IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    И кой ще го гледа това дете?Сам мъж да гледа бебе е адски трудно. Да не говорим колко негативно ще се отрази на детето липсата на майка. Хайде без баща може, ама без майка ще има много негативни последици.
    Че, как кой!? Той ще си го гледа. Жените всичките или мръсници или смотани ... Може ли такава жена да бъде майка на детето му!?
    Наздраве!

    И без баща последиците не са приятни. Детето се нужда от двама адекватни родители.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
      Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
      Вярно, после ще трябва сам да се грижиш за него или нея, но това едва ли ще ти създава грижи. Като те чета, бая инерция си набрал.
      И кой ще го гледа това дете?Сам мъж да гледа бебе е адски трудно. Да не говорим колко негативно ще се отрази на детето липсата на майка. Хайде без баща може, ама без майка ще има много негативни последици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не съм клел Чаената чаша, но след многото подиграви й пожелах мъжът й да я смени. И тя се оплаши.


        И престанете да се ровите в проблемите на хората!
        Чакай, чакай....ти си вадиш хастара темата после се сърдиш.
        И освен всичко често любопитстваш и разпитваш колегите, кой, как, какво. Рядко някой ти се връзва на опитите.
        Не мисли, че те обиждат хората. Мисля, че голяма маст се опитваме да ти помогнем.
        Твоя воля дали ще се вслушаш или ще си знаеш твоята.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ако продължава в същия дух, така ще стане.


          Не съм молил жените, просто им предложих настоятелно и сериозно.
          Въъъъх, уплаши ма!!! Отивам да търся орехова шума, да прекадя, че да си изчистя аурата .
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ако продължава в същия дух, така ще стане.


            Не съм молил жените, просто им предложих настоятелно и сериозно.
            няма да кълнеш, защото казват, че то се обръща.

            май много делово подхождаш към нещата.
            може би ако се познавате по-добре и откриете нещо сходно...
            а не както аз си го представям разговора;
            на теб ти минава времето, на мен също, айде да взема да те забременя.

            какво стана с оная мома, дето и обсъждахме снимките тука
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Евго, спри да кълнеш, а се вслушай в тнм и искай съвети.....
              Не съм клел Чаената чаша, но след многото подиграви й пожелах мъжът й да я смени. И тя се оплаши.


              И престанете да се ровите в проблемите на хората!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                кака, да не те застигне и теб някое проклятие
                Дълбоко се съмнявам Евго да е запознат с всичките ритуали и наричания, които са свързани с произнасянето на проклятие. Нито, че е запознат с часовете и дните от месеца, когато това се прави. Днешният и утрешен ден със сигурност на са благоприятни
                Също така съм убедена, че не умее да взема предпазни мерки, необходими на изричащия проклятието, защото то има свойството да се обръща и да носи вреда точно на този, който го е нарекъл.
                Наздраве!

                Но ..., за всеки случай ще си проверя безопасната игла, която нося на подплатата на якето си.
                Last edited by tnm; 15.11.2022, 14:02.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ако продължава в същия дух, така ще стане.


                  Не съм молил жените, просто им предложих настоятелно и сериозно.
                  Евго, спри да кълнеш, а се вслушай в тнм и искай съвети.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    кака, да не те застигне и теб някое проклятие
                    Ако продължава в същия дух, така ще стане.


                    Не съм молил жените, просто им предложих настоятелно и сериозно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Никакви шансове нямаш. От такива като теб жените бягат и не се обръщат. Казвам ти, без да влагам и грам обида в думите си.
                      кака, да не те застигне и теб някое проклятие
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.
                        Сумата за сурогации в чужбина е доста голяма - мин. 40 000 евро.

                        Имам шанс, просто не търся както трябва. Имаше и пандемия.


                        Откакто проклех Чаената чаша, която ми се подиграваше, вече не пише тук,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.
                          Без пари при него едва ли ще стане.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            защото още има шанс да стане по нормалния начин, нито съм куц, нито съкат
                            Никакви шансове нямаш. От такива като теб жените бягат и не се обръщат. Казвам ти, без да влагам и грам обида в думите си.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
                              Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
                              Коментирали сме го назад в темата. На Евго не му се дават пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А бе, човек! Щом си финансово осигурен, защо те си осигуриш сурогатна майка. В част от бившите републики на СССР това е законно.
                                Наемаш си адвокат, плащаш си и след около година се оборудваш с наследник.
                                Вярно, после ще трябва сам да се грижиш за него или нея, но това едва ли ще ти създава грижи. Като те чета, бая инерция си набрал.
                                защото още има шанс да стане по нормалния начин, нито съм куц, нито съкат

                                Коментар

                                Working...
                                X