IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    [/B]

    Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

    Какво отнасяме в отвъдното?
    Този въпрос едва ли има човек който да си го задава, и ако Да - то да си отговаря на него сериозно! Но пък не знам защо прочитайки го веднага се сетих за две мнения на хора, ако не толкова известни то достатъчно познати, които според мен доста добре илюстрират точно този аспект от живота на един човек, и осъзнаването на които спомагат за това той да заживее по-добре, по-качествено и по-пълноценно, а именно:

    „Смъртта е разграничаване от всичко това, което не сме. Тайната на живота е да умрем преди да умрем, и да осъзнаем че всъщност смъртта не съществува.”

    „Трябва да умреш няколко пъти, преди наистина да заживееш.”

    И дори им направих мой собствен анализ.

    Но не това май беше предметът на темата в която пиша в момента...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Важното е, че над 800 метра надморска височина, наклонен терен и пресечена местност, калпавите трудно виреят.

      Изпъчих се и се усмихнах. Как да не изкажа суперлативите си към твоите: ум и ерудиция?

      (интересно, защо, докато пишех "ерудиция", след първите две букви "ер" - телефонът ми изписа "еротика"... грешно ми подсказва!)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        [/B]

        ....

        Какво отнасяме в отвъдното?
        "..правете си такива съкровища, които можете да отнесете в отвъдното..." - цитат от некоя си библия, забравих коя точно , че не са една или две...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          [/B]

          Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

          Какво отнасяме в отвъдното?
          Широко известни са трите предсмъртни желания на Сюлейман Великолепни - за лекарите, които да носят ковчега му, за разпръснатото по земята злато и скъпоценни камъни и празните му ръце, които да се виждат.

          По-малко познати са думите на хан Герай, който е бил заточен от Крим в България /тогава част от Османската империя/. Макар и заточеник, той бил от елита на империята - богат и човек с огромно влияние и мощ.

          В залезът на своя живот, почерпил мъдрост от годините си, с всичкото това могъщество зад гърба си, споделил, че ще отиде в гроба като всеки друг човек. Едни любими терлици имал, но дори тях нямал да може да вземе в отвъдното.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
            Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

            Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.
            Честно казано нищо не разбрах.Какво точно имаш предвид с юнашкото доверие от софиянци,което не си имала с хора от други населени места?
            Наистина ми е интересно откъде го имате това чувство за превъзходство софиянци спряло хората от другите населени места.Щото не си единствената с такова мнение.Често ми се е случвало като работя със софиянци те да демонстрират подобно отношение и най-смешното е,че наистина очакваха да ги смятам за нещо повече ,само защото живеят в София.Естествено при мен подобни номера не минават,щото аз преценявам хората по интелектуалният багаж,знанията,уменията ,културата и ценностната система.И чак ми ставаше смешно как се изненадваха,че не им козирувам щом ми кажат,че са от София.
            Даже се е случвало по курорти като се запозная със софиянци да ме питат от кой квартал на София съм,все едно хора от други градове и села не могат да сисе позволят да платят 150 лв за хотел.
            А най-интересното е,че съм си имал работа с много добри професионалисти от София и нито един от тях не е демонстрирал превъзходство,защото живее в София.
            Last edited by mirodes; 09.06.2020, 21:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

              Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
              Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

              Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.


              Точно. Трябва все пак да се даде шанс на другия, по дяволите!

              Какво отнасяме в отвъдното?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Интересно с какво провинциалното мислене се различава от столичното?
                Щото досега си мислех,че мисленето на човек се формира от образование,култура,интелект ,социална среда,професия,пък то било в зависимост от това дали живее в София или другаде.
                Та би ли ме информирала с какво мисленето на някой наркодилър от Люлин е по-стойностно в очите ти от мисленето на лекар от Смолян?
                Дълги години съм работила със софиянци на юнашко доверие, като доверието беше в посока към мен. Това - същото, беше много трудно постижимо с хора с друг резидънс.
                Е, ако трябва да съм точна тези "софиянци" не бяха 3-то поколение такива.

                Евго все се страхува, че някоя ще му вземе нещо. Така връзки не се градят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Имах преди време, но беше незаслужено и болестно ревнива (чак обсебваща), пък и меркантилният елемент го имаше, а някак ми е вградено в личностния тип да не понасям този философски уклон Не понасям и изневярата. Тъй, че събитията бяха предрешени. Минало-заминало
                  Не стига, че си математик, ами и с философията се заиграваш
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Вал извинявай ама да не се опитваш да ни убеждаваш в софийското интелектуално превъзходство???
                    Не си го и помисляй.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                      По баирите женските персонажи са:
                      - готини спортни мацки, стоящи добре в кариерата
                      - шемети с фиксация в еко и други модни трендове
                      - и такива, които не знаят къде са попаднали
                      Последните са неговият таргет.
                      Важното е, че над 800 метра надморска височина, наклонен терен и пресечена местност, калпавите трудно виреят.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
                        Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.
                        Вал извинявай ама да не се опитваш да ни убеждаваш в софийското интелектуално превъзходство???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Исках да кажа......дали имаш половинка?
                          Имах преди време, но беше незаслужено и болестно ревнива (чак обсебваща), пък и меркантилният елемент го имаше, а някак ми е вградено в личностния тип да не понасям този философски уклон Не понасям и изневярата и не можех да приема да съм обвиняем в нещо подобно, Тъй, че събитията бяха предрешени. Минало-заминало
                          Last edited by precakanoto; 09.06.2020, 21:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Evgo, извинявай, но много провинциално ти е мисленето. Не знам от къде си, но много свита ти е душата. Отпусни я.
                            Читави момичета няма да срещнеш в кръчма. Ходи на латино танци или уроци по танго.Съотношението жени-мъже на такива мероприятия е 80/20 - Парето.
                            Интересно с какво провинциалното мислене се различава от столичното?
                            Щото досега си мислех,че мисленето на човек се формира от образование,култура,интелект ,социална среда,професия,пък то било в зависимост от това дали живее в София или другаде.
                            Та би ли ме информирала с какво мисленето на някой наркодилър от Люлин е по-стойностно в очите ти от мисленето на лекар от Смолян?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Имам доста по-малка сестра. Свястна е, въпреки че е малко глупавичка и съвсем леко меркантилна, но има добро сърце и затова не я давам
                              Исках да кажа......дали имаш половинка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Имам доста по-малка сестра. Свястна е, въпреки че е малко глупавичка и съвсем леко меркантилна, но има добро сърце и затова не я давам

                                Все едно, че ми описваш Евго!

                                Точно за него е! Давай си благословията!

                                Коментар

                                Working...
                                X