IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Паткан, тукашните лелки не отговарям на изискванията. От едното самоуважение, смятам, ще се въздържам от такавата кореспонденция.
    Наздраве!


    Присъединявам се по други подобни причини.
    Last edited by Arana; 17.01.2024, 17:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Паткан, тукашните лелки не отговаряме на изискванията. От едното самоуважение, смятам, ще съ въздържам от такавата кореспонденция.
      Наздраве!
      Of course не отговаряте, да ме прощаваш.......по възраст, по пол...
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        от тукашните ли
        Паткан, тукашните лелки не отговарям на изискванията. От едното самоуважение, смятам, ще се въздържам от такавата кореспонденция.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 17.01.2024, 17:04.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          от тукашните ли
          Да, българки, но се е случвало и чужденки да ме хвалят при деловите бизнес контакти.

          Вие с Кайзен също сте готини,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Виждам, че сте водили интересна дискусия.

            Аз съм 187 см/95 кг, нямам корем, но нямам и 4 pack. Преди 10 г. приличах на младия д-р Картър от Спешно отделение. Обичам да помагам на хората, но е неоценено. Лелките винаги са ме харесвали, преди малко ми писа една.


            Много ми допадна описанието на Лошия мечок,
            от тукашните ли
            препоръка е

            Коментар


            • Виждам, че сте водили интересна дискусия.

              Аз съм 187 см/95 кг, нямам корем, но нямам и 4 pack. Преди 10 г. приличах на младия д-р Картър от Спешно отделение. Обичам да помагам на хората, но е неоценено. Лелките винаги са ме харесвали, преди малко ми писа една.


              Много ми допадна описанието на Лошия мечок,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Акцентът на темата е "Какво искат жените?", а тоя въпрос по никакъв начин не кореспондира с въпроса ти: "Какви дупета харесват жените?"

                Някоя от дамите би могла (ако си достатъчно близо до нея) - да ти отговори, че НЕ си харесва това и онова, но едва ли ще ти признае, че Еди коя си е по-напред в матРИала от нея!

                Това е като с дрехите: представи си 10 приятелки с едни и същи - кройка и десЕн на роклите, шити при един и същ моделиер, седнали на обща маса в заведение. Седнали, разговарят и не им пука, че са облечени по един и същ начин... Няма как да се случи! Всяка трябва да се възприема като уникална и нейното "Д" си е най-най- чаровно и неповторимо...

                А ти ги питаш "какви дупета харесвали"?!? Своите, разбира се - някоя може и да ти отговори, но пак ще бъде с разни недомлъвки.

                Дори не съм сигурен, дали в леглото мъжете обръщат толкова голямо внимание на тази част от тялото на дамата, колкото - когато вървят по улицата и мятат белтъци към нещо, което те си го знаят, е недостижимо... (пепел ми на езика!)
                как да не обръщаме.
                Любима поза - задна прашка. Не познавам мъж дет не я харесва. За жените не толкова особено ако ти е по паламарчест и работиш здраво до откат
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  .......

                  Крайно време е някой истински мъж от форума да се престраши и да скочи в дълбокото

                  .....

                  А сега да те видим, аджеба - дали си истински мъж...

                  Може пък да се окаже, че си такъв (по твоето определение)?

                  Според мен трябва да й казваш, че другите са дебелогъз...ти..., но не и тя..., иначе може да изплашиш птичето..., ама действаш на лични.... Изглежда ми свенлива (момата). Разбира се, рискуваш да получиш отговора: "Ама (и аз) също си имам мъж!", което от своя страна - може да се окаже спасение за теб...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Кой е казал, че големия балкон задължително върви с голям диференциал?
                    По изключение е без диференциала но майсторът принципно работи на голЕМ тезгях!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                      Ехааа!
                      Пропуснал си да пишеш... дебелогъзеста
                      Кой е казал, че големия балкон задължително върви с голям диференциал?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        бях сигурен, че си 190 и 100+

                        аранка е сочна, предполагам над средния ръст да е

                        интересно, защо съни е с ококорени очички

                        пачанчо, сигурен ли си, че не си слаб със скъсани дънки?

                        пинокио откровено мами. мисля, че е среден на ръст с нормално телосожение
                        ратко, усетил съм те, че винаги надушваш точно нещата

                        Сънито е с ококорени очички в очакване на съблазнителна оферта. Прилича ми на този филмов герой:

                        Click image for larger version

Name:	sunny.jpg
Views:	2
Size:	52.6 КБ
ID:	4147406

                        Крайно време е някой истински мъж от форума да се престраши и да скочи в дълбокото

                        А, за Аранка имаш право, сега се сетих за нещо, което беше споделила преди време.



                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Акцентът на темата е "Какво искат жените?", а тоя въпрос по никакъв начин не кореспондира с въпроса ти: "Какви дупета харесват жените?"

                          Някоя от дамите би могла (ако си достатъчно близо до нея) - да ти отговори, че НЕ си харесва това и онова, но едва ли ще ти признае, че Еди коя си е по-напред в матРИала от нея!

                          Това е като с дрехите: представи си 10 приятелки с едни и същи - кройка и десЕн на роклите, шити при един и същ моделиер, седнали на обща маса в заведение. Седнали, разговарят и не им пука, че са облечени по един и същ начин... Няма как да се случи! Всяка трябва да се възприема като уникална и нейното "Д" си е най-най- чаровно и неповторимо...

                          А ти ги питаш "какви дупета харесвали"?!? Своите, разбира се - някоя може и да ти отговори, но пак ще бъде с разни недомлъвки.

                          Дори не съм сигурен, дали в леглото мъжете обръщат толкова голямо внимание на тази част от тялото на дамата, колкото - когато вървят по улицата и мятат белтъци към нещо, което те си го знаят, е недостижимо... (пепел ми на езика!)
                          Ааа, тънък естет съм и се втренчвам в дупетата на жените, ако не ме виждат.

                          Но някъде съм чувал, че и момите имали вкус към мъжкото дупе, та затова и попитах...

                          ПП. Моето е добро, стегнато, по-тясно от рамената, ако жената ме гледа отзад. Ако ме гледа отпред в ханша, в дънките има отвличащи елементи; три са.
                          Last edited by Turbolan; 16.01.2024, 18:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                            Какви дупета харесват мъжете и какви дупета харесват жените?

                            Акцентът на темата е "Какво искат жените?", а тоя въпрос по никакъв начин не кореспондира с въпроса ти: "Какви дупета харесват жените?"

                            Някоя от дамите би могла (ако си достатъчно близо до нея) - да ти отговори, че НЕ си харесва това и онова, но едва ли ще ти признае, че Еди коя си е по-напред в матРИала от нея!

                            Това е като с дрехите: представи си 10 приятелки с едни и същи - кройка и десЕн на роклите, шити при един и същ моделиер, седнали на обща маса в заведение. Седнали, разговарят и не им пука, че са облечени по един и същ начин... Няма как да се случи! Всяка трябва да се възприема като уникална и нейното "Д" си е най-най- чаровно и неповторимо...

                            А ти ги питаш "какви дупета харесвали"?!? Своите, разбира се - някоя може и да ти отговори, но пак ще бъде с разни недомлъвки.

                            Дори не съм сигурен, дали в леглото мъжете обръщат толкова голямо внимание на тази част от тялото на дамата, колкото - когато вървят по улицата и мятат белтъци към нещо, което те си го знаят, е недостижимо... (пепел ми на езика!)

                            Коментар


                            • Какви дупета харесват мъжете и какви дупета харесват жените?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                                Ехааа!
                                Пропуснал си да пишеш... дебелогъзеста
                                с бразилско дупе изваяно във фитнеса .
                                Колеги научете съвременната терминология ...
                                (имам фетиш към бразилските дупета от дясно). Мразя плоски
                                Last edited by bota156; 16.01.2024, 17:00.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X