IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честит празник на: Любов, Вяра, Надежда и на техните майки, една от които е и София!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ний сме му доброжелатели само, пазим го от коври
      А ти след 3 дена мотане приготви ли сакралния списък от девици?
      Досега само идеи как да изчука някоя долнопробна жена. За тях е нужно само 10лв амфети и 2-3 питиета, после 2-3 пълни програми. Трябва да внимаваш с дозата да не ти припадне в ръцете
      Той си търси майка на децата му, не дупка да си завре инструмента
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Що не го оставите момчето на мира. Малко сте жестоки помежду си това мъжовете, не че ние женските не се хапем, абе натурална селекция тече, ама хора сме все пак ...
        Ний сме му доброжелатели само, пазим го от коври
        А ти след 3 дена мотане приготви ли сакралния списък от девици?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          .................................................. ..................
          Не ревнувай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Иди искай 1000 евро от Евго, да му измерим акъла
            Що не го оставите момчето на мира. Малко сте жестоки помежду си това мъжовете, не че ние женските не се хапем, абе натурална селекция тече, ама хора сме все пак ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              малко си серт днеска, но принципно те разбираме.
              Проумял е накрая, че той плаща сметката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Именно. Т.е. всяко отклонение от делово общуване като към персонал е неприемливо и обижда човека срещу теб, който е решил да сподели времето си на една маса с теб.
                Иди искай 1000 евро от Евго, да му измерим акъла

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  Чак сега разбрах за какви силиконови подплънки говореха жените тука,
                  видях ги наживо, интересна измама, ей нямат спиране ... производителите
                  Както казва един приятел големите цици само разсейват добрият ебач

                  Коментар


                  • Чак сега разбрах за какви силиконови подплънки говореха жените тука,
                    видях ги наживо, интересна измама, ей нямат спиране ... производителите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                      Щом казваш............Не съм го изследвал назад във времето............... Но като чукнах в Гоогле , като теб , и аз видях че някакъв пезевенк Ричард Калмс се е правил на отворен да остроумничи ...............

                      Със Селенка много обичате Гоогле ...........

                      Само да не ходиш на лов ....... с Гугъл мапс
                      Мразя да ровичкам в нета, но в замяна на това обичам да чета книги и статии.

                      Някъде там съм прочела, че думите са казани от Жан Кокто по време на връзката му с Жан Маре.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                        Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                        Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
                        Пич виж ся начи не зная на кого е лафа и произхода му, аз го зная отдавна и бех го позабравил даже. За друго иде реч, , зад тоя лаф се крие една голяма истина. Секса е най- първичния инстинкт у човека и танца е нещо кат негово продължение тъй да го кажа простичко. При жените тая връзка е много силно изразена. За жените конкретно ква е връзката между секса и танца щото съм го наблюдавал при тях безброй пъти в по- младите ми и диви години. Пък и съм се възползвал от това
                        Има неква зависимост - колкото е по сексуално незадоволена 1 жена, , толкова повече се денси и танцува. Колкото е повече разгонена и колкото повече иска секс , толкова е по- дива на дансинга и откача от танци до припадък. Танца по некъв начин на подсъзнателно ниво компенсира и задоволява до неква степен желанието на жената за секс. Стила на музиката не е от особено значение мисля, аз съм наблюдавал мадамите и при денс танци и при техно танци и при чалгата и при рок куфеенето.... Кат я видя как диво танцува и куфее и се мята на дансинга вече ми е ясна брат кви мухи й бръмчат в главата.... тръгваш в атака и без много да се напъваш Ся уловката е че и ти малко требва да се денсиш с нея , да покажеш нещо яко в танца и прочие, но това е необходимо просто да те забележи мацката и после е лесно и направо я каниш на твоята маса и нещата отиват директно на второ ниво. И друго пич много малко опит ти е необходимо ама наистина малко опит да разграничаваш мадамите, , които танцуват за удоволствие от тези които ги пере яко хормона , едните са изкуствени в танца другите са първични
                        Last edited by Асо Пика; 16.09.2020, 19:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Лафът е много по-стар във времето и принадлежи на известен французин с нетрадиционна ориентация.
                          Наздраве!
                          Щом казваш............Не съм го изследвал назад във времето............... Но като чукнах в Гоогле , като теб , и аз видях че някакъв пезевенк Ричард Калмс се е правил на отворен да остроумничи ...............

                          Със Селенка много обичате Гоогле ...........

                          Само да не ходиш на лов ....... с Гугъл мапс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                            Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                            Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco

                            Лафове много, а времето тече...

                            Гробът на Falco е на Централните гробища във Виена - извисен обелиск. Наоколо пасат сърнички... Бог да прости!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                              Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                              Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
                              Лафът е много по-стар във времето и принадлежи на известен французин с нетрадиционна ориентация.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                                По-ясно от това, здраве му кажи. Асак, ПИЧ си.
                                Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                                Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
                                Last edited by Correctively objective; 16.09.2020, 18:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X