IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah

    На теория е така, но в днешния свят жените не го получават от мъжа. Защита - полиция, държавната уредба. Няма нужда от мъж за да я защити - оплаква се в полицията/някоя агенция и готово. Материални блага - пак държавата - затова има толкова сингъл мами. Държавата плаща обучението, помощите, здравеопазването. възпитанието на децата. Майката седи по центъра с други подобни и пие кафенце, ходи на прически и подобни интелектуални занимания.
    И какво остава - това което се случва в момента - всяка млада жена 18-25 се скъсва да обикаля света, като междувременно преспива на някой остров с местния спасител, на друг с учителя ѝ по гмуркане, тук-там някой колега, приятел или старо гадже. Ако евентуално забременее, какво ѝ пука има хапчета/аборт (в краен случай).
    Става на 30, сеща се че иска деца,"преоткрива себе си" - т.е. вече тя не е такава, не спи с всеки срещнат, иска мъж който да се грижи за нея и да я уважава. Намира някой като нашия Евго, прави му две-три деца, след това осъзнава че той е по-скучен от църковна проповед, подава молба за развод, взема му половината имоти, децата, доживотна издръжка и готово. Тя вече е "зряла жена". Научила си е уроците и сега вече е "независима" и се е отдала на най-висшите дейности - грижата за новото поколение (цитирам една "ама аз му правя хот-дог на детето понякога") като междувременно си слага ботокс в лицето, нови гърди, помпа устните - и хоп отново на "лов за мъже". И така следващия балък, с такива е пълно.
    Знам че повечето мъже тук са от друго поколение, над 40-45 години, с жени семейства и т.н. И сами го виждате, "семейството" като единица е унищожено и заменено от Държавата. Тя се грижи за бедните, неоправданите, слабите, жените, децата. Но за мъжете???? В днешно време дори не можеш да плеснеш един шамар на непослушното ти дете! Не можеш да го накараш на направи каквото и да било, дори да хвърли кофата за боклук. Децата още от малки се възпитават от обществото че са най-важните, че светът се върти около тях, че могат да бъдат всичко, имат всички права и нула задължения. Но вятъра на промяната идва, както Бъфет каза "светът се промени". И първите които ще отпаднат от генния пул са точно тези за които писах по-горе - слабаците и зависимите.
    Няма начин тоя живот да не завърши с катастрофа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Любов, подкрепа, защита, признание, уважение, зачитане - не задължително всички жени и незадължително в този ред. По елементарните жени искат дъндуркане и дрънкалки (коли, къщи, дрехи, бижута).
      Вчера излезе статия,че първите Хомо сапиенс в Европа са се появили в България преди 42 хиляди години.И тогава и сега жените си търсят силен мъж,който да ги защитава,да им осигури достатъчно материални блага,да ги задоволява сексуално и да им направи здрави деца.Всичко останало е второстепенно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Ако един мъж не може да превърне едно женско мрънкане в мъркане, не ми го хвали...











        А тая що ще готви без гащи . да ние горещо от печката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          А какво искат жените
          Любов, подкрепа, защита, признание, уважение, зачитане - не задължително всички жени и незадължително в този ред. По-елементарните жени искат дъндуркане и дрънкалки (коли, къщи, дрехи, бижута).
          Last edited by Selena; 13.05.2020, 09:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Да бе, деградация... Тия са аматьори. Родните трактористи - Митьо Пищова и Папа Жан, водят с няколко обиколки.
            папа жан не го знам и кой е, другия съм го чувал, станал е като буре
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Ако един мъж не може да превърне едно женско мрънкане в мъркане, не ми го хвали...












              Коментар


              • виновни са лесните пари.
                Вземеш кредит, правиш се на бизнесмен и почваш околосветско пътешествие с различна златотърсачка.
                Влезеш в неква държавна далавера с евросредства и околосветско.
                Продаваш бело, курви и пак околосветско ..
                Много обичаме да сме граждани на света . Да не забравим селфи, мелфи че да цъкат с език "балъците" на нивата/струга
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                  бати и бруталната деградация
                  Да бе, деградация... Тия са аматьори. Родните трактористи - Митьо Пищова и Папа Жан, водят с няколко обиколки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Мдаа.И аз съм на мнение,че мъжете са виновни до голяма степен за това жените да им се качват на главите.Наскоро гледах в Ютюб предаване за един руснак,който имал 4 жени и 13 деца от тях.Всичките живеят в едно жилище като само мъжът има самостоятелна стая и всяка вечер си викал една от жените при него.И то изобщо не са грозни,работят две от тях,а другите са в майчинство и гледат всички деца.Даже едната беше лекар.Оня не работи/уж имал бизнес,ама се оказа фиктивен/,издържат се с помощите за деца и със заплатите на работещите жени,които той прибирал.Само той пазарува,даже той им избира и дрехите.Даже имаше и още кандидатки да му станат част от харема и в предаването представиха такива.Също добре изглеждащи.
                    Това си е направо робство,ама тях си ги кефи и даже още му се натискат.
                    И другата крайност-като усетят,че някой е мека Мария и правят нещата,които ти описа.
                    Аз затова се и учудих какъв ще е тоя мъж,който вместо да направи дете на жена си или гаджето,ще опложда замразена яйцеклетка,когато и дойде кефа.Наистина някои семейства прибягват и до ин витро,но това е в случай,че жената има проблеми със зачеването,което е доста различно.
                    бати и бруталната деградация
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Как какви - наричат се льоьовци, но ще използвам по-точната дума. Тя идва точно от устата на мацките, на които току що съм напълнил устата, и веднага след това започват разговор по Скайп с "балъка". Поне три са изричали точно тази дума - балък, това е човека който плаща наема, купува дрешки, поддържа прически, играят си на гаджета, планират семейство и т.н. Кой мислиш че плаща за тия процедури за оплождане? Те да на се без пари. Колко 40+ годишни жени познаваш с по 50К евро спестени за зачеване? Съхранението на ген.материал е около 500 евро годишно, поне за семенната течност. За яйцеклетка и идея си нямам.
                      И най-лошото е, че жените не са виновни за това - мъжете са. Всеки мъж си носи отговорността за жената, тя се държи така както ѝ позволиш. Точно както кучетата - то си е куче, не е виновно че е ровило в кофата за боклук, ти си виновен че не си изхвърлил кофата или че си забравил да затвориш шкафа. Погледни само оная дето профуква детския влог в темата за дей-трйдинг, виновна ли е тя. Като си няма мъж който да ѝ напляска дупето (буквално), няма да спре да се занимава с глупости.
                      Но пак ще кажа, благословени да са тези жени, с нетърпени чакам дъщерите им да навършат 18 години.
                      Мдаа.И аз съм на мнение,че мъжете са виновни до голяма степен за това жените да им се качват на главите.Наскоро гледах в Ютюб предаване за един руснак,който имал 4 жени и 13 деца от тях.Всичките живеят в едно жилище като само мъжът има самостоятелна стая и всяка вечер си викал една от жените при него.И то изобщо не са грозни,работят две от тях,а другите са в майчинство и гледат всички деца.Даже едната беше лекар.Оня не работи/уж имал бизнес,ама се оказа фиктивен/,издържат се с помощите за деца и със заплатите на работещите жени,които той прибирал.Само той пазарува,даже той им избира и дрехите.Даже имаше и още кандидатки да му станат част от харема и в предаването представиха такива.Също добре изглеждащи.
                      Това си е направо робство,ама тях си ги кефи и даже още му се натискат.
                      И другата крайност-като усетят,че някой е мека Мария и правят нещата,които ти описа.
                      Аз затова се и учудих какъв ще е тоя мъж,който вместо да направи дете на жена си или гаджето,ще опложда замразена яйцеклетка,когато и дойде кефа.Наистина някои семейства прибягват и до ин витро,но това е в случай,че жената има проблеми със зачеването,което е доста различно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Тъни мъни извинявай ама какво очакваш от чекиджии теоретици
                        Леле, Пеше, недей така! Дори и от господа, на които по обясними причини линиите на дланта на едната ръка / може и на двете, ако е амбидекстър/ са са поизтрили, може да се научи нещо. Вярно, с теорията и аз мога да се запозная в нета, ама друго си е да го прочета у форума синтезирано.
                        Щото, на мен нищо не ми пречи техните теории, да ги приложа на практика.
                        Наздраве, Пешо!
                        Last edited by tnm; 12.05.2020, 21:35.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Трудно е да се каже ... Слабохарактерните дами искат на първо място да бъдат глезени и обгрижвани, тези със силен характер - свобода на действията и подкрепа в начинанията си. Общо взето - уравнение с две известни /жената е или болна или недоволна/ и много неизвестни.
                          Наздраве!
                          А представяш ли си, ако слабохарактер-ен/на започне да си налага свобода на действията и подкрепа всобствените начинания?!?! Мани мани...
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            А какво искат жените
                            Трудно е да се каже ... Слабохарактерните дами искат на първо място да бъдат глезени и обгрижвани, тези със силен характер - свобода на действията и подкрепа в начинанията си. Общо взето - уравнение с две известни /жената е или болна или недоволна/ и много неизвестни.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Младежи, така като чета по диагонал коментарите у темата, все ми се струва, че ударението пада връз това, какво искат мъжете. Няма лошо - и от това полза има. Ко не ма толку мързеше, можеше и записки да почна да си водя
                              Наздраве!
                              Тъни мъни извинявай ама какво очакваш от чекиджии теоретици

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Младежи, така като чета по диагонал коментарите у темата, все ми се струва, че ударението пада връз това, какво искат мъжете. Няма лошо - и от това полза има. Ко не ма толку мързеше, можеше и записки да почна да си водя
                                Наздраве!
                                А какво искат жените

                                Коментар

                                Working...
                                X