IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз си сипах втора водка Все още са малки по 50 грама
    Тука има програмисти, моля, отворете снимките, влезте в тях, съпоставяйте резолюция, точки, пиксели, фон, абе какво то се сетите, а , може и в интернет да търсите, търсете
    А тези снимки нищо не са, оооооо .... нееееее .... нееее ... още нищо не сте видели, това са абсолютно безобидни снимки


    А както казах администратора току що ги изтри
    Някой ако даде имейл, ще му изпратя снимки да си изплакнете очите

    Чаонавсч
    Last edited by kristina dimitrova (1); 01.06.2020, 19:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Как е в секса бай Стамен?Доволна ли си?Щото е мъж на години вече,а ти си в разцвета на силите си.
      Щото ако действително си толкова красива много мъже ще искат„да топнат чушката„по неговите думи.А като му се явяваш трета цигулка в оркестъра,надали ще си много доволна от това положение.

      Аве, мъШ! Аве, тъй ли се говори с дама, от позната двойка?

      Значи: ти по някаква воля - познаваш двамата. И питаш /НАСАМЕ/ дамата - дали той е добър в секса?

      Не се ли досещаш, че ако ги познаваш /независимо по какви причини/ - можеш да си говориш с него така - прямо? Предполагам, че НЯКОИ мъже правят това: обсъждат как са се представили дамите във връзката..., което /предполагам правят и НЯКОИ дами с приятелките си.

      НЯКОИ го правят /обсъждат/, но ПОВЕЧЕТО не споделят интимните си преживявания!

      А ти искаш от дамата на твой познат - да ти каже, как той се представя в секса?!?

      Аве! Що не си малко коригирате мерниците?

      Ако си толкова любопитен - има лични съобщения, има имейли - там проявявай клюкарското си любопитство, за да не ни е неудобно и на нас, които сме край теб - в публичния форум!

      .......................................

      Сигурно за теб е нормално, ако някой твой познат, в твое отсъствие - говори с жена ти за твоите сексуални изпълнения?

      Ако мислиш така - много неща ти липсват.

      Зная, че сега ще ми отговориш, че не се срамуваш от онова, което правиш в спалнята си, затова - не ти пука каква информация би дала съпругата ти в такава - крайно неприятна и нетактично изглеждаща обстановка, когато някой пита за теб, как се представяш в секса...

      Това ли би отговорил: че не ти пука! Е, наистина, ако отговориш точно така - много си зле! Много!

      Лошо е, че най-вероятно някои, които се колебаят - са директно дезориентирани от твоите кофти "уроци" и ти, самият няма как да им помогнеш, а точно обратно: създаваш у тях необосновано самочувствие...

      Бъди здрав!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        А-аа! Не така, нека не се обиждаме на антропологични белези! Само форумното му творчество навява на мисълта, че прекалява с психотропни средства.
        Прекаляването със субстанциите и забранените вещества се отразява силно и върху външните белези.

        Само който е виждал истински наркомани може да усети приликата на стамен и тях.
        Явно стамен е на сериозна доза от кафявото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Бай стамен на какво мяза....боже боже, Точно на некой наркоман.
          А-аа! Не така, нека не се обиждаме на антропологични белези! Само форумното му творчество навява на мисълта, че прекалява с психотропни средства.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Нещо пак не се връзва разказа ти.

            1) Значи профила е създаден от племеника ти който от години живее в Англия, защото искал да продаде златна монета. Само че постинга за златната монета е от 18 ноември 2013, 18.03 ч.. Профила е регистриран 2012 година. Като виден и грамотен "бизнесмен" не вярвам че за вас е прекалено трудно да направите една проста регистрация и то във ФОРУМ. Това не е ядрена физика.

            2) Първият коментар не е за златна монета, а за проект който явно е някаква глупост


            25 септември 2013, 18.46 ч.
            Инвестирайте в моя проект, той е отразен от много национални медии, преди 2 дни бях гост и в "Шоуто на Слави". Създавам уникален продукт без аналог в света. За да го завърша са необходими 15 000 лв. В завършен вид ще струва между 500 000 и 1 милион, зависи в коя държава ще се продаде !!! Който инвестира в проекта необходимата сума ще получи 10 процента от продажбата. Който се интересува повече да ми пише на e-mail - a, ще изпратя директни линкове и прочие.

            E-mail: sos8@abv.bg


            25.09.2013, 19:09
            Не четете внимателно, колега. Не съм казал, че проекта ми струва 15 К, а че са необходими за довършването му толкова ! Казах също, че проекта е без аналог в света и за първи път се прави нещо подобно в човешката история ! Продуктът е нетрадиционен и не е в категорията на масово известните и популярни начинания и бизнеси. За продажба на продукта като цяло БГ слабо ме интересува, интересува ме Имперска Русия.

            От тези два поста става дума за измама. Кой иска 15К заем и е готов да даде за уникалният си продукт 10% или 50К в най-песимистичният сценарии както и 100К в оптимистичният.

            Но това няма значение, не се връзва обяснението че профила е създаден за монета, профила е създаден за някакъв проект.



            И сега най -интересното от моето разследване, притаете дъх защото това доказва,че Бай стамен е вкарал бая хора във филма си

            18.11.2013, 08:26
            бай Стамен Тракториста
            Здравейте, продавам българска златна монета - ЧЕТВЕРОЕВАНГЕЛИЕ. Чисто нова, в капсула, минт състояние, със сертификат. Цената е супер - 130 лв. !!!! Пуснал съм я за продажба в аукцион.бг. , ето и директен линк, където можете да я видите. Който желае да ми пише на имейла: kiss_sos@abv.bg

            http://auction.bg/item.php?id=1581902

            ----------------------------------------------------------------------------------------------------
            18.11.2013, 13:22
            бай Стамен Тракториста
            Уважаеми г-н ivancholak,
            изказвате се неподготвен и ставате за смях на другите колеги. Наистина пишете глупости. Пообразовайте се малко първо в нумизматиката. Това не е материал и скрап, а златна юбилейна монета с определен тираж. Цената на тази монета върви между 140-150 лв. За доказателство прилагам офертите в момента в аукцион.бг и като потвърждение, че моята цена е най-ниската.

            http://auction.bg/item.php?id=1325764 - цена от 155 лв.

            http://auction.bg/item.php?id=1325078 - цена от 148 лв.


            http://auction.bg/item.php?id=1449444 - цена от 140 лв.

            Поздрави
            -------------------------------------------------------------------------------------------------

            Това са двата коментара на Бай стамен който иска да продава монета ЧЕТВЕРОЕВАНГЕЛИЕ в аукциона, Единственят коментар на "племеника" не е че той иска да продава монета която му е изпаднала, а да направи коментар колко е изгодна

            --------------------------------------------------------------------------------------------------
            18.11.2013, 19:03
            Писар

            гледам че цената на монетата "Четвероевангелие" е свалена на 120 лв. в аукциона, бих казал много добра цена за тези, които събират монетки.

            --------------------------------------------------------------------------------------------------

            Забелязахте ли имейлите, който маркирах в червено. На бай Стамен тракториста kiss_sos@abv.bgи на Писар sos8@abv.bg

            С това темата за мен относно криси, бай стамен и писар е приключена. Ясно е че зад всеки един от тези профили седи лицето бай стамен, а другите профили за с цел вероятно спам, измами, тролене и изпълняване на някакви поръчки. Сигурно има и още много други профили скрити и неактивни от години. Да възможно е всеки един от профилите да си има отделен притежател, но те са на свързана група от хора която както казах цели някакви облаги.
            Бай стамене как ще коментираш това??? Защо се правиш че не си видял поста ми. Чакам коментар ИЗМАМНИК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              EXTREME EROTIC LINE

              В момента само един мъж ме плаши и това не си ти Изобщо не си ми в категорията, ниска летва си, без да се обиждаш, десет писма ти написах и ти обясних да се държиш по-учтиво и културно, и да имаш поне малко мъжка чест и достойнство и престани да ме преследваш по темите, супер досаден си

              Ще си изпълня обещанието, ще изпратя снимки на всеки, който ми даде имейл. Още от утре. Днес смятам да се напия

              Като ви знам какви сте клюкарки няма в публичен форум да показвам подобни снимки, най-малкото администратора ще ги изтире

              Давате имейл и пращам снимки.
              Аз ти пиша да те раконспирирам затова и ти говоря така. Разбира се успях да те хвана бай стамене. Със сигурност аз съм този който те е наплашил, затова се скри в миша дупка че по 1-2 поста на седмица. Разкрит си

              Ще ти дам емайл да видия на кой си откраднал снимките..... ако я познавам ще стане забавно.

              Стиска ли ти да ми ги пратиш?
              А бай стамене???

              Коментар


              • Бай стамен на какво мяза....боже боже, Точно на некой наркоман. Е не знам кои са тия топ красавици дето му връзват. Със сигурност само некви забатачени лелки от близките села. То на село е така. Ела в София бай стамене да видим колко си тарикат и колко ще умаеш....


                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                  Какво стана с снимките от които ще онеемем и няма да можем да спим. Направи си ватър на устата нали, или матеев те уплаши че можем да проверим от къде са снимките или да разпознаем жената.
                  EXTREME EROTIC LINE

                  В момента само един мъж ме плаши и това не си ти Изобщо не си ми в категорията, ниска летва си, без да се обиждаш, десет писма ти написах и ти обясних да се държиш по-учтиво и културно, и да имаш поне малко мъжка чест и достойнство и престани да ме преследваш по темите, супер досаден си

                  Ще си изпълня обещанието, ще изпратя снимки на всеки, който ми даде имейл. Още от утре. Днес смятам да се напия

                  Като ви знам какви сте клюкарки няма в публичен форум да показвам подобни снимки, най-малкото администратора ще ги изтире

                  Давате имейл и пращам снимки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                    Трябваше да отговоря на едно важно писмо и полюбопитствах за какво си пишете тук
                    Селена е на ракия, аз пък съм на водка. Странно ... и двете пием
                    Тази вечер може и да прекаля, всъщност почти е сигурно, че ще прекаля, за да мога утре да си събера ума
                    Е, наздраве и от мен, кой каквото пие
                    Имам си ново аватарче
                    Как е в секса бай Стамен?Доволна ли си?Щото е мъж на години вече,а ти си в разцвета на силите си.
                    Щото ако действително си толкова красива много мъже ще искат„да топнат чушката„по неговите думи.А като му се явяваш трета цигулка в оркестъра,надали ще си много доволна от това положение.
                    Last edited by mirodes; 01.06.2020, 19:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                      Трябваше да отговоря на едно важно писмо и полюбопитствах за какво си пишете тук
                      Селена е на ракия, аз пък съм на водка. Странно ... и двете пием
                      Тази вечер може и да прекаля, всъщност почти е сигурно, че ще прекаля, за да мога утре да си събера ума
                      Е, наздраве и от мен, кой каквото пие
                      Имам си ново аватарче
                      Наздраве !!!
                      Ккаво стана със колата, ръката и снимките
                      Last edited by hazard; 01.06.2020, 19:11.

                      Коментар


                      • Какво стана с снимките от които ще онеемем и няма да можем да спим. Направи си ватър на устата нали, или матеев те уплаши че можем да проверим от къде са снимките или да разпознаем жената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Наздраве!
                          Специално на теб НАЗДРАВЕ
                          Благодаря ти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            Трябваше да отговоря на едно важно писмо и полюбопитствах за какво си пишете тук
                            Селена е на ракия, аз пък съм на водка. Странно ... и двете пием
                            Тази вечер може и да прекаля, всъщност почти е сигурно, че ще прекаля, за да мога утре да си събера ума
                            Е, наздраве и от мен, кой каквото пие
                            Имам си ново аватарче

                            Не се прави на алтав бай стамене. Дреме ни за новото ти аватарче или за каквото и да е било на фейк профилите ти.

                            И ти си като редко - архитекта. само дебили

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                              Трябваше да отговоря на едно важно писмо и полюбопитствах за какво си пишете тук
                              Селена е на ракия, аз пък съм на водка. Странно ... и двете пием
                              Тази вечер може и да прекаля, всъщност почти е сигурно, че ще прекаля, за да мога утре да си събера ума
                              Е, наздраве и от мен, кой каквото пие
                              Имам си ново аватарче
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Трябваше да отговоря на едно важно писмо и полюбопитствах за какво си пишете тук
                                Селена е на ракия, аз пък съм на водка. Странно ... и двете пием
                                Тази вечер може и да прекаля, всъщност почти е сигурно, че ще прекаля, за да мога утре да си събера ума
                                Е, наздраве и от мен, кой каквото пие
                                Имам си ново аватарче

                                Коментар

                                Working...
                                X