IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

    Вие всички го казахте, но с различни термини- просто жената е първата ви къща.
    Даммм... Жената е първата ни къща! Редно е да отчитаме това винаги!

    ..................

    Обачееее.,.. Случва се така, че хората се променяме с времето... .(жената, като част от общността - също се променя)

    Разбра ли ме? Първата НИ "къща", с която сравняваш жената - БИ трябвало - ИЛИ да не променя своята същност и мислене (не говоря за физическа промяна - тази е неизбежна), ИЛИ - първата ни "къща" би трябвало да рухне (поради годините или някакъв, например - катаклизъм)...

    ...............,..

    АКО се случат неочаквани катаклизми по вина на жената (първата ни "къща") - е, те това може да предизвика прекалено отрицателни емоции....

    (зная, че по презумпция всеки защитава пола си)...

    Та, всеки да си влачи определеният му (от Съдбата) кръст...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      В последно време има такъв феномен (Ани Владимирова също говори за него), мъже и жени на 35-40г живеят сами, понякога са с висок социален статус и с пари, и не могат да намерят половинка.

      Аз също съм се чудил, готини пичове (с мъжкарска визия), а не могат да си намерят жена.

      Но както казват психолозите......"причините за това са в миналото и човек трябва да извърви дълъг път, за да го преодолее".

      А другата причина е, че хората са станали егоисти. И мъже, и жени.

      Това е истината за мен, другарки и другари,
      “Визията” е последният критерий, за да се подбере мъж. Визията е мъжки критерий за подбиране на жена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Са, неразбрах мъжът трябва да е добро момче или рисков играч.
        Няма значение дали си мъж или жена. Животът винаги ще те тества. Ако не издържиш тестовете на Живота, ще го изживееш на резервната скамейка и няма да играеш, а ще си наблюдател. Т.е. ако се задържиш прекалено дълго на тази скамейка - животът ще мине покрай теб и ще те отмине. Ще се превърнеш в сянка, в признак, в спомен ...

        “Ся” преценени разумни рискове могат да се поемат и отново да, мъжът трябва да знае как да поема и рискове. Това е различно от “рисков” играч и различно от “добро момче”. Нарича се зряла преценка.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ако имах такъв син щях да се замисля по въпроса . Аз изказвам мнение, а всеки си тълкува както намери за добре.
          В последно време има такъв феномен (Ани Владимирова също говори за него), мъже и жени на 35-40г живеят сами, понякога са с висок социален статус и с пари, и не могат да намерят половинка.

          Аз също съм се чудил, готини пичове (с мъжкарска визия), а не могат да си намерят жена.

          Но както казват психолозите......"причините за това са в миналото и човек трябва да извърви дълъг път, за да го преодолее".

          А другата причина е, че хората са станали егоисти. И мъже, и жени.

          Това е истината за мен, другарки и другари,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Извинявам се! Дадох грешен ход на дискусията!

            Кажи какво мислиш, че наистина ми е интересно!
            Вие всички го казахте, но с различни термини- просто жената е първата ви къща.
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


              Са, неразбрах мъжът трябва да е добро момче или рисков играч.
              Според настроението на жената - и тако и вако
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Един мъж трябва да знае да рискува. Който не играе не печели.

                Са, неразбрах мъжът трябва да е добро момче или рисков играч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Екваториална Африка - това Бенин, Гана, Конго и прочие.
                  Наздраве, Селена!
                  Наздраве за всички скалпели по всичките земни кълбета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Баш от бляк африка
                    Екваториална Африка - това Бенин, Гана, Конго и прочие.
                    Наздраве, Селена!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      А жената - само на сигурно? После ред сълзи ред сополи, че я търгуват като стока
                      Начи така си направила, лъзнала си Евго с някое негърче в Африка...
                      Зависи от жената. Пак обобщаваш. Но ето и наш Евго - не рискува, после все недоволен. То ега ти риска да ти видят профила. Аз дадох своята лепта за каузата .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Не вярвам да имате желание да промените, например.. вашият пълнолетен син (ставало е дума - нека е здрав и да радва майчиното сърце!)...

                        Защо опитвате да промените човек на 40-те с някакви неясни за него внушения?

                        ..............

                        Истината е, че И който играе - също НЕ печели..., а по-често - дори... губи!

                        Нищо лошо не мисля! Само припомням жизнени ИСТИНИ!


                        Ако имах такъв син щях да се замисля по въпроса . Аз изказвам мнение, а всеки си тълкува както намери за добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          А жената - само на сигурно? После ред сълзи ред сополи, че я търгуват като стока
                          Начи така си направила, лъзнала си Евго с някое негърче в Африка...
                          Баш от бляк африка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Един мъж трябва да знае да рискува. Който не играе не печели.

                            Не вярвам да имате желание да промените, например.. вашият пълнолетен син (ставало е дума - нека е здрав и да радва майчиното сърце!)...

                            Защо опитвате да промените човек на 40-те с някакви неясни за него внушения?

                            ..............

                            Истината е, че И който играе - също НЕ печели..., а по-често - дори... губи!

                            Нищо лошо не мисля! Само припомням жизнени ИСТИНИ!



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Един мъж трябва да знае да рискува. Който не играе не печели.
                              А жената - само на сигурно? После ред сълзи ред сополи, че я търгуват като стока
                              Начи така си направила, лъзнала си Евго с някое негърче в Африка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Момата не беше българка, в друга държава, "на кръстопът" и ти не ме беше представила както трябва. Някакъв непознат, за който не мога да гарантирам.

                                А и аз не бях одобрил профила й,
                                Един мъж трябва да знае да рискува. Който не играе не печели.

                                Коментар

                                Working...
                                X