IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    ...
    Е, ти вече премина всякакви граници!!! Трябва да знаеш, че много ме обиди!!!

    Сега ще ти кажа какво аз мисля!

    Първо... ти си глупав. Правиш изводи от никакви факти. Предположенията ти за мен са абсолютно грешни. Аз съм middle size във всяко едно отношение, с цвят на косата, леко по-тъмен от естествения ми цвят. Очите ми не са нито черни, нито дълбоки, нито ококорени...

    Няма нужда да са ококорени. Мога да виждам и със затворени очи... и даже понякога се правя на приятно разсеяна, не виждам неща, които не ми харесват... Нищо не искам и нищо не търся... просто се забавлявам с неидентифициран естествен интелект!

    Второ... не правиш разлика между факти и мения. Имаш някакво мнение за външния ми вид, и само колко си вярваш, че то е истина... щеше да ми е много смешно, ако не ми беше много тъжно...

    Трето... лузър си. Опитваш се да играеш на социален шах, обаче не познаваш фигурите... не различаваш пешка от царица...

    Четвърто... кривоглед си. Ако не си, ще станеш! Лицемерието ти към жените рано или късно ще намери физическа форма. Искаш някоя жена да ти роди деца, но не искаш да се ожениш за нея. Искаш ти да си свободен, а тя да е вързана, и да ти слугува...

    Пето... късоглед си. Готов си да скочиш в дълбокото, а не виждаш че няма вода и ще си счупиш главата.

    Шесто... ти си убиец. Убиваш с думите си! Убиваш нормалността около теб...

    И последно... ти ми даде голям урок!
    Не трябва да се забавлявам с глупаци. Глупака винаги в някакъв момент ще ти развали цялото удоволствие...

    Преди време си мислех, че живота е Математика... После, като поумнях малко, реших, че е Философия... А сега си мисля, че е... Изкуство???

    Изкуството...
    ... да се забавляваме, без да пречим на другите
    ... да обичаме и да бъдем обичани
    ... да създадем семейство
    ... да оценяваме малките неща в живота
    ... да общуваме, без да обиждаме другите хора
    ... да не прекрачваме невидимите граници...

    Но... стига толкова от мен!!! Вече не ми приятна компанията...
    Желая на всички ви много здраве!

    КРАЙ!!!

    Коментар


    • Бай ви Мико от посредници няма необходимост.

      Празнодумците и кибиците е добре да се грижат за себе си.

      Всеки прави грешки в своите действия. Един круиз повече или по-малко не би трябвало да промени гравитационните сили между планетите в Слънчевата система, както някои възприемат и раздухват подобни елементарни случки..., с други думи - търсят под вола - теле.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Много е палава Сънито за такива като мене. На нея й трябва стабилен мъж, който умее да говори. Мен не ме бива много в приказките, за това гледам да компенсирам в други области.
        чува бай мико и се подготвя за атака
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Много интересно!

          Откъде си сигурен- -какво точно й трябва" на някоя (си) от нета? (плоските аргументи са нещо като майтапа на голо)...
          По презумпция, на всяка жена й трябва стабилен мъж.

          Проблемът е, че повечето не са достатъчно убедителни, за да ни накарат да влезем в тази си роля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Много е палава Сънито за такива като мене. На нея й трябва стабилен мъж, който умее да говори. Мен не ме бива много в приказките, за това гледам да компенсирам в други области.

            Много интересно!

            Откъде си сигурен- -какво точно й трябва" на някоя (си) от нета? (плоските аргументи са нещо като майтапа на голо)...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Of course не отговаряте, да ме прощаваш.......по възраст, по пол...
              Наздраве!

              Толкова много полове се нароиха напоследък! Удоволствие им прави да се "самоопределят". Така се омесиха, размесиха и оплетоха. Как да бъдат сигурни "младите" в половата си идентичност?

              На мен, ако някоя леля вземе да ми пише, обикновено тя е от женски пол... ... Други "лели" не признавам. И се чудя (понякога) - напоследък - истинските лели нещо почнАха да позачезват от хоризонта... От годините ще да е..., все пропускаме и много други възможности. Бедна ни е фантазията, що е то "прилив" (и отлив на ценности)...

              ​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ма за останалото май нацелих
                русото си е запазено за тебе. Височка, кльощава, с плоско дупе ....
                След болестта набит, мускулест вече ги няма, все повече заприличвам на диня - расте тумбака а дръжката съхне ...
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  А сега да те видим, аджеба - дали си истински мъж...

                  Може пък да се окаже, че си такъв (по твоето определение)?

                  Според мен трябва да й казваш, че другите са дебелогъз...ти..., но не и тя..., иначе може да изплашиш птичето..., ама действаш на лични.... Изглежда ми свенлива (момата). Разбира се, рискуваш да получиш отговора: "Ама (и аз) също си имам мъж!", което от своя страна - може да се окаже спасение за теб...
                  Много е палава Сънито за такива като мене. На нея й трябва стабилен мъж, който умее да говори. Мен не ме бива много в приказките, за това гледам да компенсирам в други области.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Мразя да нося неща по себе си - часовници, пръстени, ланци - твърдо НьЕ. Никога не съм носил, дори подарени от приятелката ми.
                    Суетата ми е чужда - пари за суета минимални, под чужд женски натиск, дан ги злагам сред хайлайфааааааа
                    Ма за останалото май нацелих

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Гледам, пропуснат е Ботльо в профилирането, а след последните му вулгаризми по-доле профилът е ясен:

                      Коса - русолява, очи кафеви, ръст - среден до висок - як, набит. Облекло - черно стил балканска мъжка страст. Часовник за 50 бона на дясната китка.

                      Тъмни очила и бастун с диамантена лъвска глава в същия тон. Лъснати до блясък маратонки. Анцуг - много скъп и много черен. Солиден златен пръстен на показалеца. Ланци и вериги, както си му е редът.

                      Актьор прототип - Жерар Депардьо.
                      Банкер прототип - Доминик Строс Кан.
                      Обслужваща банка - банка “Антинари”, естествено.
                      Мразя да нося неща по себе си - часовници, пръстени, ланци - твърдо НьЕ. Никога не съм носил, дори подарени от приятелката ми.
                      Суетата ми е чужда - пари за суета минимални, под чужд женски натиск, дан ги злагам сред хайлайфааааааа
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Гледам, пропуснат е Ботльо в профилирането, а след последните му вулгаризми по-доле профилът е ясен:

                        Коса - русолява, очи кафеви, ръст - среден до висок - як, набит. Облекло - черно стил балканска мъжка страст. Часовник за 50 бона на дясната китка.

                        Тъмни очила и бастун с диамантена лъвска глава в същия тон. Лъснати до блясък маратонки. Анцуг - много скъп и много черен. Солиден златен пръстен на показалеца. Ланци и вериги, както си му е редът.

                        Актьор прототип - Жерар Депардьо.
                        Банкер прототип - Доминик Строс Кан.
                        Обслужваща банка - банка “Антинари”, естествено.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Паткан, тукашните лелки не отговарям на изискванията. От едното самоуважение, смятам, ще се въздържам от такавата кореспонденция.
                          Наздраве!
                          нямах никакво съмнение, кой веднага ще се поддаде на провокацията
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Of course не отговаряте, да ме прощаваш.......по възраст, по пол...
                            Наздраве!
                            Така е, но нова не бива да ни потапя в дълбока печал. Участниците във форума са много.
                            Наздраве!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Паткан, тукашните лелки не отговарям на изискванията. От едното самоуважение, смятам, ще се въздържам от такавата кореспонденция.
                              Наздраве!
                              Въздържай се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Of course не отговаряте, да ме прощаваш.......по възраст, по пол...
                                Наздраве!
                                Най-веке второто

                                Коментар

                                Working...
                                X