IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Недей пуска лични данни. Благо щом ти е “идол” енд ъф дискъшън
    Благо има 4 деца,около него постоянно има красиви жени.Какво повече му трябва на един мъж?Със сигурност знае какво искат жените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Откъде черпиш информация например - линкове, книги?
      Конкретния пост за нивата , Юнг .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Изобщо не си наясно, ама плещиш колкото да се намираш на работа.Нещата бяха много по-сложни,ама нямам намерение да ги излагам заради недобронамереността на някои хора във форума.
        А ако жена ми иска развод бъди сигурна,че по никакъв начин няма да й преча.Не съм от тия,които много държат да са женени.А пък на света има и други жени.Ей го моя идол Благо вече четири развода има, а не остава без жена до него.
        Недей пуска лични данни. Благо щом ти е “идол” енд ъф дискъшън

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Какво конкретно те вълнува ?
          Откъде черпиш информация например - линкове, книги?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Казвам нещо съвсем друго - пази Боже да попаднеш на мъж със същото непреклонно и неотстъпчиво мислене като твоето, само че от другата страна на барикадата.

            Доколкото си спомням (а аз помня като слон), когато кацна в темата при теб течеше яка криза на модела на “властта” и “подчинението” и “подчинението” ти беше заявило, че ако си зарежеш нормалната работа, за да експериментираш с глупости ще последва развод. Но, нека не задълбаваме.
            Изобщо не си наясно, ама плещиш колкото да се намираш на работа.Нещата бяха много по-сложни,ама нямам намерение да ги излагам заради недобронамереността на някои хора във форума.
            А ако жена ми иска развод бъди сигурна,че по никакъв начин няма да й преча.Не съм от тия,които много държат да са женени.А пък на света има и други жени.Ей го моя идол Благо вече четири развода има, а не остава без жена до него.
            Last edited by Vergil1975; 18.06.2023, 19:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Не бъди лоша , дървеното философстване запълва важни дупки !


              Леле тука заваля дъжд с град. Аман от това време, ептен се разцентрова.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Хахаха-и какво ми е на мен?Спортувам,не пия,не пуша,изглеждам добре ,образован и ерудиран съм, с добро обществено положение,отговорен съм към семейството, решителен, със самочувствие,не съм дребнав(не правя забележки на жена ми),с чувство за хумор,поддържам добра хигиена и се обличам добре.
                Викаш да се моля дъщерите ми да не се омъжват за такива мъже,а за пияници,тюфлеци,дебелаци,путьовци,дребни душици,които ще се заяждат за незначителни неща,мизерници,с женски маниери, нерешителни.
                Ти изобщо си нямаш и понятие за какво ти говоря за властен мъж и си мислиш за някакъв постоянен терор.Нищо подобно няма-всеки си знае задълженията към семейството, нито викам на жена ми,нито й правя забележки. Важните въпроси ги обсъждаме. Просто има респект и не поставя под съмнение водещата ми роля в семейството. И наистина има хармония.
                Казвам нещо съвсем друго - пази Боже да попаднеш на мъж със същото непреклонно и неотстъпчиво мислене като твоето, само че от другата страна на барикадата.

                Доколкото си спомням (а аз помня като слон), когато кацна в темата при теб течеше яка криза на модела на “властта” и “подчинението” и “подчинението” ти беше заявило, че ако си зарежеш нормалната работа, за да експериментираш с глупости ще последва развод. Но, нека не задълбаваме.
                Last edited by Arana; 18.06.2023, 18:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Щото рискът да попадне на идиот нараства в геометрична прогресия.

                  Стига каканиза кат токачка за “подчинение” - умря тя тая. Някъде по чингизханово време.

                  Бай бабо да не ти се падат зетьове кат тебе, че да пиеш от собственото лекарство е горчива участ.
                  Хахаха-и какво ми е на мен?Спортувам,не пия,не пуша,изглеждам добре ,образован и ерудиран съм, с добро обществено положение,отговорен съм към семейството, решителен, със самочувствие,не съм дребнав(не правя забележки на жена ми),с чувство за хумор,поддържам добра хигиена и се обличам добре.
                  Викаш да се моля дъщерите ми да не се омъжват за такива мъже,а за пияници,тюфлеци,дебелаци,путьовци,дребни душици,които ще се заяждат за незначителни неща,мизерници,с женски маниери, нерешителни.
                  Ти изобщо си нямаш и понятие за какво ти говоря за властен мъж и си мислиш за някакъв постоянен терор.Нищо подобно няма-всеки си знае задълженията към семейството, нито викам на жена ми,нито й правя забележки. Важните въпроси ги обсъждаме. Просто има респект и не поставя под съмнение водещата ми роля в семейството. И наистина има хармония.
                  Last edited by Vergil1975; 18.06.2023, 18:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Щото рискът да попадне на идиот нараства в геометрична прогресия.

                    Стига каканиза кат токачка за “подчинение” - умря тя тая. Някъде по чингизханово време.

                    Бай бабо да не ти се падат зетьове кат тебе, че да пиеш от собственото лекарство е горчива участ.
                    Не бъди лоша , дървеното философстване запълва важни дупки !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      И що да не е щастлива с такъв брак?Да не би да са по-щастливи старите моми,които гледат кучета и котки вместо деца или тия, които са счупили десетки и стотици х...и все намират кусури на мъжете.
                      В природата на жената е да намери единственият мъж за нея, да му се подчинява, да му роди и отгледа деца и да са щастливи. Нито кариера, нито пари,нито секс с много мъже не я правят щастлива.
                      Щото рискът да попадне на идиот нараства в геометрична прогресия.

                      Стига каканиза кат токачка за “подчинение” - умря тя тая. Някъде по чингизханово време.

                      Бай бабо да не ти се падат зетьове кат тебе, че да пиеш от собственото лекарство е горчива участ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Дълбоко се съмнявам ,тя ,въртележката е в същата контролирана среда .
                        Трябва само достатъчно количество мързел и дебела смокинова сянка. Нещата са прости като цяло

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Мммммм а какво сме били ?
                          Създадени по божията воля и ПОДОБИЕ.
                          Как така без да има никаква връзка между континентите на всички откриват ЕДНАКВИ АРТЕФАКТИ, при това необясними - ни как са направени, ни какво значат. А картите на слънчевата система са от извънслънчев поглед? Как са гледали и наблюдавали "маймуните" отвъд слънчевата система. Забележи не казвам ЗЕМЯТА, а СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Хайде няма нужда да е правила свирки на 50 човека и после да ми е майка на децата.С такива мога само да се забавлявам и дотам.
                            ти па мноо знаеш жена ти на колко е практикувала френска. Да не би да и излиза чертичка на челото? Важното е да си мислите, че сте единствен
                            Last edited by mibova; 18.06.2023, 17:05.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Е, не харижи дъщеря си на първия патриархален селяндур да ѝ е първи и пследен и да я научи да му мие краката и да пие водата по старослвянски обичай.

                              Мисли, бре, Миро, мисли, че си дважди от страната на булката.

                              Не ти говоря за крайности.
                              И що да не е щастлива с такъв брак?Да не би да са по-щастливи старите моми,които гледат кучета и котки вместо деца или тия, които са счупили десетки и стотици х...и все намират кусури на мъжете.
                              В природата на жената е да намери единственият мъж за нея, да му се подчинява, да му роди и отгледа деца и да са щастливи. Нито кариера, нито пари,нито секс с много мъже не я правят щастлива.
                              Last edited by Vergil1975; 18.06.2023, 16:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Хайде няма нужда да е правила свирки на 50 човека и после да ми е майка на децата.С такива мога само да се забавлявам и дотам.
                                Е, не харижи дъщеря си на първия патриархален селяндур да ѝ е първи и последен и да я научи да му мие краката и да пие водата по старослвянски обичай.

                                Мисли, бре, Миро, мисли, че си дважди от страната на булката.

                                Не ти говоря за крайности.
                                Last edited by Arana; 18.06.2023, 16:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X