е бил толкова сексуално пасивен. Най-важното за една връзка е да има секс и пари,

                  Изморен съм и не мога да пиша много, защото работих доста физически труд днес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
                    Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
                    Преди брака секс имаше ли?
                    А като те водеше на презентациите пак ли нямаше?

                    Ето малко за разтуха

                    " Dear Professor,
                    I am a survivor of a concentration camp. My eyes saw what no man should see.
                    Gas cameras built by trained engineers.
                    Kids poisoned by trained doctors.
                    Newborn killed by trained nurses.
                    Women and babies shot and burned by college graduates.
                    So I have my suspicions about education.
                    My request is: help your students become humans. Your efforts should never produce trained monsters or expert psychopaths. Reading, writing and knowing arithmetic will only be important if they make our children more human ".
                    Last edited by bota156; 16.05.2020, 20:16.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      без да се замисля
                      Ей това е приказка.Остава и свестен жених да се намери и работата е готова.
                      Ергените да се задействат.
                      Иначе както описваш бившия си мъж явно е бил някое парвеню,което постоянно демонстрира колко преуспял е-вижте ме каква красива жена имам,каква скъпа кола карам,колко имоти имам.Празни мисли на празен човек.То обикновено такива дето не си чукат жените,парадират с такива неща.Един уверен и щастлив мъж никога няма да тръгне да парадира,за да избие комплексите си.
                      Last edited by mirodes; 16.05.2020, 20:18.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ок.В случая напълно те оправдавам.Нямах предвид случаи като твоят.По-добре,че си го напуснала.
                        Интересно ми е обаче ако пак се омъжиш и мъжът ти каже,че иска поне три деца,би ли жертвала кариерата си и би ли се изтърпяла тези лишения?
                        без да се замисля

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
                          Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
                          Ок.В случая напълно те оправдавам.Нямах предвид случаи като твоят.По-добре,че си го напуснала.
                          Интересно ми е обаче ако пак се омъжиш и мъжът ти каже,че иска поне три деца,би ли жертвала кариерата си и би ли се изтърпяла тези лишения?
                          Last edited by mirodes; 16.05.2020, 19:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Явно не съм.
                            Е ти ако не си,много българки са.А много са по на 30 и кусур години и още нямат нито едно.Ама това не ги вълнува явно.А кариера,купони,връзки тип чук чук чао и тем подобни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ама сигурна ли си,че нямам?Три деца имам.А пръстени нямам.И достатъчно си ги прегръщам децата и си общувам,ама памперсите им ги сменя майка им.
                              А ти явно си с едно дете,щото не ти се е занимавало да износиш,родиш и отгледаш повече.А явно и в грижите за него и други хора помагат.
                              Явно не съм.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                                И ако смениш един памперс няма да ти изпадат пръстените на ръцете. Тази рутинна грижа е и емоционално общуване с детето, от което не трябва да се лишаваш.
                                Явно нямаш деца.
                                Ама сигурна ли си,че нямам?Три деца имам.А пръстени нямам.И достатъчно си ги прегръщам децата и си общувам,ама памперсите им ги сменя майка им.
                                А ти явно си с едно дете,щото не ти се е занимавало да износиш,родиш и отгледаш повече.А явно и в грижите за него и други хора помагат.

                                Коментар

                                Working...
                                X