IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Миродес е стабилен пич и съм сигурен, че няма да си развали хубавото семейство.

    Не пречи да вкара голове на въртиопашки дискретно, без никой да разбира. Ще му мине мерака и ще се почувства 200% мъж.

    Двама мъже в семейството бяха полудели и извършиха един куп глупости малко преди да станат на 50 г. Това са минали неща, но не пречи да ги спомена. Бяха на голяма заплата и можеха много неща да направят - единият си наби парите в смотано село, а другият ги даде на луда стара мома извън репродукцията.
    Евгич, коментара ироничен ли беше? Че с такова описание...

    Оставяме го Миро настрана.

    Мъжкото поведение кореспондира с откритост в намеренията, спрямо близките му хора. А не да се крие като невестулка из храсталаците. Ако такова поведение го кара да се чувства мъж, значи е много далеч от истината. Това, че не трябва никой да разбира, означава, че не е готов да поеме отговорността/последствията за своите решения. Е, тогава какъв мъж е това?

    Докато не дойде някой, който да тропне по масата и да каже пред жена му, че ще вършее наред, защото може да си го позволи...отписваме термина 200% мъж

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мъжът по принцип е ловец. Когато жената започне да се съгласява с всичко, ловната страст затихва и той започва да губи интерес. Трябва да се хвърлят от време на време съчки в огъня.
      Наздраве!
      за 2-3 месеца мъжа си взема всичко де му трябва от една жена и търси НОВО. Ако го МЪРЗИ кат мен се кротва - а околните му викат че е помъдрял.... Жената е обратно - след 40 става ловец, гони последния влак
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Миродес е стабилен пич и съм сигурен, че няма да си развали хубавото семейство.

        Не пречи да вкара голове на въртиопашки дискретно, без никой да разбира. Ще му мине мерака и ще се почувства 200% мъж.

        Двама мъже в семейството бяха полудели и извършиха един куп глупости малко преди да станат на 50 г. Това са минали неща, но не пречи да ги спомена. Бяха на голяма заплата и можеха много неща да направят - единият си наби парите в смотано село, а другият ги даде на луда стара мома извън репродукцията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
          Жена с руска жилка никога не може да ти омръзне. От собствен опит го казвам
          Само ако е до 1/8. При по-голяма пропорция се стига до неконтролируеми поведения трудно овладяеми от българския мъж.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мъжът по принцип е ловец. Когато жената започне да се съгласява с всичко, ловната страст затихва и той започва да губи интерес. Трябва да се хвърлят от време на време съчки в огъня.
            Наздраве!
            Когато машината се смаже и започне да се движи с двеста ,смяната на предавки понякога чупи двигателя . Та риска е оправдан принципно но лошото е ,че увлича а машина на много киломентри понякога няма ресурса за много високи обороти .

            Коментар


            • Жена с руска жилка никога не може да ти омръзне. От собствен опит го казвам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                За разнообразие умните мъже и жени ползват любовници, козметици, камериерки, градинари .... да не изброявам цялата разнообразна флора и фауна
                Мъжът по принцип е ловец. Когато жената започне да се съгласява с всичко, ловната страст затихва и той започва да губи интерес. Трябва да се хвърлят от време на време съчки в огъня.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пълна скука е това с едноличното лидерство.
                  Наздраве!
                  За разнообразие умните мъже и жени ползват любовници, козметици, камериерки, градинари .... да не изброявам цялата разнообразна флора и фауна
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Ти не искаш ли заедно да ходим по нощните заведения?

                    Допадаш ми като стил на писане. Изчетох линка на Arana, прилича ми като компонент от изпит - диктовка или упражнение за слушане, по-скоро диктовка, защото има няколко трудни думи,
                    С мене вероятността да станеш пияница е много по-голяма, отколкото да си хванеш жена

                    После ще ми дърпат ушите и тука у форума, че съм развалил хубавото момче

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Щото обикновено, като амбициозни златотърсачки, те си тунинговат тялото и фейса. Не давам пример с моя избор на жени, който няма общо с масовката от мъжете, каквото им е търсенето в залите за отделяне на пот. Аз пиша за масовия мъж-балък, който се хваща на подобни въдици. Надявам се, че ме разбра..
                      Уви, разбрах те.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз си ги извадих,
                        Не се и съмнявам

                        Коментар


                        • В цялата ми фамилия цари див матриархат и до момента няма и един развод, а всички домакинства са щастливи и многодетни. За мен по-важното е да има правилно разпределение на ролите и задълженията, а вече лидерството се определя от самосебе си. Няма нищо по-лошо от мъж или жена, които да се смятат за велики, а същевременно да водят семейството към пропаста с цялостното си неумение за ръководене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Давай ги тука трудните думи
                            Аз си ги извадих,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Що ще избираш чакгаджийка бре?
                              Щото обикновено, като амбициозни златотърсачки, те си тунинговат тялото и фейса. Не давам пример с моя избор на жени, който няма общо с масовката от мъжете, каквото им е търсенето в залите за отделяне на пот. Аз пиша за масовия мъж-балък, който се хваща на подобни въдици. Надявам се, че ме разбра..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                "Ти откъде разбираш толкова от коли?" (цитат)

                                Евго, не зная защо задаваш подобни елементарни въпроси?

                                Евго, нормално ли е според теб, ако ти задам въпроса: ти откъде разбираш толкова от икономика?

                                Все пак не ти задам този въпрос. Приех, че си икономист. Строен. Висок. Красив и - по твоите "критерии" - младеж.

                                Трябва да ти отговоря като на третокласник...

                                А би могъл, без да задаваш излишни въпроси, не би ли могъл да се възползваш от информация на добронамерен човек? НЕ, ти не се интересуваш от онова, което не знаеш (по някакви причини). Ти трябва да "разобличаваш"!

                                Все някой трябва да те лекува, когато се разболееш, нали съм прав? На Все някого трябва да се построи жилище, което да купиш, нали съм прав?

                                Все някой трябва да разбира и от коли (автомобили), застраховки (Каско, Гражд. отговорност...), за да даваме акъл на икономистите. Т.е. - на света не съществуват само и единствено икономисти. Все пак - защо икономистите карат автомобили - не бих могъл да ти кажа, но съд сигурност мога да твърдя, че има икономисти, които умеят да карат автомобили с ръчна ПК и с автоматична ПКутия...

                                Ладата ти е била "трудна за спиране". Да не би да си спирал с крак - като Фред Флинстоун?

                                Ако един автомобил спира трудно, най-често трябва да се регулират хлабини или се сменят елементи от конституцията на спирачния апарат, ако "помпиш" няколко пъти, преди спиране (недопустими действия, свързани с необходимостта от сервиз!) - належащо е извършване обезвъздушаване на спирачната система. Ако си правиш обезвъздушаването - трябва ти някой на спирачния педал, а вторият човек почва от щуцера на най-далечното от водача колело (задно дясно, задно ляво, предно дясно и се завършва с предно ляво колело)...

                                И така нататъкА...
                                Навремето баща ми караше колата докато не се скапе и изобщо не ходеше по сервизи, ако нещо малко не е наред.

                                Една кола ни изгоря на пътя от претоварване, но и от неходене в сервиз. Такъв му беше стила. Не обичаше да си дава зор.

                                И много не разбираше като теб как функционират системите и с много лоша финансова култура. Та и на мен нямаше кой да ми каже. За това питам тук момчетата/мъжете,

                                Братовчед ми определя моя и неговия баща като "слаби шофьори", за оценка 4, 5 трудно, но все пак те са от друго време.


                                Коментар

                                Working...
                                X