IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Оня ден гледам едно анимационно филмче с децата и във филмчето казаха,че принцесата се оженила за друга принцеса.И дъщеря ми на 6 години ме пита как така принцесата се жени за друга жена, а не за мъж.Промиват мозъците на децата още от малки.Холивуд се е превърнал в една машина за пропаганда на либерастки ценности. Вече няма филм без гей или лесбийка,а Орфей и елфите са негри.Аборта се прокламира като висша ценност.
    https://trud.bg/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D...8%D1%82%D0%B5/
    Last edited by Julius_BG; 15.11.2022, 16:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      Че тя всичко си е казала, но не намерила кой да и помогне да крещи и да вика след опера
      Но нямаше предвид в спалнята.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Да , псевдо комфорта насаден от едни "хорица" които ни искат в образа на зомбирани консуматори . По възможност да бъдем и обратни или нещо в таз посока .....
        Оня ден гледам едно анимационно филмче с децата и във филмчето казаха,че принцесата се оженила за друга принцеса.И дъщеря ми на 6 години ме пита как така принцесата се жени за друга жена, а не за мъж.Промиват мозъците на децата още от малки.Холивуд се е превърнал в една машина за пропаганда на либерастки ценности. Вече няма филм без гей или лесбийка,а Орфей и елфите са негри.Аборта се прокламира като висша ценност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Един път ми каза, че искала да ходи на опера и после да крещи и да вика.

          Че тя всичко си е казала, но не намерила кой да и помогне да крещи и да вика след опера

          Коментар


          • Колегата Миро много го харесвам. Държи се мъжкарски, умен е (не всеки може да спечели "Стани богат" и да завърши право) и споделям почти всички от вижданията му,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Това е положението. Белите хора не искат да си нарушават комфорта.В резултат изчезват .А бъдещето е на бонговците и ахмедовците.
              Да , псевдо комфорта насаден от едни "хорица" които ни искат в образа на зомбирани консуматори . По възможност да бъдем и обратни или нещо в таз посока .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                +1
                Тук списващите сте информирани и начетени, но темата е публична и я четат различни хора, за това подкрепям Миро с медиен цитат:



                като по това време белите ще са малцинство във всяка една държава на планетата.
                Това е положението. Белите хора не искат да си нарушават комфорта.В резултат изчезват .А бъдещето е на бонговците и ахмедовците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  миро е дърдорко, но в случая може и да е прав.

                  направи поне още един сериозен опит с това момиче.
                  И как ме разбра,че съм дърдорко?Да не си ми светил,та да знаеш какво съм правил?А и не си спомням да съм парадирал с много женски завоевания или пък с имоти като други във форума.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Пише ми от дъжд на вятър, когато тя реши.

                    Аз пиша културно с жените, никога вулгарно, и й казах, че трябва да ми каже има ли някакви планове за нас, да си знам, тя си трае.


                    От моя опит.......изглежда няма опит с мъжете, притеснителна е, дори като говори малко засича. Но иначе е чиста, от добро семейство, майка й е учителка. Един път ми каза, че искала да ходи на опера и после да крещи и да вика.

                    Искала да си купи нещо в провинцията, да си има градина и оранжерия, каза ми пролетта като ходя в почти запустялото село на баба и дядо, да я викам......да ми помага да чистим двора,

                    Дори на снимките позира малко откачено, както видяхте на една от тях.
                    Зацепих. Държи се откачено = момичето притежава вътрешен духовен живот и душевност.

                    Сложна работа.

                    Как да обясним на чук какво е клавесин?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Миро беше писал, че не ми трябва отракана кака, която е свирила на всички нахакани пичове в квартала, до 50 г.
                      миро е дърдорко, но в случая може и да е прав.

                      направи поне още един сериозен опит с това момиче.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        това за мен е много важно.

                        купи 2 билета на хубаво място за някоя добра опера и я покани.
                        па после ако трябва викай и крещи с нея на излизане от операта

                        аз имам една позната, преди много години тя ми каза,
                        че като се напиела обича да тича в кръг и да вие и джавка.
                        как ти се вижда?
                        а иначе нормална като човек и като поведение.
                        Миро беше писал, че не ми трябва отракана кака, която е свирила на всички нахакани пичове в квартала, до 50 г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Пише ми от дъжд на вятър, когато тя реши.

                          Аз пиша културно с жените, никога вулгарно, и й казах, че трябва да ми каже има ли някакви планове за нас, да си знам, тя си трае.


                          От моя опит.......изглежда няма опит с мъжете, притеснителна е, дори като говори малко засича. Но иначе е чиста, от добро семейство, майка й е учителка. Един път ми каза, че искала да ходи на опера и после да крещи и да вика.

                          Искала да си купи нещо в провинцията, да си има градина и оранжерия, каза ми пролетта като ходя в почти запустялото село на баба и дядо, да я викам......да ми помага да чистим двора,

                          Дори на снимките позира малко откачено, както видяхте на една от тях.
                          това за мен е много важно.

                          купи 2 билета на хубаво място за някоя добра опера и я покани.
                          па после ако трябва викай и крещи с нея на излизане от операта

                          аз имам една позната, преди много години тя ми каза,
                          че като се напиела обича да тича в кръг и да вие и джавка.
                          как ти се вижда?
                          а иначе нормална като човек и като поведение.

                          а, и след операта седнете някъде да пиете по едно, 2 питиета.
                          това много сближава, както каза полаксчо.
                          Last edited by ratten; 15.11.2022, 14:50.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            жалко. пишете ли си все още?
                            ако да, питай я, какво не е харесала на тая среща и дали може да го промениш.

                            дори и да не се навие да се виждате пак, поне може да даде някаква идея, кое да подобриш за следващата жена.

                            така и не каза, какво значи да се държи откачено
                            те жените понякога странно си се държат
                            Пише ми от дъжд на вятър, когато тя реши.

                            Аз пиша културно с жените, никога вулгарно, и й казах, че трябва да ми каже има ли някакви планове за нас, да си знам, тя си трае.


                            От моя опит.......изглежда няма опит с мъжете, притеснителна е, дори като говори малко засича. Но иначе е чиста, от добро семейство, майка й е учителка. Един път ми каза, че искала да ходи на опера и после да крещи и да вика.

                            Искала да си купи нещо в провинцията, да си има градина и оранжерия, каза ми пролетта като ходя в почти запустялото село на баба и дядо, да я викам......да ми помага да чистим двора,

                            Дори на снимките позира малко откачено, както видяхте на една от тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              В Африка мъжете имат по 10-15 деца от няколко жени.

                              Много са надарени и не познават предпазните средства. Но нямат пари и едно дете да гледат и ги обричат на мизерия.

                              В България имаме няколко пресни примера за многодетни бащи - Тервел, Владо Николов и Бареков. И Бареков е почнал да ги увеличава на моите години, 4 деца за 7 години и едно от преди.


                              Ратко, с онази нищо няма да стане. Няма интерес и се държи откачено.
                              жалко. пишете ли си все още?
                              ако да, питай я, какво не е харесала на тая среща и дали може да го промениш.

                              дори и да не се навие да се виждате пак, поне може да даде някаква идея, кое да подобриш за следващата жена.

                              така и не каза, какво значи да се държи откачено
                              те жените понякога странно си се държат
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                Днес светът вече е с 8 милиарда жители. И все по-малък става процента на бялата раса.В нито една държава коефициентът на плодовитост сред белите европейци и потомците им по света не е над 2,1 колкото е необходимо, за да се увеличава населението. Така че всички европейски народи намаляват,а най-бързо намаляват българите. На печелившите честито.Бъдещето е на Бонго от Конго и Ахмед от Афганистан.
                                +1
                                Тук списващите сте информирани и начетени, но темата е публична и я четат различни хора, за това подкрепям Миро с медиен цитат:

                                в Азия в момента живее най-голяма част от човечеството - 2.3 млрд. в Източна и Югоизточна и 2.1 млрд. в Централна и Южна. Но това са и района на намаляваща раждаемост, като се очаква към 2060 г. най-голямата концентрация на население на планетата да е на друг континент - 3.6 млрд. души ще живеят в Африка на юг от Сахара.
                                като по това време белите ще са малцинство във всяка една държава на планетата.
                                В същото време общият темп на растеж на световното население се забавя.

                                Коментар

                                Working...
                                X