IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ще докараш на момчета беля на главата. За протокола, каквото навремето казах на Миро важи и за Евго.

    Предупредила съм аз

    ПП мама му стара това мъжете все вървите по линията на най-малкото съпротивление и после олеле какво стана и защо така стана???!!!
    А вие що пускате мъзга като искате по най-голямото?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      А мое ли да яде и пие кола във виктория?
      Аа!

      Ей го бре!

      НАЙ-ИСТИНСКИЯ БОТ !!! Останалите сте ботове-аматьори!
      (писани от първокурсник по информатика в Пернишкия университет)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Що бе то и бот може да се програмира да реагира на ключови думи
        А мое ли да яде и пие кола във виктория?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Стига глупости. И аз и Евго сме си напълно реални хора. Смяташ ли,че ако бях бот щях да реагирам с псувни на обидите и подигравките по мой адрес?
          Грам не фащате от хумор... явно сте някакви свръх-докачливи!

          Ами аз накрая (неслучайно) не изключвам дори самия себе си да съм 'бот' в матрицата.

          'ноо сте задръстени! Никакво чувство за самоирония.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Що бе то и бот може да се програмира да реагира на ключови думи
            Може.Ама надали с толкова изразни средства като мен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Онзи ден гледам едно клипче на един руски “гуру”, който развличайки средно тъпи жени е развил цял бизнес. Според този чичко 52% от световното население било с бисексуални наклонности. Ти да видиш. Модерни времена …
              И най-умните жени са си тъпи в определена степен. Моята майка беше учителка по математика и определено Ай Кю -о й е доста високо.Ама вярва на врачки и баячки.Ти също вярваш в зодиите и,че характера на човек зависи от това кога е роден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Стига глупости. И аз и Евго сме си напълно реални хора. Смяташ ли,че ако бях бот щях да реагирам с псувни на обидите и подигравките по мой адрес?
                Що бе то и бот може да се програмира да реагира на ключови думи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  След което някой да потвърди, че Миродес и Бертрам не са ботове... и така нататък по веригата!
                  (софтуер 'софтуеру' не експайърва лиценза)

                  Докато не се окажем всички в матрицата от съня на братя/сестри Уашовски!
                  Стига глупости. И аз и Евго сме си напълно реални хора. Смяташ ли,че ако бях бот щях да реагирам с псувни на обидите и подигравките по мой адрес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Така е - ние вече сме изхвърчали с няколко км напред (оженили, станали бащи, развели...) пък рибата още плава необезпокоявана у гьола!

                    А междувременно тефлона на тиганя заминал...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
                      Тази тема все повече почва да изключва жените. На кой му пука как изглеждат гейовете и колко са....както се шегувахме като по-млади, колкото повече са, толкова повече жени ще останат за нас.
                      Онзи ден гледам едно клипче на един руски “гуру”, който развличайки средно тъпи жени е развил цял бизнес. Според този чичко 52% от световното население било с бисексуални наклонности. Ти да видиш. Модерни времена …

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                        Според мен големият проблем между мъже и жени е скоростта с която всеки пол образно казано “загряв”. Тук ти говоря за нормални жени, а не за бръмчалки и прочее простакеси.
                        Така е - ние вече сме изхвърчали с няколко км напред (оженили, станали бащи, развели...) пък рибата още плава необезпокоявана у гьола!

                        А междувременно тефлона на тиганя заминал...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Миродес и Бертрам могат да ви потвърдят, че не съм бот.
                          След което някой да потвърди, че Миродес и Бертрам не са ботове... и така нататък по веригата!
                          (софтуер 'софтуеру' не експайърва лиценза)

                          Докато не се окажем всички в матрицата от съня на братя/сестри Уашовски!
                          Last edited by Julius_BG; 17.11.2022, 07:58.

                          Коментар


                          • Тази тема все повече почва да изключва жените. На кой му пука как изглеждат гейовете и колко са....както се шегувахме като по-млади, колкото повече са, толкова повече жени ще останат за нас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Миродес и Бертрам могат да ви потвърдят, че не съм бот.

                              Преди малко пуснах страхотно клипче (романтично) на жената и й писах. Ezperanza на Енрике Иглесияс, тя обаче не реагира.

                              Хомо бандит също не съм, възпитаван съм в старите ценности.


                              В Америка обаче гейовете са много хубави мъже, като от каталог, всичко им е перфектно.
                              Те гейовете принципно са елегантни и поддържани - каква загуба на материал уви.

                              Сега за жените да си говорим, не се разсейвай, това с клипчето е прекрасно, че си го направил и ще ти кажа къде бъркаш.

                              Очакваш мигновени резултати, а жената образно казано е устроена като бавен реотан. Тя загрява бавно и постепенно, т.е. клипчетата трябва да се пускат периодично, поне около месец - в един момент, когато е свикнала, леко разреждаш и после пак почваш.

                              По някое време се обаждаш и каниш на среща и не е задължително да е тежка скъпа вечеря - излет, изложба, пикник, кино - такива неща и общувай - знам, че не ти е любимото “да ѝ слушаш глупостите”, но тя за да се настрои за интимност трябва да се почувства сигурна и обгрижена, така че ще се наложи да знаеш любимите ѝ неща, сори, но това е положението - щом искаш секс - ще ѝ слушаш глупостите

                              Мен колко клипчета ми пускат на ден ти е бедна фантазията .

                              Принципът е следният - системни дребни жестове на внимание, докато се отвори вратата. Аз ако съм мъж си подбирам пет шест мадами и почвам атаката паралелно без да се терзая особено - накрая все някоя врата със сигурност ще се отвори.

                              Според мен големият проблем между мъже и жени е скоростта с която всеки пол образно казано “загрява”. Мъжът е почти веднага “готов” то си му е в природата, при жената обаче това е доста по-бавен процес.

                              Тук ти говоря за нормални жени, а не за бръмчалки и прочее простакеси.

                              Дано си хванал пойнта .
                              Last edited by Arana; 17.11.2022, 08:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Бил съм в Америка, и от филми, от разкази на хора......съдя, че са такива.
                                Разкажи ни за девойките зад голямата локва. И аз съм бил там. Един месец обикалях. Момичетата в мегаполисите бяха на топ ниво.

                                П.П. Поведението на Байдън днес не беше консервативно. Не знам дали е бил възпитан в старите ценности. Човекът е демократ, либерал, широко скроен, но със сигурност не е консервативен.
                                Американският лидер отбеляза, че мускулите на ръката на руснака са по-големи от главата му

                                Коментар

                                Working...
                                X