IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Сакън ако и пред коня ни сложиш, много дръзка взе да ставаш
    Така и трябва, Селена. Ако тигрицата не ръмжи, лесно може да бъде объркана с голяма котка. И някой ще си има проблеми
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

      Евго, като не си използвал услугите на компаньонки на каква база ги коментираш? От това, което си гледал по филмите? Ти само с филмите ли живееш и от тях ли само трупаш опит?? Ако визираш платените момичета на околовръстното шосе или момичетата по магистралите, да, те са с лоша хигиена и кофти изглеждат. Но за тираджиите са супер Но как ще говориш така за скъпо платените компаньонки, които вземат по 100 - 150 лева на час за стандартна услуга без нестандартните екстри? Били оръфани момичета? Те са на по 20 - 23 год. Ами че всяка втора от тях може да се яви на конкурс за красота, бе човек! И след сеанс с тях губиш ума и дума Не ни питай откъде ги знаем тези неща. Да кажем, че наши клиенти са споделяли с нас опита си с тях.

      THE MATRIX
      Зер, пари се дават, а по талавизора е безплатно ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Коригирам, някои от проблемите Ако я карахме по старата система наш Евго отдавна щеше да е сватосан и задомен от родителите на двамата млади. Щеше да бави вече трето бебе, а сега, с тази свободия даже не му пускат ...
        Нещо в поста ви не ми стана ясно, госпожо...

        Високият стил и недомлъвките са ми трудни за разбиране..., та - бихте ли могли, със свои думи и на достъпен език да ми обясните - може и с примери - какво означава, на един мъж "да не му пускат"?

        Зная, че ще се втурнат да ми обясняват и други хора, но аз държа И на вашето мнение!

        .........

        Бих казал, че съм съгласен на вашите обяснения и на лични съобщения, но нещо там се е сгов....сало и тази ми възможност - да ползвам (пиша и чета) лични съобщения - отпада за неопределено време...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

          Евго, като не си използвал услугите на компаньонки на каква база ги коментираш? От това, което си гледал по филмите? Ти само с филмите ли живееш и от тях ли само трупаш опит?? Ако визираш платените момичета на околовръстното шосе или момичетата по магистралите, да, те са с лоша хигиена и кофти изглеждат. Но за тираджиите са супер Но как ще говориш така за скъпо платените компаньонки, които вземат по 100 - 150 лева на час за стандартна услуга без нестандартните екстри? Били оръфани момичета? Те са на по 20 - 23 год. Ами че всяка втора от тях може да се яви на конкурс за красота, бе човек! И след сеанс с тях губиш ума и дума Не ни питай откъде ги знаем тези неща. Да кажем, че наши клиенти са споделяли с нас опита си с тях.

          THE MATRIX
          В сайтовете за запознанства съм виждал много такива жени. И приятели са ми разказвали.

          В самолета за Германия една такава седна до мен.

          Разпознавам без проблем курвенското излъчване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Класациите имат и регионални особености, на места например и камилите са доста ценени, но никъде жената не е много напред. Надали е случайност..
            Мдъъ, и козите също. Но все пак жените сме в клас Бозайници. Не върви някак да ни набутваш между пернатите и инсектите.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              До сега не съм ползвал такива услуги. Но според мен трябва да ги има.

              Мъжът в мен казва да ходя, но разумът ми казва, че са оръфани и мирзливи и са ниска топка.

              Наскоро гледах филм за Хенри 8 по Viasat History.

              Млдият Хенри 8 бил атлетичен и хубав мъжага, с много метреси и извънбрачни деца.

              После обаче става пълен и тромав, едва способен, и нямал мъжки наследник.

              Въпреки това успява да направи син, принц Едуард, който умира като тийнейджър.

              И след това се възкачва Елизабет 1, която управлява 40 години.




              Евго, като не си използвал услугите на компаньонки на каква база ги коментираш? От това, което си гледал по филмите? Ти само с филмите ли живееш и от тях ли само трупаш опит?? Ако визираш платените момичета на околовръстното шосе или момичетата по магистралите, да, те са с лоша хигиена и кофти изглеждат. Но за тираджиите са супер Но как ще говориш така за скъпо платените компаньонки, които вземат по 100 - 150 лева на час за стандартна услуга без нестандартните екстри? Били оръфани момичета? Те са на по 20 - 23 год. Ами че всяка втора от тях може да се яви на конкурс за красота, бе човек! И след сеанс с тях губиш ума и дума Не ни питай откъде ги знаем тези неща. Да кажем, че наши клиенти са споделяли с нас опита си с тях.

              THE MATRIX

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                не съм виждал по-здрава и щастлива връзка от тази на жрица на любовта с клиент. ))

                свободни отношения, без нервни сцени, чупене на посуда и тн.
                разкрепостен секс и никога не ги боли глава.

                само лошото е, че са малко нетрайни тия връзки.
                Имах един колега, лека му пръст, който казваше, че в животът на почти всеки мъж настъпва време, когато съпругата му започва често да му напомня, че не страда вече от главоболие. Но той /мъжът/ предпочита вече основно да си пие пиенето
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А не може ли някъде малко по-напред в класацията - след кучето и конят, например?
                  Наздраве!
                  Сакън ако и пред коня ни сложиш, много дръзка взе да ставаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Всички проблеми идват от глупавият стремеж хората да са ценени, по възможност без да дават нищо насреща Жените и те са част от хората/макар и малка част/
                    Двупосочна е улицата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      А не може ли някъде малко по-напред в класацията - след кучето и конят, например?
                      Наздраве!
                      Класациите имат и регионални особености, на места например и камилите са доста ценени, но никъде жената не е много напред. Надали е случайност..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        А не може ли някъде малко по-напред в класацията - след кучето и конят, например?
                        Наздраве!
                        Държа на мнението си, на първо място сред домашните любимци е жената, а чак след нея са кучето, конят, костенурките и др.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Оххххх така ме развесели

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Според мен е на двадесет и седмо място, между папагала и колорадския бръмбар..
                            А не може ли някъде малко по-напред в класацията - след кучето и конят, например?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Това няма да е моя случай. И в момента имам кандидатка.

                              Те и в Западна Европа се женят и раждат късно.


                              И за да е щастлива една връзка, трябва да има 2 неща: секс и пари,



                              Само не забравяй, че и ти си кандидат за ❤️ й.

                              А онова нещо, дето се зовяло Любов, се срещало само в приказките и правело хората нещастни......
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                не съм виждал по-здрава и щастлива връзка от тази на жрица на любовта с клиент. ))

                                свободни отношения, без нервни сцени, чупене на посуда и тн.
                                разкрепостен секс и никога не ги боли глава.

                                само лошото е, че са малко нетрайни тия връзки.
                                Оххххх така ме развесели

                                Пък и пари сакат пушините
                                Last edited by Selena; 17.06.2020, 10:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X