IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Включвам снощи нова …. Е не можах да го догледам …
    Цветна компания от талантливи известни личности се впуска в кулинарната надпревара „Черешката на тортата“ тази седмица. Две музикални звез...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      бай мико,
      така ще те наричам защото ми звучи добре, не защото си бай.
      та, бай мико, приеми, че ще имаш един желан и един нежелан съветник.
      и за круиза да не го представяш като някаква трагедия
      хората имат навика да преувеличават впечатлението, което са или биха предизвикали у другите с някое действие.
      а другите или не са забелязали или ще го помнят 1-2 дни и дотам.
      ако продължаваш да се вайкаш за този круиз, ще привлечеш много закачки
      то и сега ще има но по-умерени, докато не видя, че си го забравил

      айде, сега не ме занимавай, че се опитвам да си представям срещаат на евго с перничанката
      Eвго е аристократ,а перничанките са прости селянки.Нема да стане.
      Last edited by nradev1111; 19.01.2024, 09:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        ... ама, разбира се, че ще получавам съвети, дори с харесвания от следящи диалозите. Условието е: да участвам тук.

        И аз си получавам съвети, и ги приемам. От дами, които познават женското мислене и са ми приятелки. Те са точно такива (приятелки, какъвто приятел си и ти на дамата, с култовата реплика: "Де го чукаш - де се пука!"..

        Такава моя приятелка няма никога да ме подведе! Съветите й са точно формулирани. Харесва ми нейната лаконичност. Тя пък много харесва да чете моите писма, които ангажират вниманието й по различен начин от проблемите в сивото ежедневие.
        Истинско приятелство от години. Да, харесва ми да получавам съвети (от НЕЯ!) и да зная, че съществува, точно като алтернатива на общата маса от жените (с реално и виртуално участие)...около мен. Тя дори не би помислила, че съм гаден..., гадина...

        Единственият въпрос, който си задавам е, дали Тя познава достатъчно добре жените, или ти - мъжете? От онова, което пишеш - Тя ти води с няколко обиколки, а ти вече си изплезил език... ))

        Тя не знае за участието ми в тоя форум, но мисля, че е редно да й подскажа за съществуването му ..

        И се досетих отново за круиза, който - откъде ми дойде на ум? ОпорочиХТЕ първоначалната ми идея - с кофти-включванията си. И с "мъжките" си фантасмагории - също!

        Време е темата с круизите (тук) да приключи (поне за мен!)Тя претърпя абсолютен крах. Корабокрушение. Ново потвърждение за кофти-развитието на виртуалните познанства. Доволен съм, че нямаше развитие.

        Страхотно зареждане с положителна
        ​​​енергия от страна на някои дами, а креативността им е наистина неизмерима.... Срещат се трудно, но ги има.

        Хубав и усмихнат ден, дами и господа (съветници)!

        Да поработим все пак, нали !?!
        бай мико,
        така ще те наричам защото ми звучи добре, не защото си бай.
        та, бай мико, приеми, че ще имаш един желан и един нежелан съветник.
        и за круиза да не го представяш като някаква трагедия
        хората имат навика да преувеличават впечатлението, което са или биха предизвикали у другите с някое действие.
        а другите или не са забелязали или ще го помнят 1-2 дни и дотам.
        ако продължаваш да се вайкаш за този круиз, ще привлечеш много закачки
        то и сега ще има но по-умерени, докато не видя, че си го забравил

        айде, сега не ме занимавай, че се опитвам да си представям срещата на евго с перничанката
        Last edited by ratten; 19.01.2024, 09:06.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          това изобщо не означава, че няма да получаваш съвети
          ... ама, разбира се, че ще получавам съвети, дори с харесвания от следящи диалозите. Условието е: да участвам тук.

          И аз си получавам съвети, и ги приемам. От дами, които познават женското мислене и са ми приятелки. Те са точно такива (приятелки, какъвто приятел си и ти на дамата, с култовата реплика: "Де го чукаш - де се пука!"..

          Такава моя приятелка няма никога да ме подведе! Съветите й са точно формулирани. Харесва ми нейната лаконичност. Тя пък много харесва да чете моите писма, които ангажират вниманието й по различен начин от проблемите в сивото ежедневие.
          Истинско приятелство от години. Да, харесва ми да получавам съвети (от НЕЯ!) и да зная, че съществува, точно като алтернатива на общата маса от жените (с реално и виртуално участие)...около мен. Тя дори не би помислила, че съм гаден..., гадина...

          Единственият въпрос, който си задавам е, дали Тя познава достатъчно добре жените, или ти - мъжете? От онова, което пишеш - Тя ти води с няколко обиколки, а ти вече си изплезил език... ))

          Тя не знае за участието ми в тоя форум, но мисля, че е редно да й подскажа за съществуването му ..

          И се досетих отново за круиза, който - откъде ми дойде на ум? ОпорочиХТЕ първоначалната ми идея - с кофти-включванията си. И с "мъжките" си фантасмагории - също!

          Време е темата с круизите (тук) да приключи (поне за мен!)Тя претърпя абсолютен крах. Корабокрушение. Ново потвърждение за кофти-развитието на виртуалните познанства. Доволен съм, че нямаше развитие.

          Страхотно зареждане с положителна
          ​​​енергия от страна на някои дами, а креативността им е наистина неизмерима.... Срещат се трудно, но ги има.

          Хубав и усмихнат ден, дами и господа (съветници)!

          Да поработим все пак, нали !?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
            В единственото изречение на български съставено само от гласни букви също присъства яя. То е „Я ю яя“ и в превод от трънски диалект означава „Аз го яхах“. Вероятно за магаре се отнася.
            Толкова за Яя (YaYa). Ако някой знае повече – да се обади.
            Може да е ни в клин, ни в ръкав, може да е тъпо, но ми се ще разговорите да тръгнат в друга насока.
            Яя – яйца, но не мога да съобразя сега на шопски ли съм го чувал/чел, в северозападен диалект ли или на сръбски. Ударението е Яя (а, значи съм го чувал).

            Трънското "Я ю яя" се отнася за женско същество. "Аз я яхах".
            Ударението е яЯ; връзката с "по-нормалния" български език лесно се чува, ако в "яхáх" се махне звука "х" или се произнесе само с издишане – с минимална артикулация в гърлото.
            Минало несвършено време.
            В минало свършено ще е "Я ю янУ" – аз я яхнах.

            Ю-то вероятно идва от "нея-->неЮ", падежен смисъл; едно време, казват, нашият език е бил по-друг, със 7 падежа.


            ​​​​​ПП. Честит Световен ден на пуканките! Маите ги правели в чест на бога на царевицата и плодородието Тлалок.
            Last edited by Turbolan; 19.01.2024, 02:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Една мадама от Перник, работеща в София. И е наточена,
              Само за информация....в Перник смятат Земята за ПоЛуОСКА.
              В този ред на мисли, съвета на tnm за ГОуЛФА е пълен с логика.
              ​​​​
              ​​​​​​​

              Коментар


              • Много време имате вие тука бре.....шегаджии

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  търпение нямам да разбера как са се развили нещата
                  Предвид хабитатя, който девойката постоянно обитавам, викам Евго да не избързва. Интродукцията й в софийския апартамент може да е трудна и за целта е необходимо най-малкото да се сложи една модернистична пластика от Г-образен винкел в близост до новия кристал.
                  Също така, ако Евго все още не се е сдобил с автомобил, веднага да отпадната Радините вълнения във връзка с малката и модела. Един Гоуф 5-ца ще е много подходящ.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Вече съм казвал това: тук НЕ търся съвети (за разлика от други участници).


                    ​​​​​​
                    това изобщо не означава, че няма да получаваш съвети
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      има само едно решение твоя случай
                      спираш поезията и ставаш коки
                      и от мен да знаеш;
                      жена започне ли да ти посяга, в кърпа ти е вързана

                      Вече съм казвал това: тук НЕ търся съвети (за разлика от други участници).


                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        Само размишлявам...

                        МноО съм гаден.

                        Тая сутрин получих суперлативи за част от поетичен текст...

                        Да де, ама (поне аз) съм на мнение, че животът, в голямата си част - изобщо не е поезия)...

                        И по-късно имах тежък диалог с дама, която ме възприема като гад. ГАД! (И "гадина" съм чувал от друга..., на майтап, де...., пак зацепих във фантазиите и не може да ми се има доверие)...

                        Тази, с определението за гад, не е очаквала... И знае, казвала ми го е в прав текст, че съм този! Гадният!

                        Такъв разкошен букет й избрах... Много ми е кеф да обърквам дамите. Те са свикнали да бъдат гадни към "гадните", отмъстителни и "силни"...

                        Разбира се, животът не е толкова сложен, колкото сами си го правим.. Разкошен букет, за да видя реакция на безкрайно объркване! Не, дамският състав има толкова различни очаквания от нас, а ние сме неподготвени за тях (или се правим на неподготвени)...

                        Струва си човек да взема нестандартни решения! (Кеф - цена нямаЛ! - Груюви максими...)

                        има само едно решение твоя случай
                        спираш поезията и ставаш коки
                        и от мен да знаеш;
                        жена започне ли да ти посяга, в кърпа ти е вързана
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          щом разбрах, че момичето е от перник,
                          веднага ми стана ясно, че точно коки е езика, който разбира най-добре

                          слушай сега един виц
                          един младеж загражда някаква мома, но тя никак не поддава
                          въртял сценарии, каквото му дошло на ум опитал, но тя - не!
                          и накрая отчаян и колкото да поддържа разговора вяло я попитал
                          - а ти от къде си?
                          - от плевен
                          - Ооо, я веднага се събличай!
                          https://youtube.com/shorts/2TXHWB2KT...vv1xemRfvHEpOJ

                          Коментар


                          • Само размишлявам...

                            МноО съм гаден.

                            Тая сутрин получих суперлативи за част от поетичен текст...

                            Да де, ама (поне аз) съм на мнение, че животът, в голямата си част - изобщо не е поезия)...

                            И по-късно имах тежък диалог с дама, която ме възприема като гад. ГАД! (И "гадина" съм чувал от друга..., на майтап, де...., пак зацепих във фантазиите и не може да ми се има доверие)...

                            Тази, с определението за гад, не е очаквала... И знае, казвала ми го е в прав текст, че съм този! Гадният!

                            Такъв разкошен букет й избрах... Много ми е кеф да обърквам дамите. Те са свикнали да бъдат гадни към "гадните", отмъстителни и "силни"...

                            Разбира се, животът не е толкова сложен, колкото сами си го правим.. Разкошен букет, за да видя реакция на безкрайно объркване! Не, дамският състав има толкова различни очаквания от нас, а ние сме неподготвени за тях (или се правим на неподготвени)...

                            Струва си човек да взема нестандартни решения! (Кеф - цена нямаЛ! - Груюви максими...)

                            Last edited by mikomikov; 18.01.2024, 22:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Хотели как лучше, а получилось как всегда..
                              щом разбрах, че момичето е от перник,
                              веднага ми стана ясно, че точно коки е езика, който разбира най-добре

                              слушай сега един виц
                              един младеж загражда някаква мома, но тя никак не поддава
                              въртял сценарии, каквото му дошло на ум опитал, но тя - не!
                              и накрая отчаян и колкото да поддържа разговора вяло я попитал
                              - а ти от къде си?
                              - от плевен
                              - Ооо, я веднага се събличай!
                              Last edited by ratten; 18.01.2024, 22:26.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Мдам. Де го чукаш … де се пука …от мен лека вечер

                                https://youtu.be/WjqYTpE6Qdg?si=w2xmHKQZxPijQefW
                                Last edited by Arana; 18.01.2024, 22:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X