IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Играчите на "Toronto Maple Leafs" и "Chicago Black Hawks" търсят скъпата контактна леща на Джак Евънс, 1962 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Даммм, винаги е лесна формулировката на това, което ИСКАМЕ...

      Трудностите възникват, когато опитаме да формулираме, какво точно ДАВАМЕ...

      Любовта е измислена, за да не се търси баланс в даване/вземане.
      Търсиш ли баланс, пиши я бегала цялата работа. Сметката никога не излиза
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

        Може би искаме всичко, което можем да имаме или пък искаме всичко, което не можем да имаме

        Но на 20 години искахме от живота и мъжете едно, а сега вече съвсем друго .....
        Искаме любов
        Искаме да ни обичате
        Искаме внимание
        Искаме вашето отношение към нас да бъде специално във всеки един момент, искаме да се чувстваме Специални
        Искаме уважение и разбиране
        Искаме романтика в отношенията ни
        Искаме да имаме нормална комуникация с вас
        Искаме да сте ни верни и да не ни изневерявате
        И отново искаме любов, но пък любовта не храни и не плаща сметки …. искаме и пари … ах, колко сме лоши и меркантилни
        С гoдинитe всяка жена рaзбирa, чe c eдин cъcтoятeлeн мъж ce живee мнoгo пo-лecнo и животът е много по-добър, oткoлкoтo c мъж без пари и финанси или пълeн c дългoвe. Стига този мъж да е Мъжа, с когото споделяме общи усещания и емоции, с когото да ни е добре и уютно в дома, в спалнята, на улицата, в планината, навсякъде.

        Темата е за нас, но… а вие какво искате от нас?

        Обичайте се, обичайте ни и бъдете щастливи
        Хубав ден на всички

        Матрица - та

        Даммм, винаги е лесна формулировката на това, което ИСКАМЕ...

        Трудностите възникват, когато опитаме да формулираме, какво точно ДАВАМЕ...


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Жените искат хиляда и кусур неща. Работата на мъжа е да разбере някакси, кои аджеба са 13-те наистина важни за една конкретна жена.
          Ако, разбира се, иска нещо повече от bunga bunga party.
          Няма формула, има интуиция, проби и грешки.
          Откъм интуиция сме бая по-зле от тях, но в пробите и грешките сме върха!
          Дерзайте, момчета!
          Може би искаме всичко, което можем да имаме или пък искаме всичко, което не можем да имаме

          Но на 20 години искахме от живота и мъжете едно, а сега вече съвсем друго .....
          Искаме любов
          Искаме да ни обичате
          Искаме внимание
          Искаме вашето отношение към нас да бъде специално във всеки един момент, искаме да се чувстваме Специални
          Искаме уважение и разбиране
          Искаме романтика в отношенията ни
          Искаме да имаме нормална комуникация с вас
          Искаме да сте ни верни и да не ни изневерявате
          И отново искаме любов, но пък любовта не храни и не плаща сметки …. искаме и пари … ах, колко сме лоши и меркантилни
          С гoдинитe всяка жена рaзбирa, чe c eдин cъcтoятeлeн мъж ce живee мнoгo пo-лecнo и животът е много по-добър, oткoлкoтo c мъж без пари и финанси или пълeн c дългoвe. Стига този мъж да е Мъжа, с когото споделяме общи усещания и емоции, с когото да ни е добре и уютно в дома, в спалнята, на улицата, в планината, навсякъде.

          Темата е за нас, но… а вие какво искате от нас?

          Обичайте се, обичайте ни и бъдете щастливи
          Хубав ден на всички

          Матрица - та

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            ............

            Затова не би било лошо хората да са по-отворени и откровени във взаимните личностни договорки, за да са по-малко после тези хън-мън, видя ли сега, аз казах ли ти, чао, ти си виновен/на и подобни.
            В това са съсредоточени големите хорски проблеми, че и лични драми: в степента на "отвореност" и откровеност във взаимоотношенията.

            Едни от нас лъжат "като за световно", други послъгват "за спорта", трети казват винаги (някаква своя) истината, четвърти и пети.... правят компилация от основните "истини" и "лъжи".

            Всичко това са нормални взаимоотношения в ежедневието на хората.

            Остана въпросът за правилната ни ориентация, която отново е нещо относително за всеки от нас...

            Пример: той/тя НЕ лъже. Въпросът е, кога ще почне да лъже, а това отново е индивидуално възприятие. (част от човешки взаимоотношения..., при животните е лесно: подушват се и решават веднага по-нататъшните си действия)...






            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Мисля, че мъжете, които се съмняваме в интуицията на дамите - доста често грешим. Това е в основата и на последващи откази от страна на дамите и неприязънта на мъжете...
              Абсолютно съгласен.
              Интуицията, способността да вземаш важни решения веднага при почти пълна липса на данни, е развивана и предавана от майка на дъщеря в продължение на десетки хиляди години. Защото жената дава живот и пази живота с цената на всичко. И често е била сама, или само с други жени или старци в колибата, докато мъжът е бил понякога с дни на лов. Или действа, или загива. Ако има и дете, скоростта на решението и действието се удесеторява.
              А мъжът, ходейки на лов по горите и водейки войни да защитава или завладява (без наличието на съвременните оръжия), е бил наясно, че е много вероятно да не се върне дома. Това също му се е набивало в главата десетки хиляди години. Та момчето, знаейки че е много вероятно да загине във всеки един момент, като види жена някъде (не задължително неговата) хвърля семето без да му мисли. Смъртността била голяма и продължителността на живота е била наполовина на сегашните нива. И той, завалията, действа или се затрива рода.
              Това може би обяснява широко разпространеното мнение, че мъжете са по-големи кръшкачи от жените.
              Неща, набивани десетки и стотици хиляди години като поведение, формират несъзнателното мислене (което често преодолява съзнателното). Споменатите години не могат да се изтрият с последните 2-3 хиляди години, през които живеем в т.нар. цивилизация.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Споделям мнението ти, че има много стойности хора от провинцията.

                Със старото възпитание, уважителни и почтени. И добри професионалисти.

                Има и гадни. То при мъжете си има малко комплексарщина, кой е по-велик и кой е по-могъщ, и това нещо пречи и не позволява да има приятелство между въпросните мъже.
                Забелязъл съм,че колкото по-успешен и реализиран е даден човек,живущ в София,толкова по-малко набляга на факта,че живее в София,при общуване с хора от други населени места.И обратно-хората с малко житейски успехи изтъкват на първо място,че живеят в София.Аз не говоря на диалект и като съм се возил на такси в София таксиджиите са ме мислили за софиянец.И постоянно плюят„селяните„,които били наводнили София.
                А от бакшишите по-нагли и неспазващи законите шофьори няма.Нито пък имат култура или високо образование.И е смешно точно те да демонстрират превъзходство спрямо образовани и културни хора от провинцията,които живеят в София.Естествено че навсякъде живеят и простаци и тъпаци и в провинцията има много такива.Ама не може да се прави квалификация за даден човек единствено заради местоживеенето и месторождението му.
                Last edited by mirodes; 10.06.2020, 11:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                  Не ми е ясно какво означава да се съмняваме в интуицията на другите.

                  Интуиция всеки има, но тя е 100% индивидуална и трудно обяснима за самия субект, па камо ли да я обясниш на отсрещния.
                  По този начин интуицията често е в грешка относно отсрещния, който пък действа по своята си интуиция.

                  Затова не би било лошо хората да са по-отворени и откровени във взаимните личностни договорки, за да са по-малко после тези хън-мън, видя ли сега, аз казах ли ти, чао, ти си виновен/на и подобни.

                  Да, обобщаването ми относно "интуицията на дамите" си е чиста грешка и надценяване на групата, според пола.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                    Мисля, че мъжете, които се съмняваме в интуицията на дамите - доста често грешим. Това е в основата и на последващи откази от страна на дамите и неприязънта на мъжете...
                    Не ми е ясно какво означава да се съмняваме в интуицията на другите.

                    Интуиция всеки има, но тя е 100% индивидуална и трудно обяснима за самия субект, па камо ли да я обясниш на отсрещния.
                    По този начин интуицията често е в грешка относно отсрещния, който пък действа по своята си интуиция.

                    Затова не би било лошо хората да са по-отворени и откровени във взаимните личностни договорки, за да са по-малко после тези хън-мън, видя ли сега, аз казах ли ти, чао, ти си виновен/на и подобни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Ако правилно си спомням, кака Валсхе не е от София, така че мнението и за деловите характеристики на колегите от столицата може да се сметне за неповлияно от подозираното самовъзхваляване на столичани.

                      Допълнително тя май е менеджър в агенция за компаньонки и ескорт и ако е така, в тази област личното доверие при сделки с колеги от други фирми е от голямо значение.
                      И в този ред на мисъл не е лошо да се вслушваме в мнението ѝ относно жените.


                      Мисля, че мъжете, които се съмняваме в интуицията на дамите - доста често грешим. Това е в основата и на последващи откази от страна на дамите и неприязънта на мъжете...

                      Коментар


                      • Жените искат хиляда и кусур неща. Работата на мъжа е да разбере някакси, кои аджеба са 13-те наистина важни за една конкретна жена.
                        Ако, разбира се, иска нещо повече от bunga bunga party.
                        Няма формула, има интуиция, проби и грешки.
                        Откъм интуиция сме бая по-зле от тях, но в пробите и грешките сме върха!
                        Дерзайте, момчета!
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Честно казано нищо не разбрах.Какво точно имаш предвид с юнашкото доверие от софиянци,което не си имала с хора от други населени места?
                          Наистина ми е интересно откъде го имате това чувство за превъзходство софиянци спряло хората от другите населени места.Щото не си единствената с такова мнение.
                          Ако правилно си спомням, кака Валсхе не е от София, така че мнението и за деловите характеристики на колегите от столицата може да се сметне за неповлияно от подозираното самовъзхваляване на столичани.

                          Допълнително тя май е менеджър в агенция за компаньонки и ескорт и ако е така, в тази област личното доверие при сделки с колеги от други фирми е от голямо значение.
                          И в този ред на мисъл не е лошо да се вслушваме в мнението ѝ относно жените.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            "..правете си такива съкровища, които можете да отнесете в отвъдното..." - цитат от некоя си библия, забравих коя точно , че не са една или две...
                            Прилича на изказване от новия Завет и най-вероятно на Павел или даже на Христос.

                            Чувал съм подобно, което било девиз на киниците/циниците, философия, "Всичко свое нося със себе си".
                            Смисълът е, че което не можеш да носиш със себе си и в себе си, не е твое.

                            По тези времена, когато писменото слово е било много рядко и скъпо, е била развита техниката и умението за запомняне, мнемониката, и някои такива са носели в главата си десетки книги, точно или почти точно запомнени наизуст.
                            Last edited by R1a1; 10.06.2020, 10:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Честно казано нищо не разбрах.Какво точно имаш предвид с юнашкото доверие от софиянци,което не си имала с хора от други населени места?
                              Наистина ми е интересно откъде го имате това чувство за превъзходство софиянци спряло хората от другите населени места.Щото не си единствената с такова мнение.Често ми се е случвало като работя със софиянци те да демонстрират подобно отношение и най-смешното е,че наистина очакваха да ги смятам за нещо повече ,само защото живеят в София.Естествено при мен подобни номера не минават,щото аз преценявам хората по интелектуалният багаж,знанията,уменията ,културата и ценностната система.И чак ми ставаше смешно как се изненадваха,че не им козирувам щом ми кажат,че са от София.
                              Даже се е случвало по курорти като се запозная със софиянци да ме питат от кой квартал на София съм,все едно хора от други градове и села не могат да сисе позволят да платят 150 лв за хотел.
                              А най-интересното е,че съм си имал работа с много добри професионалисти от София и нито един от тях не е демонстрирал превъзходство,защото живее в София.
                              Споделям мнението ти, че има много стойности хора от провинцията.

                              Със старото възпитание, уважителни и почтени. И добри професионалисти.

                              Има и гадни. То при мъжете си има малко комплексарщина, кой е по-велик и кой е по-могъщ, и това нещо пречи и не позволява да има приятелство между въпросните мъже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Шев и кройка
                                Аааа, не знам, лейди Прецаканото, дали това ще свърши работа

                                Най-добре нещо, от което мъжът се интересува искрено. Мъжът е най-секси за жената, когато прави нещо със страст. Стига не е краен маниак, разбира се.
                                Last edited by Money; 10.06.2020, 08:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X