IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Важното е резултата.

    Аз, например, съм предлагал на жени, да сме двойка и да работим за бебенце......... и то на момичета, които нито професионално имат хубава кариера, нито пари имат, нито са супер мадами (в категорията "средна работа") ........но са ми отказвали.



    Жените се плашат от подобни директни искания.Действай,без да питаш-сей семето в нивата,пък като даде плод,вече от само себе си се отправят нещата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      "Бабо, бабо! Чичо се насра!"
      В нашият случай май е било "вуйчо". Детето, което е било момче, става опълченец и каките му са се качвали по тайните пътеки до връх Св. Никола да му носят вода и храна. Може би, благодарение на това е оживял.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не са.Ама и аз като баща на малки деца на тези години го отчитам като грешка.Може би закъснях с десетина години с женитбата.Но каквото такова-не се знае кога ще срещнем подходящият човек за семейство и деца.
        Но колкото по-млад има човек деца,толкова повече ще може да им помага.
        Важното е резултата.

        Аз, например, съм предлагал на жени, да сме двойка и да работим за бебенце......... и то на момичета, които нито професионално имат хубава кариера, нито пари имат, нито са супер мадами (в категорията "средна работа") ........но са ми отказвали.




        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          "Бабо, бабо! Чичо се насра!"
          А кака го изпра и го обу без гащи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Прав си. Всичко е относително. Преди години хората са се женели/омъжвали по-рано, но са имали деца и в по-късна възраст. Разликата между баща ми, които е изтърсакът в семейството и най-големият ми братовчед е седем години. Вярно, тати е от втори брак и на дядо и на баба, а братовчедът е от първия брак на дядо, но все пак ... Но първенството държи една от дамите в родата, която ражда на 54 година, когато е имала няколко внучета.
            Сигурно е станало във времена,когато не е имало такива предпазни средства като сега.Лошо няма-важното е да е здраво детете,все ще се изгледа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              На 40 г. мъжът и жената все още не са дърти,

              Особено ако се поддържат.
              Не са.Ама и аз като баща на малки деца на тези години го отчитам като грешка.Може би закъснях с десетина години с женитбата.Но каквото такова-не се знае кога ще срещнем подходящият човек за семейство и деца.
              Но колкото по-млад има човек деца,толкова повече ще може да им помага.
              Last edited by mirodes; 21.05.2020, 11:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Но първенството държи една от дамите в родата, която ражда на 54 година, когато е имала няколко внучета.
                "Бабо, бабо! Чичо се насра!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                  Две вишу?

                  Да + 2 езика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Всичко е относително.Дядо ми беше роден 1906г,а сестра ми 1980г.Т.е последната му внучка е родена,когато е бил на 74 години.А една съседка на 38 години стана баба.
                    Но си прав,че сега като цяло хората се женят на по-късни години.Има си предимства,има и недостатъци.Щото като са по-възрастни родителите,то и техните родители са вече на възраст и по-малко могат да помогнат при отглеждането на децата.А и децата са палави и една по-възрастна майка трудно им смогва на лудориите.
                    ​​​​
                    ​​​​​
                    ​​
                    Прав си. Всичко е относително. Преди години хората са се женели/омъжвали по-рано, но са имали деца и в по-късна възраст. Разликата между баща ми, които е изтърсакът в семейството и най-големият ми братовчед е седем години. Вярно, тати е от втори брак и на дядо и на баба, а братовчедът е от първия брак на дядо, но все пак ... Но първенството държи една от дамите в родата, която ражда на 54 година, когато е имала няколко внучета.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Изкарвал съм високи оценки на изпити по математика във ВУЗ. В УНСС изкарах 5.93 през 1997г.

                      А в СУ - 5, но там задачите са трудни доста.
                      Две вишу?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Сутрешната ерекция е нещо нормално за всеки зрял мъж... /ерекцията сутрин не показва някакви супер-възможности на мъжа/
                        Но!
                        Според сексолозите показва, че нямаш физиологични пречки за ерекция (болести-молести, дефекти-мефекти).
                        Та, ако не ти става, причината е липса на либидо, или чувство/желание към "нея" и др. психихически неща, свързани с партньорката.

                        Та не знам, кое е по-добре: да я лъжеш, че нямаш сутрешни ерекции, или гордо да ѝ твърдиш, че сутрин оная работа ти е като скоростен лост на трактор?..
                        Last edited by 78-10; 21.05.2020, 10:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Всичко е относително.Дядо ми беше роден 1906г,а сестра ми 1980г.Т.е последната му внучка е родена,когато е бил на 74 години.А една съседка на 38 години стана баба.
                          Но си прав,че сега като цяло хората се женят на по-късни години.Има си предимства,има и недостатъци.Щото като са по-възрастни родителите,то и техните родители са вече на възраст и по-малко могат да помогнат при отглеждането на децата.А и децата са палави и една по-възрастна майка трудно им смогва на лудориите.
                          ​​​​
                          ​​​​​
                          ​​
                          На 40 г. мъжът и жената все още не са дърти,

                          Особено ако се поддържат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




                            Нарочно ми спести цяла година, само, за да не е 69, нали! ))

                            Признай, че ми завиждаш!

                            Виж - Евго наистина е математик...

                            Изкарвал съм високи оценки на изпити по математика във ВУЗ. В УНСС изкарах 5.93 през 1997г.

                            А в СУ - 5, но там задачите са трудни доста.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Виж ся, вълчо, аз също винаги съм харесвал Селена и Валшето, но те са отдавна добре разпределени, та тука разни поплювковци дето се връзват на Кристина Димитрова, не може да впечатлят тези сериозни матрони...темата не я приемам на сериозно, освен, ако някоя дама не познава много добре на какво се дължи окосмяването ми по гърба.....тестостерон братче, на 25 съм правил своеобразен рекорд от 9 пъти за от 17ч. предния следобед, до 9ч. на следващата сутрин. Този рекорд съм поставил в бл.51 на българския Содом и Гомор, тоест Студентски град.
                              Мараба Лордиевич,

                              Хубаво е, че си се забавлявал в блока в който аз живях 3 години. Рекорда за който пишеш е твой личен рекорд. предполагам... Ееххх времена... веднъж на с една новозалюбена съседка се заключихме в стаята. На 3-тия ден дойде един ятак, почука кротко на вратата да пита дали сме живи и дали искаме да ни донесе храна? Следващата седмица почукваше на вратата и оставяше храната пред вратата...
                              Чувал съм, че е имало и по-тежки случаи.

                              А Селенката е пич.
                              Last edited by Седларов; 21.05.2020, 10:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                грешно ти е уравнението
                                Но колегата е поне на 60-65 г.
                                Със сигурност е над 40г

                                Коментар

                                Working...
                                X