IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    То искало и пари да дава.Това й увлечение няма негативни последици, ама показва, че и най-умните жени са си малко тъпи. С изключение на жена ми-тя нито в зодии вярва,нито във врачки и баячки,нито е набожна.
    Бойко го е казал - и най-умният си е малко прост

    И за мъже и за жени ва̀жи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      тука е ИНВЕСТИТОРСКИ ФОРУМ ма.
      не за префърцунени лицемерни кифли. Кой е на неправилното място маааа
      Айнщайн, ами ако се окаже, че имам повече активи от теб, но не парадирам с тях?

      Всеки простак с кал по задните части се дразни от интелигентните хора. Мъка си е.

      Но това са си твои дефицити, брат, сори няма как да ти се помогне.

      Айде пак почнахме на “ма” - характерен изразен похват и “лексикон” за висша форма инвеститор. Марш в ляво.

      Той и мон амура ми се дуеше пък сега си налегна парцалките. И ти така.

      Чети сега тука за “лицемерните кифли” , зер социализЪма те е научил все пак да четеш:

      “…Стигнахме във Виена и спряхме в традиционният хотел "Лондон". Слугите снеха от колата моята чанта, поискаха да вземат и бай Ганьовите дисаги, но той от деликатност ли, кой знае, не им ги даде:

      - Как ще им ги дадеш бе, братко, гюл е това - не е шега, миризма силна - ще бръкне да извади някое шише - иди го гони сетне! Знам ги аз тях. Ти не ги гледай, че са такива мазни (бай Ганьо искаше да каже учтиви, но тая дума е още нова в нашия лексикон, забравя се), не гледай, че се увиват около тебе. Защо се увиват? Мигар доброто ти мислят? Айнц, цвай! Гут моргин, па все гледат да докопат нещо. Ако не - бакшиш! Аз защо пазя на излизане от хотела да се изнижа мълчешката.. Просяци! На тогоз крайцер, на оногоз крайцер - няма изкарване!
      Last edited by Arana; 17.11.2022, 09:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Няма да имат същия характер, но по други причини. Сега, ако жената не дава пари за тези свои увлечения - оставете я да си има хоби.

        Това, че двама мъже не разбират нещо си е в реда на нещата .
        То искало и пари да дава.Това й увлечение няма негативни последици, ама показва, че и най-умните жени са си малко тъпи. С изключение на жена ми-тя нито в зодии вярва,нито във врачки и баячки,нито е набожна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ти си семпъл човечец със семпло, пошло, елементарно, вулгарно мислене и отношение към живота. В частност избиваш и някакви комплекси към жените, а когато се избиват комплекси си има някаква причина.

          Но форумът се нуждае от всякаква флора и фауна.

          Бутай ме в игнор листата и не ме занимавай с глупости
          тука е ИНВЕСТИТОРСКИ ФОРУМ ма.
          не за префърцунени лицемерни кифли. Кой е на неправилното място маааа
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Бижу съм,щото изобщо не се притеснявам да си казвам мнението независимо от реакцията на другите хора.Малко хора са откровени за това,което мислят.
            А майка ми още е жива, така че все още е умна.И на 71 години още дава уроци на ученици.Но тая нейна привързаност към врачки и баячки не я разбирам.И двамата с баща ми я подиграваме за това,ама това изобщо не я бърка. Както и теб като виждам. Огнени зодии и прочие глупости. Все едно ако в един и същ ден се родят дете в гетата на Калкута и дете в някое кралско семейство, те ще имат един и същ характер.
            Няма да имат същия характер, но по други причини. Сега, ако жената не дава пари за тези свои увлечения - оставете я да си има хоби.

            Това, че двама мъже не разбират нещо си е в реда на нещата .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              За пореден път ИСТИНАТА е лошо отношение ?!?!?!?
              Е целофанени ЛЪЖИ си ги търсете другаде.
              Префърцунени лицемерни "дами" са ми в игнор листата. АЗ ЛЪЖЦИ НЕ ХАРЕСВАМ, и никога няма да харесвам, камо ли да се и съобразявам с техните искания и желания. Та или ставаш нормален ИСКРЕН човек или ДГД (знам че го можеш, че и кеф ти прави)
              Ти си семпъл човечец със семпло, пошло, елементарно, вулгарно мислене и отношение към живота. В частност избиваш и някакви комплекси към жените, а когато се избиват комплекси си има някаква причина.

              Но форумът се нуждае от всякаква флора и фауна.

              Бутай ме в игнор листата и не ме занимавай с глупости

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ако намалиш вулгаризмите и лошото отношение по принцип към жените, току виж ти отговоря
                За пореден път ИСТИНАТА е лошо отношение ?!?!?!?
                Е целофанени ЛЪЖИ си ги търсете другаде.
                Префърцунени лицемерни "дами" са ми в игнор листата. АЗ ЛЪЖЦИ НЕ ХАРЕСВАМ, и никога няма да харесвам, камо ли да се и съобразявам с техните искания и желания. Та или ставаш нормален ИСКРЕН човек или ДГД (знам че го можеш, че и кеф ти прави)
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мдам, вярвам и ти и Евго сте все огнени зодии - те са най-големите емоционални дървета в целия зодиак.

                  Умна жена е била майка ти.

                  Ти си, ти си ни новото форумно интелектуално бижу. Стой тук, че инак оттече темата у ряката
                  Бижу съм,щото изобщо не се притеснявам да си казвам мнението независимо от реакцията на другите хора.Малко хора са откровени за това,което мислят.
                  А майка ми още е жива, така че все още е умна.И на 71 години още дава уроци на ученици.Но тая нейна привързаност към врачки и баячки не я разбирам.И двамата с баща ми я подиграваме за това,ама това изобщо не я бърка. Както и теб като виждам. Огнени зодии и прочие глупости. Все едно ако в един и същ ден се родят дете в гетата на Калкута и дете в някое кралско семейство, те ще имат един и същ характер.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    И най-умните жени са си тъпи в определена степен. Моята майка беше учителка по математика и определено Ай Кю -о й е доста високо.Ама вярва на врачки и баячки.Ти също вярваш в зодиите и,че характера на човек зависи от това кога е роден.
                    Мдам, вярвам и ти и Евго сте все огнени зодии - те са най-големите емоционални дървета в целия зодиак.

                    Умна жена е била майка ти.

                    Ти си, ти си ни новото форумно интелектуално бижу. Стой тук, че инак оттече темата у ряката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Аа!

                      Ей го бре!

                      НАЙ-ИСТИНСКИЯ БОТ !!! Останалите сте ботове-аматьори!
                      (писани от първокурсник по информатика в Пернишкия университет)
                      Тушѐ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        А вие що пускате мъзга като искате по най-голямото?
                        Ако намалиш вулгаризмите и лошото отношение по принцип към жените, току виж ти отговоря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Аа!

                          Ей го бре!

                          НАЙ-ИСТИНСКИЯ БОТ !!! Останалите сте ботове-аматьори!
                          (писани от първокурсник по информатика в Пернишкия университет)
                          готин момък е Евго ама не е вървежен сред кифлите/момите. А той такваз търси и иска или мечтае. Трябва да слезе на реалното ниво е не филмовото с джулито или там която е в момента тийн идола. Лошото е че "жените" в момента са тийн до 40 години - примерно хепи ванче от фермата е емблематичен пример
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Грам не фащате от хумор... явно сте някакви свръх-докачливи!

                            Ами аз накрая (неслучайно) не изключвам дори самия себе си да съм 'бот' в матрицата.

                            'ноо сте задръстени! Никакво чувство за самоирония.
                            Евго си споделя преживяванията с жени и опитите да намери подходяща за съпруга. И аз съм го минал тоя период.Така че напълно го разбирам и се старая да му помогна със съвети.Докато други го подиграват. Което е доста гадно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ще докараш на момчета беля на главата. За протокола, каквото навремето казах на Миро важи и за Евго.

                              Предупредила съм аз

                              ПП мама му стара това мъжете все вървите по линията на най-малкото съпротивление и после олеле какво стана и защо така стана???!!!
                              А вие що пускате мъзга като искате по най-голямото?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                А мое ли да яде и пие кола във виктория?
                                Аа!

                                Ей го бре!

                                НАЙ-ИСТИНСКИЯ БОТ !!! Останалите сте ботове-аматьори!
                                (писани от първокурсник по информатика в Пернишкия университет)

                                Коментар

                                Working...
                                X