IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами така де. Аз затова казвам, че мъжът не трябва да показва раздразнение от тези неща. От една страна е проверка колко е мотивиран мъжът от друга страна ако е мотивиран ама не достатъчно игрите могат да го мотивират повече, хаха

    Но в онзи случай беше по-различно, де. Но както и да е

    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хайде, сега ... приказки от "Хиляда и една нощ". Ама въобще не си прав, Money. Не е манипулиране, а мотивиране
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      [/B]

      Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

      Какво отнасяме в отвъдното?
      В отвъдното отнасяме сано опита който сме натрупали в отминалият живот.Отнасяме само това което ни е в главата всичко материално оставяме тук.Човек има повече сетива и тела отколкото ползва на земята...Всеки разумен човек трябва да взема от Природата само толкова колкото му е необходимо за живот а не да ламти щото след нас идват други..За съжаление съвременният човек се изроди за Западната миризлива консуматорска простотия изобщо няма да говоря.Бог определя каква материална играчка и за колко време да притежаваме тук на Земята.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev4o Разгледай мнение

        Този въпрос едва ли има човек който да си го задава, и ако Да - то да си отговаря на него сериозно! Но пък не знам защо прочитайки го веднага се сетих за две мнения на хора, ако не толкова известни то достатъчно познати, които според мен доста добре илюстрират точно този аспект от живота на един човек, и осъзнаването на които спомагат за това той да заживее по-добре, по-качествено и по-пълноценно, а именно:

        „Смъртта е разграничаване от всичко това, което не сме. Тайната на живота е да умрем преди да умрем, и да осъзнаем че всъщност смъртта не съществува.”

        „Трябва да умреш няколко пъти, преди наистина да заживееш.”

        И дори им направих мой собствен анализ.

        Но не това май беше предметът на темата в която пиша в момента...
        Смърт няма има преминаване от едно състояние в друго.В природата всичко е кръговрат..Никой човек не бива да се страхува от смъртта щото и да се страгува няма да му се размине.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Постоянно ми се случва, да не бъда разбрано правилно, но това е голям собствен проблем. Давам си сметка, че в повечето случаи се дължи на това, че мислено преработвам много неща, които спестявам и не споделям, (защото как да се изкажат толкова неща едновременно) и казвам обикновено заключенията. Но за непредубедният читател, казаното може да звучи превратно, и дори неразбираемо (когато са спестени межднинните фази). Затова и поправих поста, за да има уж по-малко двусмислие. В моите постове често има двусмислия и трисмислия .Знам си тез недостъци и се все по-често се старая да ги избягвам, както се казва, - човек се учи и чрез опит. Практическият извод от това за Евго би могло да бъде - да не се оставя на предубежденията си, но да сбъдне нов опит във вълнуващата го проблематика

          Разбирам. Намирам сходствА. (без да ги търся)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev4o Разгледай мнение

            Този въпрос едва ли има човек който да си го задава, и ако Да - то да си отговаря на него сериозно! Но пък не знам защо прочитайки го веднага се сетих за две мнения на хора, ако не толкова известни то достатъчно познати, които според мен доста добре илюстрират точно този аспект от живота на един човек, и осъзнаването на които спомагат за това той да заживее по-добре, по-качествено и по-пълноценно, а именно:

            „Смъртта е разграничаване от всичко това, което не сме. Тайната на живота е да умрем преди да умрем, и да осъзнаем че всъщност смъртта не съществува.”

            „Трябва да умреш няколко пъти, преди наистина да заживееш.”

            И дори им направих мой собствен анализ.

            Но не това май беше предметът на темата в която пиша в момента...
            Смъртта за човека е същата като за всяко живо същество на планетата.С повечето споделяме общи гени и колкото по-късно в процеса на еволюцията сме се отделили,толкова и общите гени са повече.Човекът си мисли,че като е по-умен от животните,е специален и ще продължи да съществува и след смъртта,ама не е така.С шимпанзето човекът има 98 процента общи гени.Така че каквото се случва с шимпанзето се случва и с човека след смъртта.
            Макар че не е лошо например да съществува Валхала-през деня мъжете се бият и състезават помежду си,вечерта сядат за пир на обща маса,а през нощта правят секс с жени.Какво повече му трябва на един мъж?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Поправил си поста си, което промени смисъла му. Щях да пиша, но не и след поправката.

              .............

              СпомнИ си какво пише Дилов, няколко поста по-долу: "когато изпълни "предназначението си", жената великодушно оставя мъжа край себе си до края на живота му."

              В тоя смисъл: късметлия си! Животът е готин, защото всяка следваща наша стъпка ни води към съвършенството. (другото да тъпотии)
              Постоянно ми се случва, да не бъда разбрано правилно, но това е голям собствен проблем. Давам си сметка, че в повечето случаи се дължи на това, че мислено преработвам много неща, които спестявам и не споделям, (защото как да се изкажат толкова неща едновременно) и казвам обикновено заключенията. Но за непредубедният читател, казаното може да звучи превратно, и дори неразбираемо (когато са спестени межднинните фази). Затова и поправих поста, за да има уж по-малко двусмислие. В моите постове често има двусмислия и трисмислия .Знам си тез недостъци и се все по-често се старая да ги избягвам, както се казва, - човек се учи и чрез опит. Практическият извод от това за Евго би могло да бъде - да не се оставя на предубежденията си, но да сбъдне нов опит във вълнуващата го проблематика

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Имах преди време, но беше незаслужено и болестно ревнива (чак обсебваща), пък и меркантилният елемент го имаше, а някак ми е вградено в личностния тип да не понасям този философски уклон Не понасям и изневярата и не можех да приема да съм обвиняем в нещо подобно, Тъй, че събитията бяха предрешени. Минало-заминало
                Поправил си поста си, което промени смисъла му. Щях да пиша, но не и след поправката.

                .............

                СпомнИ си какво пише Дилов, няколко поста по-долу: "когато изпълни "предназначението си", жената великодушно оставя мъжа край себе си до края на живота му."

                В тоя смисъл: късметлия си! Животът е готин, защото всяка следваща наша стъпка ни води към съвършенството. (другото да тъпотии)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  [/B]

                  Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

                  Какво отнасяме в отвъдното?
                  Този въпрос едва ли има човек който да си го задава, и ако Да - то да си отговаря на него сериозно! Но пък не знам защо прочитайки го веднага се сетих за две мнения на хора, ако не толкова известни то достатъчно познати, които според мен доста добре илюстрират точно този аспект от живота на един човек, и осъзнаването на които спомагат за това той да заживее по-добре, по-качествено и по-пълноценно, а именно:

                  „Смъртта е разграничаване от всичко това, което не сме. Тайната на живота е да умрем преди да умрем, и да осъзнаем че всъщност смъртта не съществува.”

                  „Трябва да умреш няколко пъти, преди наистина да заживееш.”

                  И дори им направих мой собствен анализ.

                  Но не това май беше предметът на темата в която пиша в момента...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Важното е, че над 800 метра надморска височина, наклонен терен и пресечена местност, калпавите трудно виреят.

                    Изпъчих се и се усмихнах. Как да не изкажа суперлативите си към твоите: ум и ерудиция?

                    (интересно, защо, докато пишех "ерудиция", след първите две букви "ер" - телефонът ми изписа "еротика"... грешно ми подсказва!)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      [/B]

                      ....

                      Какво отнасяме в отвъдното?
                      "..правете си такива съкровища, които можете да отнесете в отвъдното..." - цитат от некоя си библия, забравих коя точно , че не са една или две...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        [/B]

                        Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

                        Какво отнасяме в отвъдното?
                        Широко известни са трите предсмъртни желания на Сюлейман Великолепни - за лекарите, които да носят ковчега му, за разпръснатото по земята злато и скъпоценни камъни и празните му ръце, които да се виждат.

                        По-малко познати са думите на хан Герай, който е бил заточен от Крим в България /тогава част от Османската империя/. Макар и заточеник, той бил от елита на империята - богат и човек с огромно влияние и мощ.

                        В залезът на своя живот, почерпил мъдрост от годините си, с всичкото това могъщество зад гърба си, споделил, че ще отиде в гроба като всеки друг човек. Едни любими терлици имал, но дори тях нямал да може да вземе в отвъдното.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                          Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
                          Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

                          Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.
                          Честно казано нищо не разбрах.Какво точно имаш предвид с юнашкото доверие от софиянци,което не си имала с хора от други населени места?
                          Наистина ми е интересно откъде го имате това чувство за превъзходство софиянци спряло хората от другите населени места.Щото не си единствената с такова мнение.Често ми се е случвало като работя със софиянци те да демонстрират подобно отношение и най-смешното е,че наистина очакваха да ги смятам за нещо повече ,само защото живеят в София.Естествено при мен подобни номера не минават,щото аз преценявам хората по интелектуалният багаж,знанията,уменията ,културата и ценностната система.И чак ми ставаше смешно как се изненадваха,че не им козирувам щом ми кажат,че са от София.
                          Даже се е случвало по курорти като се запозная със софиянци да ме питат от кой квартал на София съм,все едно хора от други градове и села не могат да сисе позволят да платят 150 лв за хотел.
                          А най-интересното е,че съм си имал работа с много добри професионалисти от София и нито един от тях не е демонстрирал превъзходство,защото живее в София.
                          Last edited by mirodes; 09.06.2020, 21:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
                            Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

                            Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.


                            Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

                            Какво отнасяме в отвъдното?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Интересно с какво провинциалното мислене се различава от столичното?
                              Щото досега си мислех,че мисленето на човек се формира от образование,култура,интелект ,социална среда,професия,пък то било в зависимост от това дали живее в София или другаде.
                              Та би ли ме информирала с какво мисленето на някой наркодилър от Люлин е по-стойностно в очите ти от мисленето на лекар от Смолян?
                              Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
                              Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

                              Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Имах преди време, но беше незаслужено и болестно ревнива (чак обсебваща), пък и меркантилният елемент го имаше, а някак ми е вградено в личностния тип да не понасям този философски уклон Не понасям и изневярата. Тъй, че събитията бяха предрешени. Минало-заминало
                                Не стига, че си математик, ами и с философията се заиграваш
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X