IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Що ще избираш чакгаджийка бре?
    Щото обикновено, като амбициозни златотърсачки, те си тунинговат тялото и фейса. Не давам пример с моя избор на жени, който няма общо с масовката от мъжете, каквото им е търсенето в залите за отделяне на пот. Аз пиша за масовия мъж-балък, който се хваща на подобни въдици. Надявам се, че ме разбра..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      "Ти откъде разбираш толкова от коли?" (цитат)

      Евго, не зная защо задаваш подобни елементарни въпроси?

      Евго, нормално ли е според теб, ако ти задам въпроса: ти откъде разбираш толкова от икономика?

      Все пак не ти задам този въпрос. Приех, че си икономист. Строен. Висок. Красив и - по твоите "критерии" - младеж.

      Трябва да ти отговоря като на третокласник...

      А би могъл, без да задаваш излишни въпроси, не би ли могъл да се възползваш от информация на добронамерен човек? НЕ, ти не се интересуваш от онова, което не знаеш (по някакви причини). Ти трябва да "разобличаваш"!

      Все някой трябва да те лекува, когато се разболееш, нали съм прав? На Все някого трябва да се построи жилище, което да купиш, нали съм прав?

      Все някой трябва да разбира и от коли (автомобили), застраховки (Каско, Гражд. отговорност...), за да даваме акъл на икономистите. Т.е. - на света не съществуват само и единствено икономисти. Все пак - защо икономистите карат автомобили - не бих могъл да ти кажа, но съд сигурност мога да твърдя, че има икономисти, които умеят да карат автомобили с ръчна ПК и с автоматична ПКутия...

      Ладата ти е била "трудна за спиране". Да не би да си спирал с крак - като Фред Флинстоун?

      Ако един автомобил спира трудно, най-често трябва да се регулират хлабини или се сменят елементи от конституцията на спирачния апарат, ако "помпиш" няколко пъти, преди спиране (недопустими действия, свързани с необходимостта от сервиз!) - належащо е извършване обезвъздушаване на спирачната система. Ако си правиш обезвъздушаването - трябва ти някой на спирачния педал, а вторият човек почва от щуцера на най-далечното от водача колело (задно дясно, задно ляво, предно дясно и се завършва с предно ляво колело)...

      И така нататъкА...
      Навремето баща ми караше колата докато не се скапе и изобщо не ходеше по сервизи, ако нещо малко не е наред.

      Една кола ни изгоря на пътя от претоварване, но и от неходене в сервиз. Такъв му беше стила. Не обичаше да си дава зор.

      И много не разбираше като теб как функционират системите и с много лоша финансова култура. Та и на мен нямаше кой да ми каже. За това питам тук момчетата/мъжете,

      Братовчед ми определя моя и неговия баща като "слаби шофьори", за оценка 4, 5 трудно, но все пак те са от друго време.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ти не искаш ли заедно да ходим по нощните заведения?

        Допадаш ми като стил на писане. Изчетох линка на Arana, прилича ми като компонент от изпит - диктовка или упражнение за слушане, по-скоро диктовка, защото има няколко трудни думи,
        Давай ги тука трудните думи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Сакън човек да не вземе да поработи, веднага изтърва купонЯ

          Сега да кажа, че е силно непрепоръчително Евгича да се занимава с всякакви девойки от бившия соц блок. С глас се смях, прочитайки поста на съфорумец по-надолу, който ги оприличи на последно ниво Босове

          Отделно, притежавайки дизелов Голф в комбинация с анцуг Адидас, се придобива сериозен статус в голям областен град на 30км от София. А там сгодни жени във фертилна възраст не е като да не се намират.
          Ти не искаш ли заедно да ходим по нощните заведения?

          Допадаш ми като стил на писане. Изчетох линка на Arana, прилича ми като компонент от изпит - диктовка или упражнение за слушане, по-скоро диктовка, защото има няколко трудни думи,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Хармония ,щастие и любов има ЕДИНСТВЕНО ако жената има уважение към мъжа си.И признава неговият авторитет и лидерство.
            И естествено ,че семейството не трябва да е бойно поле между съпрузите.Ако се стига до бойно поле, значи жената не признава авторитетът на мъжа си.И това семейство е обречено.
            Пълна скука е това с едноличното лидерство.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              В книжарницата:
              - Извинете къде се намира книгата "Мъжът, господаря в къщата"
              - При детските приказки.
              Ако я няма там - да потърси в раздела за научната фантастика.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Сакън човек да не вземе да поработи, веднага изтърва купонЯ

                Сега да кажа, че е силно непрепоръчително Евгича да се занимава с всякакви девойки от бившия соц блок. С глас се смях, прочитайки поста на съфорумец по-надолу, който ги оприличи на последно ниво Босове

                Отделно, притежавайки дизелов Голф в комбинация с анцуг Адидас, се придобива сериозен статус в голям областен град на 30км от София. А там сгодни жени във фертилна възраст не е като да не се намират.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  В книжарницата:
                  - Извинете къде се намира книгата "Мъжът, господаря в къщата"
                  - При детските приказки.
                  Точно-всяка жена си мечтае да е като в"Красавицата и звярът ",ама като го няма звяра и тя чувства, че животът е непълноценен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Щом мъжът е"комплексар"значи жената го смята за льольо.Естествено,че няма да има хармония.
                    Хармония в семейството има единствено ако мъжът е лидерът и това лидерство не се поставя под съмнение от жената.
                    В книжарницата:
                    - Извинете къде се намира книгата "Мъжът, господаря в къщата"
                    - При детските приказки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Не бе, ако се стига до хармония, просто ако съпругът не е отчайващ комплексар. Повечето съпрузи не са. От мене за днеска толкоз. Предишния ми пост ще го изтрия щото са си лични данни. Вече си го прочел.
                      Щом мъжът е"комплексар"значи жената го смята за льольо.Естествено,че няма да има хармония.
                      Хармония в семейството има единствено ако мъжът е лидерът и това лидерство не се поставя под съмнение от жената.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana

                        Море, седна си на гъзо ти, ама пусти инат, нема да признаеш, че тука колективно те поосвестихме за твое добро. Жив и здрав. Имам работа сега .
                        Хахаха-нищо не знаеш за мен,ама си мислиш, че съм се повлиял от твоите писания.
                        Отложил съм си плановете с 7-8 години,за да могат да пораснат децата. След това живот и здраве ще предприема големи промени в живота си.И лични,и професионални.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Хармония ,щастие и любов има ЕДИНСТВЕНО ако жената има уважение към мъжа си.И признава неговият авторитет и лидерство.
                          И естествено ,че семейството не трябва да е бойно поле между съпрузите.Ако се стига до бойно поле, значи жената не признава авторитетът на мъжа си.И това семейство е обречено.
                          Не бе, ако се стига до хармония, просто съпругът не е отчайващ комплексар. Повечето съпрузи не са. От мене за днеска толкоз. Предишния ми пост ще го изтрия щото са си лични данни. Вече си го прочел.
                          Last edited by Arana; 06.06.2023, 19:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ти от къде разбираш толкова от коли?

                            Предишния път си взех много часове, но не смятам, че е оправдано, след като не ти обясняват нещата как се поддържа една кола и те учат на стара кола без съвременните фукции. И не карате в реални условия при голям трафик.

                            Изобщо не пестя както ти смяташ да ти кажа,

                            На мен ми беше по-трудно спирането с Ладата (че не трябва да се спира рязко, а леко да се почуква спирачката и да се намалява скоростта). Тръгването го бях научил. А една колежка ми каза, че при баири не може да се кара автоматик и трябва да се премине на ръчна скоростна кутия? Така че може би трябва отново да се науча на кола с ръчна скоростна кутия.
                            "Ти откъде разбираш толкова от коли?" (цитат)

                            Евго, не зная защо задаваш подобни елементарни въпроси?

                            Евго, нормално ли е според теб, ако ти задам въпроса: ти откъде разбираш толкова от икономика?

                            Все пак не ти задам този въпрос. Приех, че си икономист. Строен. Висок. Красив и - по твоите "критерии" - младеж.

                            Трябва да ти отговоря като на третокласник...

                            А би могъл, без да задаваш излишни въпроси, не би ли могъл да се възползваш от информация на добронамерен човек? НЕ, ти не се интересуваш от онова, което не знаеш (по някакви причини). Ти трябва да "разобличаваш"!

                            Все някой трябва да те лекува, когато се разболееш, нали съм прав? На Все някого трябва да се построи жилище, което да купиш, нали съм прав?

                            Все някой трябва да разбира и от коли (автомобили), застраховки (Каско, Гражд. отговорност...), за да даваме акъл на икономистите. Т.е. - на света не съществуват само и единствено икономисти. Все пак - защо икономистите карат автомобили - не бих могъл да ти кажа, но съд сигурност мога да твърдя, че има икономисти, които умеят да карат автомобили с ръчна ПК и с автоматична ПКутия...

                            Ладата ти е била "трудна за спиране". Да не би да си спирал с крак - като Фред Флинстоун?

                            Ако един автомобил спира трудно, най-често трябва да се регулират хлабини или се сменят елементи от конституцията на спирачния апарат, ако "помпиш" няколко пъти, преди спиране (недопустими действия, свързани с необходимостта от сервиз!) - належащо е извършване обезвъздушаване на спирачната система. Ако си правиш обезвъздушаването - трябва ти някой на спирачния педал, а вторият човек почва от щуцера на най-далечното от водача колело (задно дясно, задно ляво, предно дясно и се завършва с предно ляво колело)...

                            И така нататъкА...

                            ​​​​​​​
                            Last edited by mikomikov; 06.06.2023, 17:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не ти конктретно бе, Мире, не говорим само за тебе тука. Инак в твоя случай мисля, че и тази тема и участниците в нея ти понаместиха малце чивиите та се отърва само с 60 лева такса.

                              И моля, няма нужда да ми благодариш
                              Точно пък ти си ми дала насока в живота.Единствените ти писания бяха да ме плашиш колко страшни били рускините и украинките.Плашиш кучето със салам.
                              И ако е вярно, че си разведена няколко пъти,надали точно ти можеш да даваш акъл хората как да запазят брака си.
                              Last edited by mirodes; 06.06.2023, 17:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Миро, за много двойки, семейството не е бойно поле за налагане на авторитет и завоюване на територия. Ще се изненадаш, но за повечето хора има по-приоритетни въпроси, от това, кой шофира семейната кола и кой в семейството има по-голяма пишк@. Мнозина пък се вълнуват от неща, като хармония, щастие, радост, любов, комфорт на отношенията и прочие тривиалности.
                                Хармония ,щастие и любов има ЕДИНСТВЕНО ако жената има уважение към мъжа си.И признава неговият авторитет и лидерство.
                                И естествено ,че семейството не трябва да е бойно поле между съпрузите.Ако се стига до бойно поле, значи жената не признава авторитетът на мъжа си.И това семейство е обречено.

                                Коментар

                                Working...
                                X