IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

    В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега
    OK

    Колко ви е разликата с твоята?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
      Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

      В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
        Арана нещо се бъзика, при горе-долу споменатата разлика, единственото притеснение на жената е, че разликата ни е много малка
        това е когато манекенка се жени по любов за 95 годишен милиардер
        препоръка е

        Коментар


        • Арана нещо се бъзика, при горе-долу споменатата разлика, единственото притеснение на жената е, че разликата ни е много малка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
            те и за колите са го казали хората
            не взимай нова. вземи си някоя стара,
            че и да я чукне някой да не те е яд.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Хахаха, викаш да взема нещо на моите години, което освен претенциите, да носи и емоционален багаж? Абсурд.

              Дядовците ми и бабите ми са с по 8г. разлика. Стабилна спойка, постигнали много в живота. Не съм ги разпитвал, но съм далеч от мисълта, че са се взели идеални. Добър екип се гради с времето и правилен подход.
              Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело

              Коментар


              • Че вече не се лъжат момите толкова лесно, верно е- не се лъжат. Че има мързеливи и с две леви, верно е- има ги. Ама ги има и другите. Жена ми е една година по-малка от мен, пере, чисти, поддържа се (а това е много време и енергия), работи добре платена работа. Не обича да готви и аз мия банята и тоалетната. Участва и финансово в домакинството. Просто бижу! Така че, да не слагаме всички жени под общ знаменател, че иначе ние сме заминали отдавна, ако и те правеха същото с нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  То и сега не ти пречи да се забавляваш дискретно.

                  Виждам, че си будно момче,
                  Евгич, минал съм през достатъчно забавления, вече настъпва момента да прескоча на по-горно ниво. Затова фокуса ми е другаде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

                    Няма да ви уврат главите .
                    Хахаха, викаш да взема нещо на моите години, което освен претенциите, да носи и емоционален багаж? Абсурд.

                    Дядовците ми и бабите ми са с по 8г. разлика. Стабилна спойка, постигнали много в живота. Не съм ги разпитвал, но съм далеч от мисълта, че са се взели идеални. Добър екип се гради с времето и правилен подход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                      Вземаш им телефона и гледаш сеир. Не са толкова мързеливи, колкото са зависими и с други приоритети. За навиците, няма да отварям дума.

                      И аз имах подобен проблем, но го решихме, като почнах да каня по-често гости - повишихме честотата на почистването. Ако и това не беше проработило щях да стигна до по-крайни мерки - да плащам на някоя по-засукана студентка да идва да почиства. Ревността е голям мотиватор.
                      Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

                      Няма да ви уврат главите .
                      Last edited by Arana; 02.11.2023, 11:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Привет,

                        да Ви кажа, че младите българки (20-40 г) изобщо не са стока. Само използват мъжете и гледат да се пласират скъпо. Изобщо няма любов или има много рядко.

                        В битов план са много мързеливи и изобщо не се грижат за мъжете си по отношение на пране, готвене и чистене. Казвам го на базата на наблюдения около мен.


                        За разлика от тях, "соц. жената" е трудолюбива и почтена в общия случай,
                        Ти под “любов” какво точно разбираш? Та да уточним критериите.

                        Ако “има любов” - тя трябва да ти пере чорапите, да ти наготви и?

                        А ти нея как точно ще я “обичаш”? С чековата книжка ли?

                        Разкажи що е то това “любов”. Примери давай тука. Иначе не се разбира .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                          Вземаш им телефона и гледаш сеир. Не са толкова мързеливи, колкото са зависими и с други приоритети. За навиците, няма да отварям дума.

                          И аз имах подобен проблем, но го решихме, като почнах да каня по-често гости - повишихме честотата на почистването. Ако и това не беше проработило щях да стигна до по-крайни мерки - да плащам на някоя по-засукана студентка да идва да почиства. Ревността е голям мотиватор.
                          То и сега не ти пречи да се забавляваш дискретно.

                          Виждам, че си будно момче,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Привет,

                            да Ви кажа, че младите българки (20-40 г) изобщо не са стока. Само използват мъжете и гледат да се пласират скъпо. Изобщо няма любов или има много рядко.

                            В битов план са много мързеливи и изобщо не се грижат за мъжете си по отношение на пране, готвене и чистене. Казвам го на базата на наблюдения около мен.

                            За разлика от тях, "соц. жената" е трудолюбива и почтена в общия случай,

                            Вземаш им телефона и гледаш сеир. Не са толкова мързеливи, колкото са зависими и с други приоритети. За навиците, няма да отварям дума.

                            И аз имах подобен проблем, но го решихме, като почнах да каня по-често гости - повишихме честотата на почистването. Ако и това не беше проработило щях да стигна до по-крайни мерки - да плащам на някоя по-засукана студентка да идва да почиства. Ревността е голям мотиватор.
                            Last edited by Bad_Bear; 02.11.2023, 11:25.

                            Коментар


                            • Привет,

                              да Ви кажа, че младите българки (20-40 г) изобщо не са стока. Само използват мъжете и гледат да се пласират скъпо. Изобщо няма любов или има много рядко.

                              В битов план са много мързеливи и изобщо не се грижат за мъжете си по отношение на пране, готвене и чистене. Казвам го на базата на наблюдения около мен.


                              За разлика от тях, "соц. жената" е трудолюбива и почтена в общия случай,

                              Коментар


                              • Благодаря за подкрепата на тия,които ме подкрепят.Повече няма смисъл да обсъждам каквото и да е било.И ще помоля да не се пише повече по моя случай.
                                Казах вече-единствено съм написал какво ми е състоянието с цел след смъртта ми ,който има желание да помогне на децата ми.

                                Коментар

                                Working...
                                X