IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Специално гейове ли търси да гледаш или предполагаш, че са такива?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Толкова си прав за Евго, колкото си бил и в темата за НИ



      След операта скоро ще опровергае няколко заблудени хора тук.

      Миродес и Бертрам могат да ви потвърдят, че не съм бот.

      Преди малко пуснах страхотно клипче (романтично) на жената и й писах. Ezperanza на Енрике Иглесияс, тя обаче не реагира.

      Хомо бандит също не съм, възпитаван съм в старите ценности.


      В Америка обаче гейовете са много хубави мъже, като от каталог, всичко им е перфектно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от garnet Разгледай мнение
        Отдавна чета темата и се забавлявам.
        бот евго прави шоу. Не знаех, че изкуствения интелект толкова е напреднал.
        Ако евго е реален човек, на всички ни е ясно, че е обратен. Лошо няма, не го съдя.
        Даже много ме кефи как разсъждава. Тотална щета от тотално досие.
        Толкова си прав за Евго, колкото си бил и в темата за НИ

        19.06.2020, 19:22

        1300/евро/м.кв в София. Лудост е това. Очаквам до 6м. поне 30% спад.
        След операта скоро ще опровергае няколко заблудени хора тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами аз и моите приятели също сме мъже,ама не си хвърляме парите в имоти и да се хвалим кой колко имоти имал. Не знам какво му е мъжкото на това.Няма как да разбера хора,които вместо да си позволят висок стандарт на живот, спестяват и си вкарват парите в имоти.
          Не познавам хора, които имат много имоти и живеят бедно, докато събират пари за още имоти. Стандарта на живот не може да расте до безкрай. Човек не може да изяде повече от един стек на вечеря. Може да изпие повече от бутилка вино, но не бива. Може да издържа повече от една жена, но не е морално.

          Коментар


          • Отдавна чета темата и се забавлявам.
            бот евго прави шоу. Не знаех, че изкуствения интелект толкова е напреднал.
            Ако евго е реален човек, на всички ни е ясно, че е обратен. Лошо няма, не го съдя.
            Даже много ме кефи как разсъждава. Тотална щета от тотално досие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              А, ма те момчетата просто обичат да си мерят… имотите. Ти не вземай всичко за чиста монета

              Това си е мъжка черта все пак.

              Boys will be boys.
              Ами аз и моите приятели също сме мъже,ама не си хвърляме парите в имоти и да се хвалим кой колко имоти имал. Не знам какво му е мъжкото на това.Няма как да разбера хора,които вместо да си позволят висок стандарт на живот, спестяват и си вкарват парите в имоти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Въпросът е отношението към имотите. Все едно са някаква свещена крава. Какво значение дали имаш пет или десет имота?Щом имаш къде да живееш за какво са ти повече.
                А, ма те момчетата просто обичат да си мерят… имотите. Ти не вземай всичко за чиста монета

                Това си е мъжка черта все пак.

                Boys will be boys.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
                  Човешкото око е ненаситно.

                  Дори милионерите често пъти "нещо не са наред". Стиснати, не дават пари на децата си и в един момент някой ги изиграва и им взема парите чрез изпипана измамна схема.

                  В имотната тема по цял ден се коментират линкове и хипотетични ситуации. И не се прави обективна оценка на цените и тенденциите, преекспонира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ми тука се обсъждат имоти щото е такъв форума.
                    Въпросът е отношението към имотите. Все едно са някаква свещена крава. Какво значение дали имаш пет или десет имота?Щом имаш къде да живееш за какво са ти повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
                      Имам една теория за недоимъка в детството и последствията от него, но ми е малка базата за да категоризирам нещата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?
                        Ми тука се обсъждат имоти щото е такъв форума.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Аааа, ето какво било
                          Я го питай какво мисли за съжителството с германка. Спокойните мъже в по-голямата си част обичат темпераментни и огнени жени. Но може и да си попаднала на изключението.

                          п.с. видях, че си изтрила поста и махнах цитата.
                          Да, не обичам да поствам излишни лични данни, но Евго е добро момче и по-добре германка, вярвай ми. И да позна, на луди, темпераментни жени им трябват спокойни мъже за баланс, но при Евго трябва не особено емоционална и по-скоро практична жена.

                          Няма как да е друга. Друга ще го побърка, а той ще я направи нещастна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ти може и да си така, ама има хора ще издухат гарнитурата, ако споделят съкровището. От думата разходи им побелява брадата, а като чуят излишни харчове, все едно ги ритат по глезените.
                            Това си е болестно състояние. В гроба ли ще ги носят тия пари и имоти?

                            Коментар




                            • Аааа, ето какво било
                              Я го питай какво мисли за съжителството с германка. Спокойните мъже в по-голямата си част обичат темпераментни и огнени жени. Но може и да си попаднала на изключението.

                              п.с. видях, че си изтрила поста и махнах цитата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Постоянно се подиграваше и се правеше на остроумна, за моя сметка. Без дори да знае какъв е случая. Дано нейният намери 25-годишна и да ходят по хотели всяка седмица,

                                Много хора от форума са ми писали на личи, включително мъже на 60+, които могат да са ми баща, и казват: "Тези неща, които ги разказваш, са така. И ние имаме познати, не могат да си намерят свестна жена, в този меркантилен и объркан свят. Обаче спри да пишеш заради общия тон в темата. И трябва по някакъв начин да си решиш въпроса."

                                Това ми пишат.
                                Евго, ти ще решиш дали да пишеш или не.
                                Твой избор.
                                Ако спреш темата ще умре, но каквото и да решиш помисли върху някой от постовете, имам какво да извлечеш от тях. Темата, колкото и да ти се струва, че те осмива, може само да ти помогне.

                                Коментар

                                Working...
                                X