IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    При теб е пак по-добре. Евго ме праща направо при Павароти и Кабае
    Ти стой при Слепаков

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Да де-ама тия, към които е насочена тая пропаганда,а те са основно белите, така или иначе намаляват. А Африка само за 30 години ще удвои населението си от 1.6 милиарда до 3.2 милиарда през 2050г.Наред с пропагандата на хомосексуализма, абортите, наркотиците се пропагандира заселването на Европа с африканци и араби.А в САЩ с латиноси. В ход е "The great replacement "заместването на бялото население на Европа и САЩ с хора от други раси.Още преди 2050г белите американци ще са под 50 процента в САЩ,във Великобритания това ще стане за белите британци до 2060г,същото се очаква и за Франция и Германия па това време, а и други държави в Западна Европа.
      Не е само към белите, пълно е с обратни и от другите раси. Просто пропагандата върви по-успешно в развитите и по-богатите държави. А те в по-голямата си част са "бели". А там където основната им грижа е оцеляването, не им е до тези неща. В моментата когато им се вдигне стандарта и те стават "бели".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Друго си е концерт на слепаков
        При теб е пак по-добре. Евго ме праща направо при Павароти и Кабае

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
          Не знам защо пращате Евго и момичето на опера. Ако някой иска да пукне от скука нека иде на опера. Няма по скучно нещо от операта. Ако някой знае- да каже.
          Друго си е концерт на слепаков

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

            Нормално, все някак трябва да намалят популацията, че скоро няма да можем да се изхранваме.
            Същевременно на икономиката са и нужни продажби(хора), за да не изгърми.
            Цунг цванг.....
            Да де-ама тия, към които е насочена тая пропаганда,а те са основно белите, така или иначе намаляват. А Африка само за 30 години ще удвои населението си от 1.6 милиарда до 3.2 милиарда през 2050г.Наред с пропагандата на хомосексуализма, абортите, наркотиците се пропагандира заселването на Европа с африканци и араби.А в САЩ с латиноси. В ход е "The great replacement "заместването на бялото население на Европа и САЩ с хора от други раси.Още преди 2050г белите американци ще са под 50 процента в САЩ,във Великобритания това ще стане за белите британци до 2060г,същото се очаква и за Франция и Германия па това време, а и други държави в Западна Европа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Явно има, щом момичето е пожелало да отиде на опера...
              Разбирам те. Намека ти е, че Евго е по скучен от операта, но аз съм сигурен че не е така.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Пише ми от дъжд на вятър, когато тя реши.

                Аз пиша културно с жените, никога вулгарно, и й казах, че трябва да ми каже има ли някакви планове за нас, да си знам, тя си трае.


                От моя опит.......изглежда няма опит с мъжете, притеснителна е, дори като говори малко засича. Но иначе е чиста, от добро семейство, майка й е учителка. Един път ми каза, че искала да ходи на опера и после да крещи и да вика.

                Искала да си купи нещо в провинцията, да си има градина и оранжерия, каза ми пролетта като ходя в почти запустялото село на баба и дядо, да я викам......да ми помага да чистим двора,

                Дори на снимките позира малко откачено, както видяхте на една от тях.
                Евго, Евго.....има нужда жената да се разтовари емоционално. Какво чакаш, води я на селото....а и общият труд сближава, там ще стане работата. Но без излишни приказки, действия трябват. Както е казал народа....лозето не ще молитва, иска мотика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Само допълвам, че абортираните са предимно от една раса.
                  През социализма много жени са забременявали за 3-ти път от мъжа си, но са ги махали. Не било прието с по 3 деца и нямало къде да ги гледат (нямат детска стая).

                  Или пък не понасят мъжа си и не искат да раждат пак от него.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                    Не знам защо пращате Евго и момичето на опера. Ако някой иска да пукне от скука нека иде на опера. Няма по скучно нещо от операта. Ако някой знае- да каже.
                    Явно има, щом момичето е пожелало да отиде на опера...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Откакто е разрешен легално аборта през 50-е години досега има над 6 милиона аборта .А са се родили около 7 милиона деца.Т.е почти толкова деца са убити,колкото са и родени.
                      Само допълвам, че абортираните са предимно от една раса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                        Не знам защо пращате Евго и момичето на опера. Ако някой иска да пукне от скука нека иде на опера. Няма по скучно нещо от операта. Ако някой знае- да каже.
                        Аз харесвам опера и може да идем.

                        Пуснете си М. Кабайе и Павароти да видите какви хубави арии имат,

                        Коментар


                        • Не знам защо пращате Евго и момичето на опера. Ако някой иска да пукне от скука нека иде на опера. Няма по скучно нещо от операта. Ако някой знае- да каже.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Оня ден гледам едно анимационно филмче с децата и във филмчето казаха,че принцесата се оженила за друга принцеса.И дъщеря ми на 6 години ме пита как така принцесата се жени за друга жена, а не за мъж.Промиват мозъците на децата още от малки.Холивуд се е превърнал в една машина за пропаганда на либерастки ценности. Вече няма филм без гей или лесбийка,а Орфей и елфите са негри.Аборта се прокламира като висша ценност.
                            Нормално, все някак трябва да намалят популацията, че скоро няма да можем да се изхранваме.
                            Същевременно на икономиката са и нужни продажби(хора), за да не изгърми.
                            Цунг цванг.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              +1
                              Ако следварителните хапчета у нас бяха забранени, както са в Полша и в повечето щати, щях да съм баща на поне 4 деца.
                              Нека да има хапчета обаче, за след изнасилване, но да се изписват само с рецепта.
                              Откакто е разрешен легално аборта през 50-е години досега има над 6 милиона аборта .А са се родили около 7 милиона деца.Т.е почти толкова деца са убити,колкото са и родени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Оня ден гледам едно анимационно филмче с децата и във филмчето казаха,че принцесата се оженила за друга принцеса.И дъщеря ми на 6 години ме пита как така принцесата се жени за друга жена, а не за мъж.Промиват мозъците на децата още от малки.Холивуд се е превърнал в една машина за пропаганда на либерастки ценности. Вече няма филм без гей или лесбийка,а Орфей и елфите са негри.Аборта се прокламира като висша ценност.
                                +1
                                Ако следварителните хапчета у нас бяха забранени, както са в Полша и в повечето щати, щях да съм баща на поне 4 деца.
                                Нека да има хапчета обаче, за след изнасилване, но да се изписват само с рецепта.

                                Коментар

                                Working...
                                X