IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Както виждаш, има много хора които са я посещавали и дават положителни отзиви. Не забравяй, че и при гадателките има нива. За Слава Севрюкова ако си чувал, ще разбереш, че е била призната дори от самата Ванга. Просто приеми, че има хора които "виждат" това което ние не можем и толкова.
    Севрюкова отдавна е описала сегашна политическа ситуация и досега няма грешка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
      И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.
      Делфи е фантастично място с фантастична енергия, както са и Рупите. Места с много мощна енергия, явно са усилвали дарбите на двете пророцичи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
        И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.
        Както виждаш, има много хора които са я посещавали и дават положителни отзиви. Не забравяй, че и при гадателките има нива. За Слава Севрюкова ако си чувал, ще разбереш, че е била призната дори от самата Ванга. Просто приеми, че има хора които "виждат" това което ние не можем и толкова.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Тогава трябва да измислиш нова религия.Стани й пророк Ратко от рода на Черният плъх.
          Между другото плъхът е част от Китайския зодиак.Така че има сакрално значение.
          Мен си ме устройва всеки ден пир и след това секс.
          някак май си изпуснал боя
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            дръж фронта, мирко
            че мене почна да ме фаща
            Абе чудя се дали да не направя един тур по нощните клубове,та да видим какво ще излезе, ама съм уморен и ще го оставя за утре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              На Йеронимус Бош кой ад беше, германския или холандския
              Требе холандски да е бил. Сега май картината е във венецианския палат на дожите. Голям шок беше да я видя на живо, а отдолу тъмниците на Венеция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Пресен испански виц:

                Умира един испански адвокат по време на командировка в Германия и Св. Петър директно му казва:

                Чадо, като адвокат ти си за ада, но предвид обстоятелствата около твоята смърт можем да избираш между германския и испанския ад.

                Да го доразкажа ли?
                На Йеронимус Бош кой ад беше, германския или холандския

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
                  И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.
                  дръж фронта, мирко
                  че мене почна да ме фаща
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    добре, ама от къде се взимат тия красиви жени?
                    освен това, аз бих предпочел по-малко динамичен задгробен живот
                    един ден за риба
                    другия с мотора
                    следващите 2 на море в гърция, да речем
                    петъка, то е ясно подготовка за викенда и евентуално аванс
                    съчетан с ърли морнинг дринкинг
                    следващите 2 дни пиенье и яденье
                    вечерно време, волна програма с убавите женици с неустановен произход
                    Тогава трябва да измислиш нова религия.Стани й пророк Ратко от рода на Черният плъх.
                    Между другото плъхът е част от Китайския зодиак.Така че има сакрално значение.
                    Мен си ме устройва всеки ден пир и след това секс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Пресен испански виц:

                      Умира един испански адвокат по време на командировка в Германия и Св. Петър директно му казва:

                      Чадо, като адвокат ти си за ада, но предвид обстоятелствата около твоята смърт можем да избираш между германския и испанския ад.

                      Да го доразкажа ли?
                      мм, не
                      и без това е достатъчно смешен
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Как ти се струва неграмотен човек, сляп почти по рождение. Без достъп до информация да знае неща, които дори височайши лица научават от нея? Шарлатани бол, но има и таланти. В нейния случай играта е на някакво енергийно ниво, което е непонятно за нас.
                        Какво конкретно са научили от Ванга?Такива като нея има откакто свят светува.Като най-известна е била пророчицата от Делфи. Давала е толкова неясни отговори, че всеки си ги тълкува както му е угодно.И.Ванга така.
                        И няма никакво значение, че е била неграмотна и сляпа. Умеела е да води разговор ,да извлича информация и да прави внушения.Имай предвид,че повечето хора,които са ходели при нея са били отчаяни и един добър психолог в тази ситуация може да извлече много информация и да прави внушения.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          От зодията е. Не ти требе и ти си от същата група.
                          Язе стрелям, он хапе. Хич не сме една лига

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е как -щото са много специални.Без тях ще се свърши света, затова и след смъртта им важната им душа обикаля астралното пространство.
                            Между другото мен най ме кефи представата на викингите за задгробния живот във Валхала. През деня се бият помежду си,вечер сядат на трапезата с ядене и пиене, а през нощта правят секс с красиви жени.
                            добре, ама от къде се взимат тия красиви жени?
                            освен това, аз бих предпочел по-малко динамичен задгробен живот
                            един ден за риба
                            другия с мотора
                            следващите 2 на море в гърция, да речем
                            петъка, то е ясно подготовка за викенда и евентуално аванс
                            съчетан с ърли морнинг дринкинг
                            следващите 2 дни пиенье и яденье
                            вечерно време, волна програма с убавите женици с неустановен произход
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Не знам какво пие, ама искам от неговото.
                              От зодията е. Не ти требе и ти си от същата група.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                липсва ми пачанчо в тоя разговор
                                и докато не се появи, отказвам да чета всякакви мнения
                                И на мен

                                Коментар

                                Working...
                                X