IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    и по-добре. спестили са ти набутване с подаръци и черпаване.
    Можеше някоя да поддаде,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      +100



      Имал съм 2 случки със стари моми, все още не са женени.

      Иначе културни, с професии, запознаваме се оналйн, чатим и получаваме обща представа един за друг. Разбираме се за среща на кафе в центъра. В деня на срещата пращат SMS или пишат, че не могат да дойдат.
      и по-добре. спестили са ти набутване с подаръци и черпаване.
      препоръка е

      Коментар


      • Който иска да поразбере какво искат жените, непременно трябва да гледа постановката "Мъжът на жена ми".

        Уникално представление.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Какво искат жените? И те не знаят, брат какво искат, еманципацията им обърка мозъците

          Еманципацията има толкова общо с женствеността, колкото глобалното затопляне с автобуса за Долно Уйново. Всъщност не – има много повече общо. Векторите им на влияние са толкова противопосочни, че взаимно се анихилират. Винаги съм се наблюдавал кое може най-много да ме подразни в една жена и засега без каквато и да е конкуренция на първо място стои еманципацията. Не онзи нормален човешки импулс да бъдеш себе си, а това, което кара една жена да спре да бъде жена и вместо това да се впусне да доказва себе си, своята независимост, да вледени сърцето си само, за да не изглежда слаба или ранима. Онзи провокиран феминизъм, който превръща отношенията в борба между половете, във война кой да носи панталоните. Мъжките момичета винаги са ме ужасявали.

          От нея, еманципацията , братче, тръгват половината проблеми на човечеството. Ако не и повече от половината. Това е най-страшната болест за човечеството в последните 100 години. Еманципацията, която сами си измислихме, даде на жените всичко друго, но не и повече женственост, съпричастност, търпение, любов, разбирателство, спокойствие ….. Мога да продължавам да изброявам до безкрай загубеното, защото тя наистина нищо хубаво и полезно не даде на жените. Даде им стреса, кариерата, стремежа за успех на всяка цена, липсата на време и грижи за децата и семейството, липсата на време за себе си, направи ги шофьорки, направи ги повече мъже, отколкото жени. Поне да ги беше отървала от чистенето, готвенето, гладенето, месечните неразположения, родителските срещи, отговорността за възпитанието на децата ни. Поне да им беше дала мускули и здрав кръст… А то – нищо!

          Феминизмът, гей движенията, джендър дивотиите и прочее либерални простотии и тъпотии в едно с модата, козметиката и пластичната хирургия извършиха в края на 20-ти век истинско покушение, световен терористичен акт срещу изконното мъжко начало, идентичност и тоталното мъжко господство. Но колкото и да се напъват жените и да умножават и издигат своите социални роли, колкото и да ходят наперено и с маршова стъпка, колкото и да вдигат акциите на твърдите неща – съперничеството, волята за власт, силата, битките, славата – мъжете пак си остават и ще си останат винаги властелините на света. Цената на човешкия живот пада, но времето и грижите необходими да се отгледа от сперматозоид и яйцеклетка истински мъж, остават непроменени, константна величина. Да ме прощават жените , но така стоят нещата. Така. Точка.

          А какво направи еманципацията на нас, мъжете – направи ни обратното в повечето случаи. Докара ни до там да се чудим кой е по-мъж вкъщи. Почти ни е докарала до положението да се борим за равни права с жените. Малко остана. Скоро ще си стоим вкъщи и ще въртим домакинството и ще шетаме… Апокалиптично, нали?

          Моята съпруга казва : Искам да си бъда само просто жена – да си възпитавам детето, да обръщам внимание на мъжа си, да се грижа за дома ни, да имам сили да дарявам на детето ни и на мъжа си и на целия свят нежност и любов… Затова съм с нея и не искам друга
          +100



          Имал съм 2 случки със стари моми, все още не са женени.

          Иначе културни, с професии, запознаваме се оналйн, чатим и получаваме обща представа един за друг. Разбираме се за среща на кафе в центъра. В деня на срещата пращат SMS или пишат, че не могат да дойдат.

          Коментар


          • Практичните Саксонци го направиха това.
            Да изкарат домакините от къщите и да се повишава БВП.
            За това и пускат децата на училище на 5г. за да тръгва жената на работа по-рано.
            ​​​​​​

            Коментар


            • Какво искат жените? И те не знаят, брат какво искат, еманципацията им обърка мозъците

              Еманципацията има толкова общо с женствеността, колкото глобалното затопляне с автобуса за Долно Уйново. Всъщност не – има много повече общо. Векторите им на влияние са толкова противопосочни, че взаимно се анихилират. Винаги съм се наблюдавал кое може най-много да ме подразни в една жена и засега без каквато и да е конкуренция на първо място стои еманципацията. Не онзи нормален човешки импулс да бъдеш себе си, а това, което кара една жена да спре да бъде жена и вместо това да се впусне да доказва себе си, своята независимост, да вледени сърцето си само, за да не изглежда слаба или ранима. Онзи провокиран феминизъм, който превръща отношенията в борба между половете, във война кой да носи панталоните. Мъжките момичета винаги са ме ужасявали.

              От нея, еманципацията , братче, тръгват половината проблеми на човечеството. Ако не и повече от половината. Това е най-страшната болест за човечеството в последните 100 години. Еманципацията, която сами си измислихме, даде на жените всичко друго, но не и повече женственост, съпричастност, търпение, любов, разбирателство, спокойствие ….. Мога да продължавам да изброявам до безкрай загубеното, защото тя наистина нищо хубаво и полезно не даде на жените. Даде им стреса, кариерата, стремежа за успех на всяка цена, липсата на време и грижи за децата и семейството, липсата на време за себе си, направи ги шофьорки, направи ги повече мъже, отколкото жени. Поне да ги беше отървала от чистенето, готвенето, гладенето, месечните неразположения, родителските срещи, отговорността за възпитанието на децата ни. Поне да им беше дала мускули и здрав кръст… А то – нищо!

              Феминизмът, гей движенията, джендър дивотиите и прочее либерални простотии и тъпотии в едно с модата, козметиката и пластичната хирургия извършиха в края на 20-ти век истинско покушение, световен терористичен акт срещу изконното мъжко начало, идентичност и тоталното мъжко господство. Но колкото и да се напъват жените и да умножават и издигат своите социални роли, колкото и да ходят наперено и с маршова стъпка, колкото и да вдигат акциите на твърдите неща – съперничеството, волята за власт, силата, битките, славата – мъжете пак си остават и ще си останат винаги властелините на света. Цената на човешкия живот пада, но времето и грижите необходими да се отгледа от сперматозоид и яйцеклетка истински мъж, остават непроменени, константна величина. Да ме прощават жените , но така стоят нещата. Така. Точка.

              А какво направи еманципацията на нас, мъжете – направи ни обратното в повечето случаи. Докара ни до там да се чудим кой е по-мъж вкъщи. Почти ни е докарала до положението да се борим за равни права с жените. Малко остана. Скоро ще си стоим вкъщи и ще въртим домакинството и ще шетаме… Апокалиптично, нали?

              Моята съпруга казва : Искам да си бъда само просто жена – да си възпитавам детето, да обръщам внимание на мъжа си, да се грижа за дома ни, да имам сили да дарявам на детето ни и на мъжа си и на целия свят нежност и любов… Затова съм с нея и не искам друга

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Оф, пак ме ядеш.


                За да си намери половинка човек, трябва да има харесване и привличане от двете страни.

                Всичко друго е бла бла.....

                Аз съм имал няколко кандидатки, но не съм ги одобрявал поради различни сериозни причини. А и бях малък, 20+ и не съм искал да се женя толкова рано и то за неподходяща жена.
                При тебе всичко е някакви сложни пресмятания свързани със странни желания..Вземи се в ръце бе човек....времето ти изтича.Подреди приоритетите си и кое ти е най важно дете ли жена ли семейство какво ти си знаеш...В тебе има нещо което пречи на Природата сама да си свърши работата....Любовта не е това което четеш по разните му тъпашки романи..Любовта е друго нещо което явно още не си осъзнал...Когато я има и е истинска човек просто не може да и се противопостави тя го помита направо..и няма време за желания и сметки за имоти...В такова време нищо материално няма значение..Когато истински обичаш някого ти винаги го оставяш свободен...Тръгнат ли съмнения ама тя какво прави сега дали не е с друг това не е любов а нещо друго....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Евго бе ти тва жената до тебе като домати на пазаря Г.Кирков ли я търсиш?Казах ти отдавна и пак повтарям ти никога няма да имаш жена и семейство поради една проста причина.Нямаш сърце нямаш душа...Никоя стойностна жена няма да ти се върже на имотните простотии...и търговско просташкия манталитет.Не се живее с пари имоти и обществено положение.Ти имота на майка и ли ще чукаш или нея?Парите на баща и ли ще целуваш и прегръщаш или нея?И не разбирам защо се учудваш а не разбираш че Природата е взела мерки такива индивиди да не се размножават..Знам че съм жесток но някой трябваше да ти го каже накрая..Не го правя за да те обиждам знам и че няма да се замислиш върху написаното а просто ще ме напсуваш..Но беше време някой да ти зашлеви един як шамар.

                  Оф, пак ме ядеш.


                  За да си намери половинка човек, трябва да има харесване и привличане от двете страни.

                  Всичко друго е бла бла.....

                  Аз съм имал няколко кандидатки, но не съм ги одобрявал поради различни сериозни причини. А и бях малък, 20+ и не съм искал да се женя толкова рано и то за неподходяща жена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Поради някакви причини ....... момичето не допуска мъже до себе си и няма приятел от поне 3-4 години.

                    Но се държи мило и възпитано.

                    А аз на плажа не чета книги, а почивам, събирам тен и гледам дали ще мине някоя мадама,

                    Освен това, съм забелязъл, че жени, които не са големи мацки, но са учили и са умни, понякога се комплексират и се затварят в себе си, и си стоят моми дълго време. А могат да се пласират лесно, ако се издокарат и се хвърлят на врата на някой (загорял) мъж. Няма да ги върне,
                    Евго бе ти тва жената до тебе като домати на пазаря Г.Кирков ли я търсиш?Казах ти отдавна и пак повтарям ти никога няма да имаш жена и семейство поради една проста причина.Нямаш сърце нямаш душа...Никоя стойностна жена няма да ти се върже на имотните простотии...и търговско просташкия манталитет.Не се живее с пари имоти и обществено положение.Ти имота на майка и ли ще чукаш или нея?Парите на баща и ли ще целуваш и прегръщаш или нея?И не разбирам защо се учудваш а не разбираш че Природата е взела мерки такива индивиди да не се размножават..Знам че съм жесток но някой трябваше да ти го каже накрая..Не го правя за да те обиждам знам и че няма да се замислиш върху написаното а просто ще ме напсуваш..Но беше време някой да ти зашлеви един як шамар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Е. можеше и да е по зле , тя да чете сама на плажа , а той да чисти сам у дома.
                      Поради някакви причини ....... момичето не допуска мъже до себе си и няма приятел от поне 3-4 години.

                      Но се държи мило и възпитано.

                      А аз на плажа не чета книги, а почивам, събирам тен и гледам дали ще мине някоя мадама,

                      Освен това, съм забелязъл, че жени, които не са големи мацки, но са учили и са умни, понякога се комплексират и се затварят в себе си, и си стоят моми дълго време. А могат да се пласират лесно, ако се издокарат и се хвърлят на врата на някой (загорял) мъж. Няма да ги върне,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Явно не си чел коментарите в имотната тема, има една малка подробност , ето циаттите:

                        ЕВГО : Ние миналата година я канихме на гости при нас. И си говорихме много, добил съм представа как стоят нещата. Тя съответно също си е изградила мнение за мен. Обаче, предпочита да чисти вкъщи, вместо да идем на плаж заедно.

                        ТНМ : Когато един мъж допадне на една жена, започва игра, стара колкото сътворението на света - нарича се "съблазняване". Ако съответният господин не събуди съответния интерес, настава едно тежко главоболие, почистване на къщата, ходене с мама по магазините, общо взето - имитиране на заетост

                        Познават се от 1 година и кво ? Едно голямо нищо, приказки, лафчета, гости и пак приказки, ТЯ си е изградила мнение за младежа Евго и накрая тя си чисти сама в къщи, а Евго си чете сам на плажа книги
                        Е. можеше и да е по зле , тя да чете сама на плажа , а той да чисти сам у дома.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Не бива всичко да се свежда до собствения опит.

                          Всеки е свободен да взаимства от "чуждият опит" - колкото желае, но...

                          ... в повече от случаите НЯКОИ се опитват да натресат своя опит някому.

                          Благодаря, предпочитам сам да се опаря, или дори да продължавам да се.паря, но не и да взаимствам чужди грешки, които някой отчита като "свой опит".

                          Някои от нас - достатъчно СМЕ експериментирали, за да продължаваме съзнателно да захапваме кукичката на въдицата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Четох 2 книги, починах си много хубаво и варосах една голяма стая на вилата ми.
                            Бяхме на море 3 седмици, но нямаше самотни моми на плажа. А и не бива да смущавам спокойствието на самотна непозната, без да ми е дала знак.

                            Отделно лятото съм свалил 4 кг и съм се стегнал, почти съм като момче. С хубав тен.

                            Много ми допада стила ти Асо Пика, но при пандемия запознанствата с непознати са трудни.
                            То тъй , без женско ще варосваш не ами...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              Афористично: за мъжа - изборът, с много малки изключения (т.е. - почти винаги) - е грешен...
                              ​​​​​​
                              Не бива всичко да се свежда до собствения опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Хората минат ли 40-те, не им е вече голяма цел в живота да сключват брак (могат да съжителстват и да имат партньори де),
                                преглътнали са, че може да нямат деца, живота не е толкова зле и така,
                                свободата е зарибяваща за някои, спестяват си евентуални проблеми със грешен избор,
                                малки деца и тийнеджъри на стари години,
                                освен ако човек не срещне Точният човек за брак, ама вероятността е малка ....
                                Не, че е лошо и да се живее семейно и без брак, ако ще и деца да се раждат ...

                                Афористично: за мъжа - изборът, с много малки изключения (т.е. - почти винаги) - е грешен...

                                При дамите може да има нюанси, но - ако изборът е грешен - това важи за двойката.

                                ​​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X