IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра нощ ! Четох ви .
    Провокирахте едни спомени и лични размисли за коментираните ситуации . Може да опитам и аз да ги споделя . Не знам какво искат жените . Всяка отделно . И мъжете не знам . Може би е свързано с личен опит и нужди . Предполагам всички хора и мъже и жени искат да обичат и да бъдат обичани . Друг е въпросът , кой как разбира любовта .

    Някой /не помня кой, съжалявам не ми се връща да търся /писал , че красивите жени имали по-малко комплекси . Не е вярно ! Те са адски неуверени и мнителни

    Имам позната . Не ми е близка но ежедневно се срещаме . Никога не се е държала както може би се очаква от красавица . Може дори да не осъзнава , но отстрани е очеизваждащо , че хората я смятат за такава /изразявам се така , защото това е субективно / Но пък според много от околните и е така . Харесват я .

    Та , въпросната срещнала интересен мъж . Обясняваше каква химия , каква буря от емоции .... и съсипала всичко , заради неувереността и мнителността си .
    Ма не и стига това , ами и нещо и хлопа . Даже няколко неща .
    Все в някакви филми живее , а уж не е глупава . А каква голяма уста има ..

    На мен ми е интересна , но не мисля , че е щастлива , макар някои да и викат усмивка . Просто е инвалид
    Готина нощ !


    https://m.youtube.com/watch?v=o5qXCzknxn8

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
      Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ 1000 ZXL аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен и ще ти е невъзможно да ми откажеш
      За съжаление изгубих интерес към касетите още в 20-ти век. Последният ми уокмен (panasonic от 94-та) вадеше по-кристален звук от всичките декове, които се извъртяха през ръцете ми. Просто и при техниката има стареене на материалите. За това някои неща е добре да останат в спомените - да ни топлят като остареем. В този дек, поне 50% от компонентите са със променени от старост параметри, и звука ще е "някакъв". Не вярвам, че и този за 30 бонбона ще е проверен и заменен елемент по елемент. Това го бях правил за последно с един грамофон за удоволствие - в riaa коректора нямаше един читав елемент. Добре че Комет тогава вече съществуваха, че лелките от магазините на Пиротска, само като ме видеха и казваха "няма". А ако е до външния вид - бих го изтърбушил, и сложил нещо съвременно вътре, само копчетата и една касетка да се върти бих оставил - гледам в ебая ги има и по 5-6 хилки.

      Колкото до Тойотката - залагам на щангички на лостовата система. Ако е съешител - ще хърка на първа/задна, синхронизатор можеш да го хванеш с мамене - малко газ и двойно амбриране. Едва ли ще е повече от 100лв ремонта. Вече и гаражните майсторчета взимат по петдесетуна за час "работа". Ако някой ти предложи отваряне на кутията - направо продавай колата. Читавите части са бесни пари, а втора ръка е като да се изкъпеш и да си обуеш старите гащи.
      И от тая мъка съм се оттървал още миналия век, а американците - още 50-те години . Не че и там ремонтите не са х3 на ръчките, ама се понася.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Безимeн, наистина съм впечатлен!
        Искрено се надявам и Криси да го оцени.

        Твоят принос за издигане нивото на форума - също е сериозен!

        Иначе: прочетох, че била разстроена и не искала да пише в темата... Това беше точно след моят пост, в който - като видях, че бленуваният от нея дек струваЛ 30 000 лв., направих по-рационалното предложение - да ѝ купят една боксониерка...

        Е, мога ли да поема упреците на колегите, които я убеждават, че са най-най-..., след като утре ми кажат, че съм виновен за нейното прогонване? Не бих издържал на подобни /основателни/ упреци, насочени към мен...

        Мислих, мислих - и ето: направих един жест от името на участниците в темата, за да я върнем още утре... и отново да почнат поканите и предложенията на желаещите...

        Освен това: утре може тя да се врече - да ѝ отидат майсторите от форума, за да погледнат колата. Това е нова подкрепа /имат схемата/..., така се правят нещата! А и тя е направила чудна рибена супа... Трябва да се планират нещата...

        Бях виновен. Вината ми е изкупена с пот на челото. Ще спя спокоен.

        Коментар


        • Безимeн, наистина съм впечатлен!
          Искрено се надявам и "Криси" да го оцени.
          Last edited by Ender; 19.05.2020, 00:54.

          Коментар


          • към Криси: реших да се поразходя в проблема ти с Тойотата, Авенсис, 2.2 дизел, 2009, комби... и трудното превключване на скоростите...

            1. Към тая марка и модел - има ПОНЕ два мощностни класа /не си казала тук каква е мощността на дизелчето ти/ - 150 к.с., 177 к.с... Колко? НЪл сФащаш, че цените на частите им са различни... Наистина, рано е да се говори за цени, а и аз не съм човекът с цените, ама - ако питаш нещо - трябва да даваш и макс. точна инф-я...

            2. Синхронизаторите, за които ти писах, може да са причина, но дано не са! Оптимист съм за това /надолу ще пиша/... Цената, при хипотезата - синхронизатор: около 300 лв., може и повече /това включва: монтаж на скор.кутия, демонтаж, разглобяване, цена на частите, които се сменят/..., а и не се знае ОЩЕ какво ще сменят "маСторите"..., затова, в подобна ситуация КАТО ЧЕ е по-добре да се смени цялата предавателна кутия - сигурно може да се намери за, под 300 лв..., а и ти не казваш мощността /пазиш я в тайна! /..., ама - откъде пък да знае една дама, какво трябва да каже, да даде и т.н...

            3. Оптимистичното: колкото и да е чудно, можеш да минеш и много по-тъничко /не говорим за плащане "в натура"!..., не бързай да се радваш! ))/ Значи: оказва се, че проблемът ти, с голяма доза вероятност - може да се дължи на съединителя! Например, вероятността е дори цели 50 % !!! Тук, каквото и да сменя майсторът, пак ще има - и труд /изброените горе операции/, но нещата могат да минат с едни 150 лв., които да спестиш, а това пак зависи от много фактори..., вкл. и от... усмивките, с които би подкупила маСтора...

            Такива неща... Числата са ориентировъчни - така ги дават в сайтовете, но втора ръка части също могат да се намерят, които са и доста по-евтини..., но пък това е за сметка на сигурността и не си струва "икономията"...

            Т.е., чуеш ли за "синхронизатор" - можеш на първо време да кажеш: а не са ли дисковете /феродов... или... притискателен/ на съединителя? Или пък - не е ли лагер? /в последният случай си най-облагодетелствана, т.е - може да се усмихваш с не толкова широка усмивка на маСтора/... ))


            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Мъж който се опитва да впечатлява жена с пари коли и имоти да не сърди после като почнат да му ги харчат...Тия мъже са обикновено докато преспят няколко пъти и после търсят друга жертва...Жена която се опитва да впечатлява само с красота обикновено ще впечатли някой пълен кретен..Има жени които на 20 са супер красиви а на 40 са точно обратното...Така че когато парите и красотата ги няма всичко се разпада....Няма ли го духът няма ли я духовната връзка всичко е само един гол секс и търговски интерес...Животът е странно нещо ти тичаш към някоя тя не ти обръща внимание други тичат към теб ти не ги поглеждаш..докато се намеси съдбата и това което е за теб се случи..Между физическата красота и умението да се прави секс няма пряка връзка и едното не следва от другото....Важна е душата не тялото...Само на гол секс не става...
              Браво! Винаги ме радваш.

              Това, което ме учуди в последните три страници е колко е ниска самооценката и на двата пола при някои от участниците. Абе хора, първо се обичайте и ценете. И тогава винаги ще Ви се получават нещата.

              Друго, какво значи “богаташ”? Мерси. И ще обясня защо. За богаташа аз ще съм парцалена кукла/трофей, не човешко същество. Ами волният ми характер това ще го търпи това положение точно пет минути. Много по-мъдра комбинация е равен партньор, с който да имаш силна духовна, емоционална и физическа връзка. Другото е ала - бала.

              Пази Боже да завися от някого. Мерси .

              Най-глупавото нещо, което една жена или мъж може да стори е да се чифтосва за банкова сметка и да не е научен самостоятелно да си стои на краката.

              Какво значи “красавица”/“красавец” Ами тя красотата е до време. А после?

              Лека вечер от мен .
              Last edited by Selena; 18.05.2020, 23:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                Kакво ли правят сега гаджетата на футболистите, чалгарките, денсърките, плейметките, инфлуерсърките,
                тия дето се чекнеха по спортните зали, по дискотеките, дето шареха из молове, по Витошка ......
                Ако зависеше от мене щяха да доят бика в някоя кравеферма.Просто щяха да бъдат побъркани от бачкане от сутрин до вечер

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                  изобщо не ме познаваш ..... нищо не знаеш за мен ....... знаеш ли колко ми писнало от лицемери, от превземки и фалш, от гъзари, от надути пуяци дето като те изведат на едно просто кафе правят сметки по 60 - 70 лева и оставят 10 лева бакшиш на сервитьорката, ами пази си парите готин, утре може да нямаш пари за хляб. С пари ли ще ме впечатлите??? И друг живот съм живяла в други среди, да , бях по-млада и доста по-глупава, но добре че съм го живяла за да мога сега да се радвам на простичките неща в живота - на една истинска усмивка, на едно подарено цвете откъснато от градината ....
                  Ето с тези хора от групата с които караме колело, те са обикновени хора и професии - единият е шофьор, другия работи във фирма за дограма, третият е обикновен работник в завод, едната жена работи в аптека, другата е социална работничка и така нататък да не изброявам всичките. Но с тях ми е готино, отпускам се, душата ми се отпуска, няма фалшиви отношения, буквално сме като едно семейство и всеки разчита на другия и си помагаме. Там сред тези хора се чувствам истинска, разбра ли ме, истинска. ИСТИНСКА
                  Ще си намеря обикновен мъж, дори да е прост бачкатор, имам си всичките шансове и все още изглеждам доста апетитно и привлекателно. Не е задължително дори този мъж да печели пари, аз изкарвам достатъчно. Просто искам този мъж да ме обича, истински да ме обича, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА, ДА МЕ ОБИЧА.... ето разплаках се и ми е тъжно .... защото никой досега не ме обичал истински, дори и майка ми.... и си плача сега

                  а вие вървете нали знаете къде
                  Мъж който се опитва да впечатлява жена с пари коли и имоти да не сърди после като почнат да му ги харчат...Тия мъже са обикновено докато преспят няколко пъти и после търсят друга жертва...Жена която се опитва да впечатлява само с красота обикновено ще впечатли някой пълен кретен..Има жени които на 20 са супер красиви а на 40 са точно обратното...Така че когато парите и красотата ги няма всичко се разпада....Няма ли го духът няма ли я духовната връзка всичко е само един гол секс и търговски интерес...Животът е странно нещо ти тичаш към някоя тя не ти обръща внимание други тичат към теб ти не ги поглеждаш..докато се намеси съдбата и това което е за теб се случи..Между физическата красота и умението да се прави секс няма пряка връзка и едното не следва от другото....Важна е душата не тялото...Само на гол секс не става...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    Kакво ли правят сега гаджетата на футболистите, чалгарките, денсърките, плейметките, инфлуерсърките,
                    тия дето се чекнеха по спортните зали, по дискотеките, дето шареха из молове, по Витошка ......
                    Как какво, вихрят се по социалните мрежи, естествено .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Има една поговорка:„,Красивата жена е чужда жена„.В смисъл,че никога няма да си сигурен,че.е само с теб.Сам си забелязал,че постоянно са я сваляли.А щом постоянно я свалят,самочувствието й лети в небесата и рано или късно ще поддаде.А и да не поддаде ще се побъркаш от ревност.Ето и ти не си се задържал с тази красавица.
                      Има и продължение.След 8 години се срещаме с децата на един пясъчник.Тя разведена ,с едно дете,мъжа и я бил даже изгонил на улицата,уж щяхме да си ближем раните,според нея,но аз вече си ги ближех с други,та изллязохме няколко вечери,бяха сладки приказки,но си призна че всичко дето и бях говорил като ми беше гадже е било вярно,щото тогава беше тръгнала с голямата кошница,и аз се усетих и я оставих,предложих и да се разделим.Та така с жените.Идва им акъла на всички,амани като тази във форума като наближат 40,те се осеферват,после който дойде е добре дошъл и се радват,на бонбонче,усмивка,всичко,какво да ги правиш,сладки милфчета стават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Каква скромност, някои мъже са щастливци...,

                        а други мъже - за хареми говорят...
                        Това с харемите ... повече проблеми създава, отколкото друго

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Готово - поправих темата. IT отдела на investor.bg ряпа да яде - ха-ха.
                          В момента е повредена страница номер 2, но страница едно и всички останали от 3 нататък вече си работят.
                          Браво!
                          Значи е до отделен пост.

                          И няколко други теми назад във времето са блокирани така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Пробвайте няколко човека от името на 2-рата страница на повредената тема да пуснете по един празен постинг с някакъв текст, и така ще избутате грешния постинг на 2-ра страница и темата ще се отключи и ще заработи.
                            Готово - поправих темата. IT отдела на investor.bg ряпа да яде - ха-ха.
                            В момента е повредена страница номер 2, но страница едно и всички останали от 3 нататък вече си работят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Пробвайте няколко човека от името на 2-рата страница на повредената тема да пуснете по един празен постинг с някакъв текст, и така ще избутате грешния постинг на 2-ра страница и темата ще се отключи и ще заработи.
                              Мисля, че няма да стане.
                              Първа страница си е първа, независимо от постовете в нея, а проблемът е с адресирането към първа страница, не с постовете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Благодаря! Получи се.
                                Благодарностите са към 78-10, нали /уточнявайте навреме, защото и аз се включих междувременно.../, съжалявам...

                                Коментар

                                Working...
                                X