IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Кой каквото посее,това ще жъне.Щом позволяват жените им да им викат и да ги командват,така ще стоят нещата. Просто на жените трябва още отначало да им се покаже кой е шефът в семейството. И всяка подобна проява да се парира и да й се покаже,че няма да се толерира подобно поведение.
    Странно ще ми е ако "мачото" няма никакъв опит в шофирането какво ще прави и как ще кара колата ? Мацката, взима книжка на 18 г. и от там нататък не слиза от колата,а свали ли сладура от шофьорското място, той е загубен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Така е, но в днешно време все повече мъжът е Путьо и трябва да се подчинява на жена си.

      Терминът "Pussy's Law" е въведен от мен и има за цел да илюстирара пълната картина в БГ - младата българка кряка, вряка, не иска да работи домакинска работа, иска мъжът да я слуша за всичко, а тя да кара колата.

      Преди 1-2 дни видях това в блока ми - има много симпатична двойка с малко дете и жената кара хубавата джипка. Преди 7 г баща й сам изнесе на гърба си целия ремонт на апартамента, а младите изобщо не се появяваха.

      Преди няколко седмици се запознах с друга двойка. И там мъжът се беше предал и за всичко се допитваше до жена си.

      Кой каквото посее,това ще жъне.Щом позволяват жените им да им викат и да ги командват,така ще стоят нещата. Просто на жените трябва още отначало да им се покаже кой е шефът в семейството. И всяка подобна проява да се парира и да й се покаже,че няма да се толерира подобно поведение.

      Коментар


      • След 12 години брак, тя :
        -Скъпи, по природа , победител или пораженец си ?
        -Скъпа, с годините разбрах, че съм потърпевш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Гледам в Ютуб предаванията на един мъж, който говори по темата за жените. И той казва,че 99 процента от мъжете не разбират какво искат жените. И че жените търсят мъже,които да имат авторитет пред тях и на които да се подчинят.Като редовно тестват мъжете и ако те позволяват неуважително отношение от жените, то жените спират да ги уважават.И това се случва независимо от богатството и социалното положение на мъжа.И даде пример с Джони Деп и Амбър Хърд.Деп е един от най-известните актьори в света,секссимвол,богат и въпреки това Хърд не е имала уважение към него. Позволила си е да го удря, дори се е изср.... в леглото му.
          Та изводът е,че жените уважават мъже,които ги командват и не позволяват жените да се държат неуважително с тях.
          Така е, но в днешно време все повече мъжът е Путьо и трябва да се подчинява на жена си.

          Терминът "Pussy's Law" е въведен от мен и има за цел да илюстирара пълната картина в БГ - младата българка кряка, вряка, не иска да работи домакинска работа, иска мъжът да я слуша за всичко, а тя да кара колата.

          Преди 1-2 дни видях това в блока ми - има много симпатична двойка с малко дете и жената кара хубавата джипка. Преди 7 г баща й сам изнесе на гърба си целия ремонт на апартамента, а младите изобщо не се появяваха.

          Преди няколко седмици се запознах с друга двойка. И там мъжът се беше предал и за всичко се допитваше до жена си.


          Коментар


          • Гледам в Ютуб предаванията на един мъж, който говори по темата за жените. И той казва,че 99 процента от мъжете не разбират какво искат жените. И че жените търсят мъже,които да имат авторитет пред тях и на които да се подчинят.Като редовно тестват мъжете и ако те позволяват неуважително отношение от жените, то жените спират да ги уважават.И това се случва независимо от богатството и социалното положение на мъжа.И даде пример с Джони Деп и Амбър Хърд.Деп е един от най-известните актьори в света,секссимвол,богат и въпреки това Хърд не е имала уважение към него. Позволила си е да го удря, дори се е изср.... в леглото му.
            Та изводът е,че жените уважават мъже,които ги командват и не позволяват жените да се държат неуважително с тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
              Признавам, че не се изразих ясно, но се хващаш като дървен философ за нещо, което вероятно осъзнаваш, че съм нямал предвид. "Когато на родителите ми им се е правило секс" следва да се разбира в широк смисъл, което включва и планирано зачеване. Не бъди буквалист.

              А няма ли я обратната хипотеза, от един път да стане бебето?
              В момента, ти философтваш. Първото ти изречение беше достатъчно, за да приключи полемиката. А остналото е баластра и хипотези. Не в тон с поста, който репликирах.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Каква енергия?Силата на рицарите джедаи ли?
                за енергията няма да се съглася
                преди години си прецаках кръста
                и често имам проблеми с него
                бяхме едно лято на обиколка в метеора
                и на другия ден станах свеж, като младенец
                Last edited by ratten; 03.06.2023, 08:23.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Делфи е фантастично място с фантастична енергия, както са и Рупите. Места с много мощна енергия, явно са усилвали дарбите на двете пророцичи.
                  Каква енергия?Силата на рицарите джедаи ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Както виждаш, има много хора които са я посещавали и дават положителни отзиви. Не забравяй, че и при гадателките има нива. За Слава Севрюкова ако си чувал, ще разбереш, че е била призната дори от самата Ванга. Просто приеми, че има хора които "виждат" това което ние не можем и толкова.
                    Има един американец ,забравих му името,но май се казваше Джак Ранди или нещо такова. И той дава награда от 1 милион долара на всеки,който докаже свръхестествени сили .Още никой не е взел наградата.
                    А аз имам професионално изкривяване и не приемам нищо на доверие, а вярвам само на доказателства.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Абе чудя се дали да не направя един тур по нощните клубове,та да видим какво ще излезе, ама съм уморен и ще го оставя за утре.
                      Продължавай да се чудиш

                      Аз си легам. Лека ви нощ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Абе чудя се дали да не направя един тур по нощните клубове,та да видим какво ще излезе, ама съм уморен и ще го оставя за утре.
                        ако е за утре, викай ме и мен
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Както виждаш, има много хора които са я посещавали и дават положителни отзиви. Не забравяй, че и при гадателките има нива. За Слава Севрюкова ако си чувал, ще разбереш, че е била призната дори от самата Ванга. Просто приеми, че има хора които "виждат" това което ние не можем и толкова.
                          Севрюкова отдавна е описала сегашна политическа ситуация и досега няма грешка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
                            И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.
                            Делфи е фантастично място с фантастична енергия, както са и Рупите. Места с много мощна енергия, явно са усилвали дарбите на двете пророцичи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
                              И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.
                              Както виждаш, има много хора които са я посещавали и дават положителни отзиви. Не забравяй, че и при гадателките има нива. За Слава Севрюкова ако си чувал, ще разбереш, че е била призната дори от самата Ванга. Просто приеми, че има хора които "виждат" това което ние не можем и толкова.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Тогава трябва да измислиш нова религия.Стани й пророк Ратко от рода на Черният плъх.
                                Между другото плъхът е част от Китайския зодиак.Така че има сакрално значение.
                                Мен си ме устройва всеки ден пир и след това секс.
                                някак май си изпуснал боя
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X