IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Добро утро,

    да ви разкажа накратко историите на 3-ма мъже, с горчив опит от Интернетските мадами или от жена си. Първият е над 40г, другите двама са към 40г.

    1) Работи в Англия от почти 20г. Има доста спестени пари (вероятно над 60 000 лири и повече) и е ремонтирал хубаво 2 апартамента в БГ.

    2) Работи в Канада в някаква фабрика. Готин и симпатичен е, по скайп се запознал с някаква жена от Видин. Била много добричка и много влюбена, но бедна и притеснена. Затънала в кредити, тежат й вноските. И се гледали на скайп и тя му казала, че е готова да отиде в Канада. Той се смилил и й превел няколко хиляди лева, да си оправи кредита. На другия ден тя го блокирала.

    3) В този случай не знам дали жената е от Интернет. Те бяха двойка, имат и дете. Жената е от провинцията, кифла и въртиопашка.
    Мъжът е много хубав, спортува от дълги години, с хубави дрехи, богат, говори културно, от богато семейство. Прилича на готин културист и билдър.
    Жена му не работила, но решила да му изневери с дърт и просмърдян таксиметров шофьор. Той разбра и се разделиха. Той е на мнение, че няма прошка за курвите,

    Както казват в приказките........много често зад хубавата външност се крие хитра лисица,
    Горчив опит имат и мъже, и жени. Същите истории мога да ти разкажа за познати мадами, дето са се опарили от мъже по същия начин. Аналогични случаи на 2) и 3).

    В твоите случаи, по мое мнение, мъжете са си виновни и няма кво да мрънкат.
    1) Пича яко самотен и няква го е омаяла с приказки. ОК, платил масрафа за екскурзия. Тая се направила на интересна още от начало. Изритва я веднага в некъв хостел, дава й по 5 долара на ден за Макдоналдс до деня за обратния полет и я изпраща на летището. Тарикат мъж не писка.

    2) Същото начало като 1). Тая, като е закъсала с кредити, и тоя, като е толкова жалостив, й дава ЕДНА месечна вноска, докато тя дойде да го види, и да стане ясно ще я бъде ли цялата история или не. Абсолютен балък и заслужено си е загубил парите - жената не е виновна.

    3) Ако играеш 100% по гайдата на една жена, тя престава да те уважава и логично ще се прасне с който и да е, включително некъпан хипар, стига да излъчва нещо мъжко.

    Толкова от мен, може и да греша, но така ги виждам нещата.
    Last edited by Kildirim_Bei; 16.09.2020, 10:34.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Твоята колко е годишна?

      Добричка ли е?
      Откъде да знам дали е добричка? Не съм я питал колко е годишна, изглежда доста добре. Нищо не знам за нея, нека ме изненада с нещо.

      Ти винаги ли държиш да знаеш какво ще вечеряш? Аз обичам да ми поднасят изненади. Романтика да става...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
        Евго,

        Идва дълъг уикенд. Вземай една мома на вилата и идвай. Аз също ще съм там с една нова кака.
        Твоята колко е годишна?

        Добричка ли е?

        Коментар


        • Евго,

          Идва дълъг уикенд. Вземай една мома на вилата и идвай. Аз също ще съм там с една нова кака.

          Коментар


          • Добро утро,

            да ви разкажа накратко историите на 3-ма мъже, с горчив опит от Интернетските мадами или от жена си. Първият е над 40г, другите двама са към 40г.

            1) Работи в Англия от почти 20г. Има доста спестени пари (вероятно над 60 000 лири и повече) и е ремонтирал хубаво 2 апартамента в БГ.

            Не е висок и не е атрактивен за жените. Чрез Интернет намира българка и я кани да отиде на гости в Англия. Той ще плати всичко и самолетния билет. Тя отишла, обаче още от самото начало се мусела и не харесала квартирата му. Той спал на земята, а тя в леглото му. Той я черпил и развеждал, не му пуснала и накрая и едно благодаря не казала. Държала се студено като снежна кралица. Същият човек после го измами една уруспа с пари за екскурзия в Турция, взе парите и избяга.

            2) Работи в Канада в някаква фабрика. Готин и симпатичен е, по скайп се запознал с някаква жена от Видин. Била много добричка и много влюбена, но бедна и притеснена. Затънала в кредити, тежат й вноските. И се гледали на скайп и тя му казала, че е готова да отиде в Канада. Той се смилил и й превел няколко хиляди лева, да си оправи кредита. На другия ден тя го блокирала.

            3) В този случай не знам дали жената е от Интернет. Те бяха двойка, имат и дете. Жената е от провинцията, кифла и въртиопашка.
            Мъжът е много хубав, спортува от дълги години, с хубави дрехи, богат, говори културно, от богато семейство. Прилича на готин културист и билдър.
            Жена му не работила, но решила да му изневери с дърт и просмърдян таксиметров шофьор. Той разбра и се разделиха. Той е на мнение, че няма прошка за курвите,

            Както казват в приказките........много често зад хубавата външност се крие хитра лисица,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

              Един клип с толкова много емоции наведнъж- радост, тъга, красота, завист, прелестотворение, мъка, отчаяние, щастие, гняв, любов, блаженство, свобода....

              При малко фантазия би могло да се направи сравнение с форума, тук... Всеки - със свой живот, емоционалност, усещания... Някои само наблюдават танците (тук - четат), други - и танцуват (тук - четат и пишат), има всякакви емоции (изброените от теб)...

              Що се отнася до усещанията, едва ли са били много по-различни от днешните... , ако някак пренебрегнем голямото самочувствие, което някои (неоснователно) демонстрират...


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Аз дори и рускиня съм намерил, от едно добричко село. 30+ годишна


                Нали били много добрички и харесвали българските мъже,
                Кат са трезвени само. Те и полякините така. Рускините харесват българи най-вече щото мъжете им гледат децата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ето ти една малко по-различна гледна точка:

                  https://youtu.be/0jQ_JZAKX2k
                  кашПироФки не ми се гледат, знам че женките много обичате да е мистично и да не разбирате нищо де

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не съм стиснат, но не съм балък.

                    Във всички учебници по икономика започват с първия урок, че няма безплатен обяд.

                    И няма лесни пари.

                    Аз я бях черпил в ресторант, после имаше подарък и друго излизане. И се държах културно и възпитано, както трябва.
                    Пич , точно в това ти е грешката че си се държал ПРЕКАЛЕНО културно и възпитано, да ти обадя аз ама без да се засягаш братле
                    Стига си им говорил бонбонени безсмислици гарнирани със сметанови сантименталности, давай го лежерно, давай го по- хард, бъди по - горд, по - наперен, по - самоуверен, така че да вдъхнеш на жената увереност в своите сили, да види в теб , да усети в теб великолепен мъжки екземпляр, като петел сред кокошки, предизвиквай трепетно разпърхване в дамските гълъбарници Бъди натопорчен, да. Натопорчен, що е то? И недей да въздишаш в копнеж и да кроиш утопични планове в пламналия си мозък кат трогателно мил добитък, мечтаещ за росни поля и тучни пасбища….

                    Наздраве че нещата при мене вече почват да се утичат у канало

                    Ся пак ти пиша братле виж ся тука се оформя тривиален запой. В известен смисъл . . Жената е направила 2 тави с пици и чакаме едни готини гости дет ни изненадаха че ще идват но утре ти обещавам братле ще ти пиша как да подходиш на среща с маддама стъпка по стъпка ся вече на 2 водки мисълта ми тече в друга посока
                    айде до утре и ше ти опиша всичко
                    Last edited by Асо Пика; 14.09.2020, 19:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Тайни, глупости - тайната как да се продадеш най-добре ли Мен не ме е страх от психопатки, ама все такива май ми налитат хахахаха! Щот съм свестен вероятно.
                      Това е съзнателния ум, подсъзнателният и свръхсъзнателният са набутани в по- дълбоките кътчета и сякаш са невидими.
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        В това съм сигурен. Човек от Съдбата си не може да избяга.

                        https://youtu.be/IOK8Jb76ibc
                        Един клип с толкова много емоции наведнъж- радост, тъга, красота, завист, прелестотворение, мъка, отчаяние, щастие, гняв, любов, блаженство, свобода....
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          на тия лентови снимки ако не е бебе, хич не и вярвай, че е около 30-те.
                          Младичка изглежда.

                          Вероятно са правени 2004-2005 г., когато е била на 20 г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Нямам ромове.

                            Обаче, това, че харесвали българските мъже е от преди години......70, 80 и 90-те години.

                            Хубава жена е, но не знае как да си прави селфита.

                            Качила е стари снимки, правени с лентов апарат, които изглеждат нелепо.
                            на тия лентови снимки ако не е бебе, хич не и вярвай, че е около 30-те.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              имат необяснимо влечение към ромовете.
                              но ако нямаш ромове в съседство, може и да стане.
                              Нямам ромове.

                              Обаче, това, че харесвали българските мъже е от преди години......70, 80 и 90-те години.

                              Хубава жена е, но не знае как да си прави селфита.

                              Качила е стари снимки, правени с лентов апарат, които изглеждат нелепо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                                Аз дори и рускиня съм намерил, от едно добричко село. 30+ годишна


                                Нали били много добрички и харесвали българските мъже,
                                имат необяснимо влечение към ромовете.
                                но ако нямаш ромове в съседство, може и да стане.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X